Jump to content
BulForum.com

Най-великата Метъл Група


Nel'Ghulas

Recommended Posts

Кви са тия металики кви пет лева .

MANOWAR :punk i Slayer са най големите просто .

Не знам в на кой поста видях , че всички тиинове били почнали с LP и там някви бози мога да кажа само едно пич земи се пообразовай малко. :excl:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Manowara ще ти мине, имаш още малко време :P

 

И си нагласи аватара, в настройките му напиши точно 83x98 пиксела и го качи наново, щото форума ти го разтегля до 100х100 автоматично ако не си написал и се загрозява.

Link to comment
Share on other sites

Според мен са Death, ама определено признавам, че темата е глупава :bgrin:

 

Ей, тва долу го подкрепям с две ръце ;)

metallica maiden moje da sa nai-izvestnite grupi ama hich ne sa nai-velikite!!!
Link to comment
Share on other sites

Според мен са Death, ама определено признавам, че темата е глупава :bgrin:

 

Ей, тва долу го подкрепям с две ръце ;)

 

 

Аре малко по-спокойно. щото всичкиte други бандички са тръгнали точно от Mеtallica и Maiden! Айде малко уважение да виждам към великаните на хеви метъла :punk

 

Като толкова ги мразите тези според мен уникални групи, направете си друга тема, където да ги плюете! Тука стаа въпрос коя е според нас най-великата, а не коя най-много мразите.

Link to comment
Share on other sites

Аре малко по-спокойно. щото всичкиte други бандички са тръгнали точно от Mеtallica и Maiden! Айде малко уважение да виждам към великаните на хеви метъла :punk

 

Като толкова ги мразите тези според мен уникални групи, направете си друга тема, където да ги плюете! Тука стаа въпрос коя е според нас най-великата, а не коя най-много мразите.

Достатъчно сме ги плюли по други теми :)

 

Иначе, "най-велика" е много субективно нещо за всеки и точно за това съм писал, че темата е глупава. Пък и доста групите, които са "тръгнали" от горните почти нямат допирни точки с тях. Със същия успех мога да кажа например, че Елвис Пресли е по-велик от Металика щото е "краля на рока", а метълът произлиза от него (не твърдя, че е така :) )

Link to comment
Share on other sites

Достатъчно сме ги плюли по други теми :)

 

Иначе, "най-велика" е много субективно нещо за всеки и точно за това съм писал, че темата е глупава. Пък и доста групите, които са "тръгнали" от горните почти нямат допирни точки с тях. Със същия успех мога да кажа например, че Елвис Пресли е по-велик от Металика щото е "краля на рока", а метълът произлиза от него (не твърдя, че е така :) )

 

 

Абе пич, кажи една група и стига сме го водили тоя разговор. еееееееее

Link to comment
Share on other sites

Абе пич, кажи една група и стига сме го водили тоя разговор. еееееееее

Казах още в по-предното си мнение!

Link to comment
Share on other sites

Абе пич, кажи една група и стига сме го водили тоя разговор. еееееееее

От кога рапътие слушат металика ? Или не си рапър за тва в подписа ти пише:

west side nigga

освен това е хубаво да проглеждаш мненията на хората пича си е написал неговото предпочитание.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Edno ne moga da razbera- po4nahte ot "naj-welikata metal grupa" i stignahte do "koi 6te opliue powe4e Metallica"!!! :angry: Towa e prosto detinsko!!! Ili goworete po temata ili si naprawete nowa, molq wi se!

Ina4e - i az sam ZA Metallica. Daje w momenta si gi slu6am... :punk :lol:

Ne pretendiram, 4e sam poznawa4 (naistina ima tolkowa mnogo stilowe i podstilowe metal, 4e dori ne moga da gi razli4awam powe4eto), no mi se struwa 4e nikoi ne spomena moite predpo4itani grupi... :unsure:

Eto naprimer - Blind Guardian si prawqt mnoo qk speed/power i mnogo im se kefq :punk (by the way, na 17 maj 6te imat koncert w Sofia... dano da uspeq da doida... :love )

Ili "dobriq star heavy metal" kakto se kazwa6e w edna reklama :) Pantera sa si Pantera!!! Makar 4e dori i da se saberat, za sajalenie grupata nikoga nqma da bade sa6tata :cry (i towa maj e citat... :? ) Ili Aria - rusnaci sa, no ako ne ste gi slu6ali mnogo ste propusnali, twa 6a wi kaja! :lol: :punk :)

ot death - Vader stawa...

izob6to mnogo sa, no to towa naj-welika grupa e mnogo raztegliwo ponqtie. Za men sa grupite deto naj mnogo si gi hareswam (moje i da sam propusnala nqkoi no w momenta za towa se se6tam)

I kakwi bqha oniq prikazki za Manowar!!! Ta te prosto me wdahnowqwat!!! :punk

 

PS Onowa za "мастер оф пъпеш" mi haresa :D :P

Link to comment
Share on other sites

:punk :punk :punk METALLICA :punk :punk

 

Просто няма метъл - група,която да се харесва на почти всички,с изключение на Металика. Имам познати,които изобщо не харесват метъл,но Металика си я слушат,най-вече заради баладите. Аз също не слушам много метъл,но те имат наистина великолепни парчета.

Link to comment
Share on other sites

Просто няма метъл - група,която да се харесва на почти всички,с изключение на Металика. Имам познати,които изобщо не харесват метъл,но Металика си я слушат,най-вече заради баладите. Аз също не слушам много метъл,но те имат наистина великолепни парчета.

Да изкажеш мнение коя е най-великата метъл група и да кажеш, че е Metallica, защото имали хубави балади или защото просто не си запознат с повече от 5 други групи - ето това ме дразни, а не самата група, която според мен си заслужава хвалбите, главно заради първите си 4 албума. Да не говорим, че обсъждайки единствено Metallica подценяваме МНОГО други, смея да кажа, по-стойностни групи.

Link to comment
Share on other sites

CHUCK SCHULDINER :sad1: R.I.P.

Да...RIP...определено метъл сцената не е същата без него и без Death... :(

 

 

 

Според мен на Metallica само първите 4 албума стават за слушане,а след това стават доста по-комерсиални и си загубват първоначалното звучене,както стана и със Sepultura между другото...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

SlipKnoT

 

(znam znam poziori sa i ne sa metal)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...