Jump to content
BulForum.com

Germany World Cup 2006


peja

Germany World Cup 2006  

203 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 806
  • Created
  • Last Reply
Явно не

НАйстина първият гол беше супер лесен и и аз си мсилех атака...но уви

Не мога да повярвам ,че са толкова изравнени силите днес в световния футбол!

Ако се бяхме класирали можехме да скалъпим някоя изненадка , но Ех мечтиии...

Link to comment
Share on other sites

Смехът и днес продължи - неубедителна победа на Холандия, но все пак срещу тях игра никак не лошият отбор на Сърбия - от мача се запомни едно име - Робен, но честно казано у мен той остави противоречиви впечатления - вярно вкара гол, показа технична, скоростна игра, но прекалено много залагаше на индивидуалните пробиви...Нистелрой се криеше през цялото време от топката..а колкото до защитата - мисля че имаше голям късмет, че напористите сърби не намериха вратата.

Обаче голямото ми разочарование беше Португалия - В мача участваха 2 отбора - един,който очевидно не можеше да играе и друг, който го мързеше или просто нямаше желание за игра - изключително безлична игра на португалците - летящ старт и после... :wacko: Резонен гол в 4тата минута и после нормалното би било да последват още 3 - 4....Но не...Така и не разбрах защо половината отбор на Португалия се опитваше да стреля от далече, при положение че защитата на Ангола беше толкова объркана, че няма на къде...Фиго изработи гола, но поне според мен годините не му позволяват да играе цял мач на 100%, което накрая си и пролича...Вярно победата си е победа, но зрителят пред екрана според мен загуби 85 минути...

Не съм очаквал че ще кажа такова нещо, но от мачовете днес най-много ми допадна двубоят между Мексико и Иран.Бърза, идейна игра през по-голямата част от мача и заслужена победа на Мексиканците, жалко че нагласата ми за тази среща не беше толкова добра, за да мога да и се насладя на 100% :)

Link to comment
Share on other sites

Лампард беше един от най-добрите в състава на мардите... така де, англичаните confused.gif Постоянно тичаше и пращаше снаряди отдалеч, не веднъж можеше да вкара гол.

 

Трябва да си гледал друг мач. Лампард си беше баш най-голямата дупка. Мааше там като муха без глава и имаше точно 3, повтарям 3, неточни "снаряда" в публиката. Иначе съм си за англичаните аз ама според мене немците ще са световни. Дано да не съм прав. Иначе всичко друго е нормално. Големите отбори си взеха точките без да си дават зор, щото мачове ги чакат. Шведите се изложиха, тука е момента да позлорадстваме малко, и всичко е цветя и кебапчета. В английския тим ще е добре ако Крауч малко строши гипса и покаже на какво е способен, че му е много спечено на момчето. То нормално де, всяко сефте е трудно. И е крайно време Рууни да се оправи и Оуен да си седне на пейката, където му е мястото. Испанците също ги харесвам ама не са играли още та не знам и там каква излагация ще е. Хич си нямат късмет на големи първенства тия хайвани ама да видим. Може да поднесат някоя весела изненада. Хубавото е, че се очертават красиви мачове след групите, когато всички ще играят на макс. Дано и повечко голове да има че да става атракцията. Щото аз поне това искам :) Атрактивни, красиви мачове и студена бира :)

Link to comment
Share on other sites

Само аз не съм се изказвал мъдро по въпроса...Според мен отборите на: Англия, Германия нямат никакъв шанс буквално по една единствена причина. Тези отбори са пренавити и пре-спрягани за титла, и винаги са били елеминирани най-вече поради психологически съображения. Да не говорим, че немците нямат това качество на играчите, този All-Star калибар. И историята поне в 80% говори имено за това. Кой би познал? Гърция Евро шампион. Ами Шампионската лига...там всяка година се случва точно това. Най-необременените взимат титла. Барса, елеминирани от Челси миналата пролет тази година без да има напражение си взеха КЕШ. И с Барселона само се почва....Ами Ливърпул, Порто? Така, че изявените претенденти с някои изключения може спкойно да ги изключим.

 

Според мен за титлата трябва да гледаме един от тези три отбора. Разбира се Бразилия. Аржентина и един отбор, който неясно защото го избягвате от коментарите - Португалия. Финалист в миналият голям футболен форум.

 

И вече като пожелания бих искал Испания да продължат максимално дълго в турнира и да излезе със самочъвствие. Стискам палци и на Франция заради Великия Зизу, Анри, Виера и компания. Интересните мачове типърва предстоят.

Link to comment
Share on other sites

сложих 100 кинта на Япония. Ако паднат, ще ги бомбардирам!

аз пък съм сложил на австралия :lol:

остава да излезе Х...

Link to comment
Share on other sites

аз пък съм сложил на австралия :lol:

остава да излезе Х...

