Jump to content
BulForum.com

Germany World Cup 2006


peja

Germany World Cup 2006  

203 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Утре пак ще играя 3 мача:

на Кореа с/у Того ще сложа 20 лева за Кореа

на Франция с/у Швейцария 30 лева пак 1-ца

на Бразилия 40 твърда 1-ца

 

някакви забележки?

аз смятам да играя против корея-Х2

абе италиянците хубаво ли играха че не успях да гледам мача?

 

 

хахаха англичаните без вода :lol:

http://www.7sport.net/7sport/w2006/d4355_6.htm

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 806
  • Created
  • Last Reply

Итиалианците правеха МНОГО грешки в защита. Дори Канаваро с епропука и то 2 пъти ;) няма да стигнат далеч. Не бих сложил 2 за Того, защото треньора им напусна, а и пари не им дават => нямат стимул за игра ;)

Link to comment
Share on other sites

Итиалианците правеха МНОГО грешки в защита. Дори Канаваро с епропука и то 2 пъти ;) няма да стигнат далеч. Не бих сложил 2 за Того, защото треньора им напусна, а и пари не им дават => нямат стимул за игра ;)

И все пак Световното си е Световно - на играчите на Того им е пределно ясно, че ако покажат добра игра ще бъдат забелязани от мениджърите на клубове с големи имена и вероятно ще последват трансфери...Така че не е като да нямат никакъв стимул...

Link to comment
Share on other sites

И все пак Световното си е Световно - на играчите на Того им е пределно ясно, че ако покажат добра игра ще бъдат забелязани от мениджърите на клубове с големи имена и вероятно ще последват трансфери...Така че не е като да нямат никакъв стимул...

ми той raging fire на мене ми показа че не разбира от футбол-австралия-япония го играл за драпнатите а в пункта където пускам всички включително и аз го играхме за австралия...

това което си казал за стимула е абсолютно вярно.всички играчи на световно дават всичко от себе си защото знаят че ги гледат доста менижъри и някой може да ги хареса.пък и щом са завършили първи в групата на сенегал значи има защо и не са случаен отбор.на купата на африка ги гледах и останах с добри впечатления макар че все нещо не им достигаше за победа.

за днешния мач се надявам с малко късмет да извъртат един Х 1-1 примерно

Link to comment
Share on other sites

ми той raging fire на мене ми показа че не разбира от футбол-австралия-япония го играл за драпнатите а в пункта където пускам всички включително и аз го играхме за австралия...

това което си казал за стимула е абсолютно вярно.всички играчи на световно дават всичко от себе си защото знаят че ги гледат доста менижъри и някой може да ги хареса.пък и щом са завършили първи в групата на сенегал значи има защо и не са случаен отбор.на купата на африка ги гледах и останах с добри впечатления макар че все нещо не им достигаше за победа.

за днешния мач се надявам с малко късмет да извъртат един Х 1-1 примерно

нали знаеш през къде ми е за твоето мнение :wub: за мен е важно, че до сега имам 7 познати от 8 играни...след мача на Того стават 8/9...а и между другото Того нямаха нито 1 победа на купата на Африка и играха отчайващо ;)

Link to comment
Share on other sites

нали знаеш през къде ми е за твоето мнение :wub: за мен е важно, че до сега имам 7 познати от 8 играни...след мача на Того стават 8/9...а и между другото Того нямаха нито 1 победа на купата на Африка и играха отчайващо ;)

ми браво много познаваш продължавай в същия дух...

 

истината е че того нямат опит-глупавите жълти картони през първото полувреме и червения през второто.иначе си играха много добре момчетата и заслужаваха Х

 

 

айде пиши в темата за еврофутбол кво пускаш

Link to comment
Share on other sites

Аз симпатизирам на аржентина и италия :)

btw някой може ли да ми намери момента когато Диего Марадона развяваше една фанелка и танцуваше след гола на аржентина?

Link to comment
Share on other sites

Аз симпатизирам на аржентина и италия :)

btw някой може ли да ми намери момента когато Диего Марадона развяваше една фанелка и танцуваше след гола на аржентина?

Само така - това са отборите. :beerchug :punk Нещо ме притеснява ,че не виждам Хавиер Дзанети на десния фланг . Ще ми обясни ли някои защо не играе ... Контузен ли е или треньора на Аржентина се е побъркал и не го е извикал за световното ?! :angry1 :angry:

Link to comment
Share on other sites

плачевно, безидейно, безпомощтно, това е френският отбор в момента. какъвто и подобен епитет да им сложим едва ли ще е малко. след световната и европейска титли сега са едно средняшко отборче, което играе на ниво по-ниско от разни второспенни европейски, африкански, та ако щете дори и азиатски отборчета. просто съм отвратен от футбола, който показват и 2-та отбора днес и докато на швейцарците им е позволено с оглед класата на отбора, то за французите е напълно недопустимо да играят по този начин и да се наричат претенденти за световната титла. пожелавам на тва отборченце да отпаднат още в групите, както на предното световно, защото не заслужават да продължат с тази дебилна игра :excl:

 

айде дано бразилците да ни изнесат едно футболно шоу довечера :punk

Link to comment
Share on other sites

За първи път ми се случва да заспя буквално докато гледам мач от Световните финали.Толкова слаб мач рядко се вижда и в родната "А" група.Хубавото е поне,че предстои да гледаме Бразилия - Хърватска.Стискам палци двата отбора да сътворят добър спектакъл. :)

Link to comment
Share on other sites

Наистина са почти изравнени силите на отборите на тва световно. Всички наравно, само Франция няколко класи под тях :lol: А треньорът им е по-зле и от Анчелоти - цял мач не им върви нападението и така не пусна Трезеге, който разгряваше цялото второ полувреме. На всичкото отгоре като се контузи Вилтор не намери кой да пусне, ами дефанзивния халф Дорасо :confused

Link to comment
Share on other sites

тоя роналдо земат д аго сменят ли?! стига е гледал като теле и да чака някой да му сложи топкатана голлинията за да вкара :angry1 :angry:

 

тея хървати на почивка ли са дошли, че само лежат по терена деа тяхната мама :angry1 :angry:

 

браво на кака - голям е B)

Link to comment
Share on other sites

Страшен гол на Кака.Хърватите играят доста добре и второто полувреме ще е още по-интересно,защото възпитаниците на Кранчар ще тръгнат да обръщат мача.Роналдо наистина неска го мързи дори да направи 2-3 спринта,не знам какво чака -някой да се сети да го търкулне?

Link to comment
Share on other sites

Наистина са почти изравнени силите на отборите на тва световно. Всички наравно, само Франция няколко класи под тях :lol: А треньорът им е по-зле и от Анчелоти - цял мач не им върви нападението и така не пусна Трезеге, който разгряваше цялото второ полувреме. На всичкото отгоре като се контузи Вилтор не намери кой да пусне, ами дефанзивния халф Дорасо :confused

 

1. За къв да пуска Тразеге като те не могат да създадат положение, или поне така беше във времето, в което гледах аз. Той е консуматор за разлика от Вилтор примерно.

2. Дорасо не е дефанзивен халф. Това, че Анчелоти се прави на експериментатор в Милан е съвсем друг въпрос.

Link to comment
Share on other sites

Бразилия пълен хал ...

Франция пълен хал...

Големите тея първи мачове се пазят, готвят се за следващата фаза

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...