Jump to content
BulForum.com

Germany World Cup 2006


peja

Germany World Cup 2006  

203 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

И според мен няма никакъв шанс африканци или азиатци да се измъкнат от групите, но да видим... И много доволно...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 806
  • Created
  • Last Reply
И според мен няма никакъв шанс африканци или азиатци да се измъкнат от групите, но да видим... И много доволно...

Какво талкова те дразнят?

Link to comment
Share on other sites

Изненадите продължават :) )))))))))))))))))))

На мен ми се иска довечера "янките" да натирят носа на "Скуадра адзура"...

Link to comment
Share on other sites

Изненадите продължават :) )))))))))))))))))))

На мен ми се иска довечера "янките" да натирят носа на "Скуадра адзура"...

 

И аз искам това да видя :))))))))

 

Сега обаче бая интересно стана на мача на Чехия - Гана с тоя гол на Гана ;)

Link to comment
Share on other sites

Много слаба защита на Чехия през цялото време. Халфовете им бяха много добри имаше много положения, нищо че Пепито не ги вижда, но нямаха нападатели да вкарат положенията. От друга страна ганаиците също играха открито (евалла за това, като имаме предвид, че всички слабаци на това първенство пазят двете нули все) и имаха добри положения. След това съдията си измисли дузпа, помота се и си измисли червен картон. Оттам нататък печките просто си правеха каквото поискат и можеха да спечелят с много, но нещо не им достигна. Все засади и все бият в Чех, който пък игра страхотно. Групата се завързва. Сега остава американците да бият Италия и да станат всички с по три точки и да видите коя е групата на смъртта...

Link to comment
Share on other sites

Малеее страхотен мач.Не съм виждал така смачкани Чехите :blink:

 

Четито на Гана заслужиха си победата ,която можеше да е с къде къде повече голове. :)

Link to comment
Share on other sites

Гана успяха доста ефективно да неутрализират Росицки.Защитата на Чехите - без коментар.Хубаво ,че на вратата им стои един голям вратар иначЕ щяха да последват примера на сърбите :D :D

 

Погледнах ранклистата и продължам да се убеждавам , че е супер субективна...САЩ преди отбори като Англия, Германия , Аржентина , Италия....Явно начина на оценяване тряя се промени...Се пак е различно в кфалификациите да Играеш с Бразилия , Парагвай и т.н. . А Американците - С Панама , Гватемала та Дори и Тринидат....

Link to comment
Share on other sites

Много слаба защита на Чехия през цялото време. Халфовете им бяха много добри имаше много положения, нищо че Пепито не ги вижда, но нямаха нападатели да вкарат положенията. От друга страна ганаиците също играха открито (евалла за това, като имаме предвид, че всички слабаци на това първенство пазят двете нули все) и имаха добри положения. След това съдията си измисли дузпа, помота се и си измисли червен картон. Оттам нататък печките просто си правеха каквото поискат и можеха да спечелят с много, но нещо не им достигна. Все засади и все бият в Чех, който пък игра страхотно. Групата се завързва. Сега остава американците да бият Италия и да станат всички с по три точки и да видите коя е групата на смъртта...

 

Дузпата беше 100% :) Ганаецът беше в перфектна позиция и ако не го беше цъкнал чеха вкарваше 99% гол... по-чисто положение от тва, от което падна първия гол. А след като спъваш отзад нападател и си последен в защитата, червеният картон не мисля че може да бъде подлаган под съмнение...

 

Ся ще видим петите в света колко ще паднат от 13-те :lol:

Link to comment
Share on other sites

Да, щеше да бъде така, само че ако Уйфалуши го беше цъкнал... Пък той, така да се каже, не го докосна.

Link to comment
Share on other sites

Да, щеше да бъде така, само че ако Уйфалуши го беше цъкнал... Пък той, така да се каже, не го докосна.

 

При атаката на чехите преди дуспата май имаше нарушение вс Росицки...А мн ме изненада съдията , който дигна картона след 1 мин :blink:

Link to comment
Share on other sites

Браво на съдията.Мн добре свири.И 2-та червени картона бяха напълно заслужени.А иначе през 2-рото очаквам Италия да вземат своето.

Link to comment
Share on other sites

Втория червен беше пълен смях. Пред наказателното на Италия най-много жълт. Ако това е червен, то на Италия трябва да е черен

Link to comment
Share on other sites

Нарушението беше много грубо и наистина заслужаваше червен картон. Прав си, че сравнено с това на де Роси, нищо не е, ама си е червен картон. Разликата е, че сега де Роси трябва да го накажат примерно до края на първенството, а за Мастроени един мач стига. То и това няма да стане, ама нейсе...

Link to comment
Share on other sites

Втория червен беше пълен смях. Пред наказателното на Италия най-много жълт. Ако това е червен, то на Италия трябва да е черен

И двата бяха заслужени. Влизане грубо отзад си е червен картон. Няма значение къде се развива действието, с изключение за правилото за последния човек. Да не би удар без топка ще е жълт картон ако е в средата на терена? Като е тъп американеца да прави груб и безмислен фал - заслужава го. То си им е в кръвта да са тъпи...

Link to comment
Share on other sites

И двата бяха заслужени. Влизане грубо отзад си е червен картон. Няма значение къде се развива действието, с изключение за правилото за последния човек. Да не би удар без топка ще е жълт картон ако е в средата на терена? Като е тъп американеца да прави груб и безмислен фал - заслужава го. То си им е в кръвта да са тъпи...

това ако бяха Бразилия или Италия никога няма да свири такъв червен

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...