Jump to content
BulForum.com

Germany World Cup 2006


peja

Germany World Cup 2006  

203 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 806
  • Created
  • Last Reply
Някакво линкче в нета , където може да се следят резултатите ... ?

аз съм си инстал ей тая програмка и съм много доволен. има си всичко: резултати, класирания, голамйстори етк :) http://www.evrocom.info/invision/index.php?showtopic=43280

Link to comment
Share on other sites

първия мач без изненади...

все пак очаквах германия по трудно да бият но те ме изненадоха с доста добър футбол

бахти докато пишех това коста рика вкараха...мача още не е решен :D

Link to comment
Share on other sites

Немците играха доста добре,но защитата им е ужасно слаба-Всички освен Филип Лам са адски бавни и германците ще имат доста проблеми срещу по-бързи като стил на игра отбори.

Link to comment
Share on other sites

Доста резултатен мач - не го очаквах.Иначе немците не играха на върха на възможностите си,но с тази защита срещу по-сериозен отбор ще им е доста трудно ;)

Link to comment
Share on other sites

vidqhme noviq svetoven 6ampion

hubav ma4

Don_Anton oburkal si temata - vicowete sa v "other" Pyrwiq otbor s po-burzi i kombinativni napadateli 6te e kraqt za Germaniq - ina4e e qsno ,4e grupite gi minavat bez nikakuv zor :)

Link to comment
Share on other sites

Съмнително да са шампиони ;)

 

Абе, коя е официалната песен на световното? Въртеше ми се нещо от типа на "Celebrate the day", ама май не е тя, или поне не я намирам. Идеи + линкче?

Link to comment
Share on other sites

abe 6te si govovirm nakraq

germancite nikoga ne sa imali nai-dobirq otbor no zaradi disciplina i postoqnstvo sa stavali 1vi

sq kato me napadnete 4e sum mlad i nz ima i dr. izto4nici osven dir. gledane na ma4 po tv

ta 6te si govorim nakraq

Link to comment
Share on other sites

Toni Braxton - The time of our lives :)

link

 

Thanks :)

 

Германците наистина са много дисциплинирани, но бразилците са магьосници в момента :) Жалко ще е ако не станат те шампиони.

 

Edit: Песента, която имах предвид, не е тая дето ти даде, а тази

Link to comment
Share on other sites

abe 6te si govovirm nakraq

germancite nikoga ne sa imali nai-dobirq otbor no zaradi disciplina i postoqnstvo sa stavali 1vi

sq kato me napadnete 4e sum mlad i nz ima i dr. izto4nici osven dir. gledane na ma4 po tv

ta 6te si govorim nakraq

 

Веднъж и аз съм съгласен с теб. Само че за мен по-добре Кан да е на вратата. Може по концентрация да отстъпва на Леман, но ръководи защитата си по-добре. Как им крещи, те ония не пускат никой щото Оли ще ги изтрепе :D

 

А тва че Германия са играли на върха на възможностите си....абе вие луди ли сте? Ако имаше спортисти, които могат да се самонакарат срещу Коста Рика да дават всичко от себе си....

Link to comment
Share on other sites

Абе швабите всеки ги отписва защото отборът все не струва и те все на финал се оказват.Такъв се очертава да е и финала де - Германия - Бразилия.

Аз тайно ще си стискам палци и на Чехия.От много време им симпатизирам, силно се надявам да влезнат във финалната четворка.

Link to comment
Share on other sites

Финала няма да е Бразилия - Германия, поради простата причина, че двата отбора са в един поток и ще се срещнат преди това :)

Иначе на ман най-реалистичен ми изглежда финал Бразилия - Аржентина или Англия - Аржентина

 

В единия поток са: Бразилия,Англия,Германия,Италия

а в другия : Аржентина,Холандия,Португалия,Франция,Испания

Link to comment
Share on other sites

Финала няма да е Бразилия - Германия, поради простата причина, че двата отбора са в един поток и ще се срещнат преди това :)

Иначе на ман най-реалистичен ми изглежда финал Бразилия - Аржентина или Англия - Аржентина

 

В единия поток са: Бразилия,Англия,Германия,Италия

а в другия : Аржентина,Холандия,Португалия,Франция,Испания

еми значи германия на финал :D

а тия другите където си ги дал не смятам че някой ще стигне до финала.така че от този поток-изненада

а между другото колко пари се разиграват :wacko:

http://www.7sport.net/7sport/w2006/d4352_3.htm

Link to comment
Share on other sites

Германия наистина очаквано победи. Но Коста Рика играха достойно. Вярно направиха 2 удара към вратата, но пък вкараха и 2 гола :) Те немците с тея пенсионери на вратата повече приличат на туристическа група тръгнала за Албена :P Най-добре да слагат Хилдебранд, вместо тея дъртаци.

Победата на Еквадор беше много изненадваща за мен. Полша нямаха късмет, но пък Еквадор играха много разумно и спазваха желязна тактическа дисциплина (доста нетипично за отбор от Ю.Америка). Борбата за второто място става доста заплетена.

Днес ще ми е интересно да видим аржентиците. Според мен те имат невероятни футболисти, както винаги, но както винаги май пак няма кой да ги нареди правилно. Пекерман уж има успехи, дано да е сглобил и спотил отбора. Тевес, Аймар, Лео Меси, Рикелме - все невероятни играчи. Ако се намери тактика, при която поне трима от тях да са едновременно на терена Аржентина ще може да победи всеки!

Link to comment
Share on other sites

napulno sum suglasen 4e kahn trqbva da pazi

verno toi e lubimiq mi vratar no ne sum pristrasten prosto lehman ne e lo6 no kahn teq 2te polojeniq 6te6e ako ne i 2te ednoto da izvadi unikalen vratar s unikalna psihika i kakto kazah mesaq rukovodi za6tita dobre lehma im vikna 1 put max

 

 

a otnosno argenina ne vijdam problemi 4mata da sa na etraena zaedno s krespo dori

 

 

sega gledah grupite i ma4ovete i programata i ima 6ans germany i braziliq da sa na final gluposti govorqt nqkoi hora

nai-malkoto ako nqma6e 6ans nqma 6e da ima zalog za final braziliq germany

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...