Jump to content
BulForum.com

Germany World Cup 2006


peja

Germany World Cup 2006  

203 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ФИНАЛЪТ

 

Неделя, 9-ти 21ч

*ИТАЛИЯ - ФРАНЦИЯ 5:3д

 

 

БИТКА ЗА БРОЗНОВИ МЕДАЛИ

 

Събота, 8-ми 22:00ч -- Germany vs. Portugal 3:1

 

 

 

ПОЛУФИНАЛИ

 

4-ти Юли 22:00ч Germany vs. Italy 0:2

5-ти Юли 22:00ч Portugal vs. France 0:1

 

 

 

 

ЧЕТВЪРТФИНАЛИ

Ч1 Germany vs. Argentina4:2

Ч2 Italy vs. Ukraine 3:0

Ч3 England vs. Portugal 1:3

Ч4 Brazil vs. France 0:1

 

 

 

ОСМИНАФИНАЛИ

R1 June 24 17:00 Germany vs. Sweden 2 - 0

R2 June 24 21:00 Argentina vs. Mexico 2 - 1

R3 June 25 17:00 England vs. Ecuador 1 - 0

R4 June 25 21:00 Portugal vs. Holland 1 - 0

R5 June 26 17:00 Italy vs. Australia 1 - 0

R6 June 26 21:00 Switzerland vs. Ukraine * 0 - 0

R7 June 27 17:00 Brazil vs. Ghana 3 - 0

R8 June 27 21:00 Spain vs. France 1 - 3

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 806
  • Created
  • Last Reply

Не стига, че не е играл за Гуунърс, ами и самият Ериксон призна, че никога не го е гледал в мач на светците, а само 2-3 пъти на тренировки. И аз много се надявам Уолкът да стане голяма работа, както се предвижда и така нататък, но мисля, че това си беше груба ебавка с доказан нападател като Дефоу примерно.

Link to comment
Share on other sites

по принцип съм за бразилците - най ми допадат като стил на игра. обаче мисля, че ще го спечелят германците :)

Link to comment
Share on other sites

аз мисля че ще спечелят германия-както франция купиха миналото световно подобно ще стане и сега...

треньора на бразилия също каза че определя германия като фаворити а те какво показват в приятелските мачове-грозен футбол,не вкарват голове,италия се подигра с тях.абе като цяло са супер слаби но съдиите ще помагат до финала пък там ще се напънат.

очаквам изненади от африканскиге отбори и се надявам поне един от тях да мине групите :punk

Link to comment
Share on other sites

Симпатизирам на Анлия,крайно време е да спечелят втората си Купа :) Със страхотната си халфова линия имат всички шансове да го направят ;) Жалко за Рууни,но Крауч ще се развихри :lol:

Link to comment
Share on other sites

И аз от край време симпатизирам на англичаните и се надявам тази година да спечелят поне едно 3-то място.Жалко за Рууни,но се надявам да стане чудо и той да се оправи.А Ериксон много е сглуил като не се е дoверил на Дефоу,който е страхотен нападател.

Link to comment
Share on other sites

хахах Вacе,това го знам с Германия - беше казано от някои техен легендарен играч.

да, това е казано за германия, защото имат най-много финали за световната купа :bgrin: не ми се търси статистика, но мисля, че бяха 7 или 8 :wacko:

Link to comment
Share on other sites

според мен единия сигурен финалист ще е Бразилия за дръгия не съм сигурен може би Германия но кой знае може и да стане някаква изненада като на Европейското в Португалия иначе като цяло симпатизирам на Италианците и се надявам те да спечелят турнира ;)

Link to comment
Share on other sites

хахах Вacе,това го знам с Германия - беше казано от някои техен легендарен играч.

 

Gary Lineker:

Football is a simple game; 22 men chase a ball for 90 minutes and at the end, the Germans win.

Link to comment
Share on other sites

Надявам се шампион да стане Англия. Другите фаворити са Бразилия, Аржентина и Холандия. Геманците са толкова слаби, че за тях ще е успех, ако прескочат групата :lol:

 

да, това е казано за германия, защото имат най-много финали за световната купа :bgrin: не ми се търси статистика, но мисля, че бяха 7 или 8 :wacko:

Бразлия и Германия са играли по 7 финала. Бразилците имат 5 спечелени и 2 загубени, ферманците - 3 спечелени и 4 загубени ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък съм за италианците :) , но въпреки това не е трудно да предскажа ,че Бразлилия пак ще е шампион !

Link to comment
Share on other sites

Всеки отбор в момента е с поне 1 класа под тази на Бразилия. Който и друг да спечели ще е ебаси чудото.

Link to comment
Share on other sites

Няма да гласувам засега, понеже има доста време до 9 юни, но не вярвам да спечелят Германия или Англия!

Стискам палци за Холандия - отдавна са ми симпатични!

Link to comment
Share on other sites

Ъъ мисля, че Италия заслужават място в анкетата... аз съм за тях и за Германия, много бих се изкефил на 1 финал Германия-Англия, но е трудно постижимо :P

Link to comment
Share on other sites

Аз съм за скуадра адзура...Германия ще има яко съдийско рамо до полуфинала, но въпреки тово май пак Бразилия ще вземе купата, ако не стане нещо непредвидено с "гения" :)

Link to comment
Share on other sites

Ъъ мисля, че Италия заслужават място в анкетата

Съвсен правилно, Италия заслужва място в анкетата. Неволна грешка когато правих анкетата. Моля феновете на адзурите да ме извенят.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък ще ви кажа, че съм сигурен, че няма Бразилия да вземе купата :P

Link to comment
Share on other sites

Аз пък ще ви кажа, че съм сигурен, че няма Бразилия да вземе купата :P

както и Германия няма да е вземе :).

За англия съм ама нещо нападението им куца. Рууни щял да играе след като англия излезнат от групите, ама пак е само той. Оуен нищо не направи този сезон, едва ли ще изненада с нещо на световното.

Мисля че ще има изненада от някой по-малък отбор...

Link to comment
Share on other sites

Съвсен правилно, Италия заслужва място в анкетата. Неволна грешка когато правих анкетата. Моля феновете на адзурите да ме извенят.

Хех извинен си . Това N.W.A. дето си сложил N.W.A. kaтo лудите хип-хоп негра ли са ? Ice Cube and company...

А я кажете според вас кой отбор-аутсайдер има шанса да направи пробив сред големите, както ние направихме през 94-та ?

Link to comment
Share on other sites

Хех извинен си . Това N.W.A. дето си сложил N.W.A. kaтo лудите хип-хоп негра ли са ? Ice Cube and company...

А я кажете според вас кой отбор-аутсайдер има шанса да направи пробив сред големите, както ние направихме през 94-та ?

според мен някой от африканските отбори ще пробие и ще направи изненада.залагам на кот дивоар щото ги гледах на африканската купа и играеха доста организирано и с много самочувсвие пък и имат няколко изявени индивидуалности така че шанса им да минат групата е голям въпреке че са с холандия и аржентина.

другия африкански отбор който ме кефи е коста рика.от германия ще паднат но полша и еквадор могат да ги бият

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...