еми познах :D сега остава чехия да бият и зимам 20 кинта :D

за мача:не може да имаш 3 атаки за цял мач и да очакваш да биеш-визирам япония.австралия нападаха нонстоп и накрая постигнаха своето.само се чудя защо тим кейхил беше резерва :blink:

печеля :D

Link to comment
Share on other sites

голям тактик се оказа треньора на Австралия. Явно усети, че средата е мястото, където трябва да се атакува...Още от началото в средата на защитата беше слабото мясно....След картона Такахара боквално спря да играе. Гола на Накамура беше лееко случаен..Това Лилчо Арсов щеше да го спаси.. Да не говорим, че последните 5 минути савсем се отпуснаха жълтурите..Съвсем спокойно можеха да го одържат 1:1 :/ Явно работят повече в/у физическата подготовка, въпреки че и тя им куца...Абе здраве да е. След малко започват другите мачове и ако ги хвана донякъде ще оправя загубата :)

Link to comment
Share on other sites

Утре пак ще играя 3 мача:

на Кореа с/у Того ще сложа 20 лева за Кореа

на Франция с/у Швейцария 30 лева пак 1-ца

на Бразилия 40 твърда 1-ца

 

някакви забележки?

Link to comment
Share on other sites

Утре пак ще играя 3 мача:

на Кореа с/у Того ще сложа 20 лева за Кореа

на Франция с/у Швейцария 30 лева пак 1-ца

на Бразилия 40 твърда 1-ца

 

някакви забележки?

Мда - само 1 и тя е ,че си има тема за еврофутбол ...

Иначе добри са знаците ,които си избрал . Мисля само че при Франция може да се очаква някаква малка изненада като Х , А Бразилия сигурно са с 1,25 коефициент

Изпреварили са ме :) със забележката

Link to comment
Share on other sites

да има тема за еврофутбол

тези забележки си ги задръж за теб. къде съм писал, че говоря за ЕФ? а и коефицента на Бразилия е 1.4 :tongue За Франция сега като се замисля си прав..С кой вратар се предполага да започнат, че не съм се интересувал от французите скоро? ако е Бартес, да пускам 1х

Link to comment
Share on other sites

"Бразилия има серия от десет поредни победи на световни футболни финали до момента, а от 1982 година "селесао" нямат загуба във встъпителен двубой."

 

Не вярвам да им е чак толкова труден първия мач... ;)

Link to comment
Share on other sites

Утре пак ще играя 3 мача:

на Кореа с/у Того ще сложа 20 лева за Кореа

на Франция с/у Швейцария 30 лева пак 1-ца

на Бразилия 40 твърда 1-ца

 

някакви забележки?

[off]Абе странно ми е тия пари от дървета ли ги събираш... не за друго ами просто рядко се среща 91 набор да слага 100 кинта единия ден и още толкова другия... или можеби това е в стотинки :blink: :P :D :) [/off]

 

А сега ще ми е интересно ако Гана праснат някой Х на Италия :devil Винаги съм приемал добре изненадите в Световните първенства, просто защото не съм за никой :D

Link to comment
Share on other sites

"Бразилия има серия от десет поредни победи на световни футболни финали до момента, а от 1982 година "селесао" нямат загуба във встъпителен двубой."

 

Не вярвам да им е чак толкова труден първия мач... ;)

Не помня вече кой точно ама Норвегия или Дания ги биха през 98 в групите, защо не и Хърватска да ги изненадат.

btw mен ще ме е много яд ако Италия победи Гана :cry

Link to comment
Share on other sites

[off]Абе странно ми е тия пари от дървета ли ги събираш... не за друго ами просто рядко се среща 91 набор да слага 100 кинта единия ден и още толкова другия... или можеби това е в стотинки :blink: :P :D :) [/off]

 

А сега ще ми е интересно ако Гана праснат някой Х на Италия :devil Винаги съм приемал добре изненадите в Световните първенства, просто защото не съм за никой :D

:pirate заработвам си ги :pirate

 

Иначе се надявах поне почетен гол да си отбележат Гана. Като ги видях как играеха в началото :punk Според мен те са най-достойния Африкански отбор за сега...Того ще ги видим, но дочух, че имали проблеми с финансите :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Того ще ги видим, но дочух, че имали проблеми с финансите :unsure:

Правилно си дочул. Те до сега не са правили тренировка в Германия и на всичкото отгоре треньора им подаде оставка :huh: . Съмняваме в тяхното положение да направят изненада :D

Link to comment
Share on other sites

:pirate заработвам си ги :pirate

 

Иначе се надявах поне почетен гол да си отбележат Гана. Като ги видях как играеха в началото :punk Според мен те са най-достойния Африкански отбор за сега...Того ще ги видим, но дочух, че имали проблеми с финансите :unsure:

 

Един Есиен Х не прави :) Но за мен за ся Кот д`Ивоар играха най-силно от африканските

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...