Jump to content
BulForum.com

Най-великата Метъл Група


Nel'Ghulas

Recommended Posts

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Po4nah s LP kato mnogo drugi teenove.Omraznaha mi i potarsih ne6to po tejko po4nah Slipknot,Mushroomhead,Disturbed,Godsmack i drugi :D .No kolkoto i da haresvam tozi vid metal vse pak si misla 4e nai-dobrite sa starite veterani v metal kato Metalica,Manowar,Judas Priest i mnogo mnogo drugi

vse pak tova e klasikata i parvoobraza v metala. :starwars: :starwars:

Link to comment
Share on other sites

Awe hora as ne moga da razbera shto po4ti si4ki pliuqt St.Anger.MI vqrno ne e kato starite ne6ta am ne e lo6.Prosto smeniha set-a na barabanite i bass-a.Ama puk Trohilio e basi ludiq basist.

Да бе и няма нито едно соло нали :) Срамна работа за една велика банда. Тва е мойто мнение.

Link to comment
Share on other sites

През многото години през които слушам метъл съм минал през почти всички стилове и от всеки ми е останала по 1-2 любими групи които мога да си слушам почти винаги.

Това са Metallica, Savatage, Dream Theater, Annihilator, Conception, Nightwish, Queensryche.

От няколко години за мен най-големите са KAMELOT.

http://mp3.com.hk:8083/Kamelot/

Link to comment
Share on other sites

За мен лично Korn,LP,Rammstein,Slipknot,System of a down и HIM просто не мога да им се наслушам много яка музика правят но както и сички останали няма да има време да кажа и за другите но главно тези ми харесват най-много! :punk :punk :punk :punk :punk :woot

Link to comment
Share on other sites

За мен лично Korn,LP,Rammstein,Slipknot,System of a down и HIM просто не мога да им се наслушам много яка музика правят но както и сички останали няма да има време да кажа и за другите но главно тези ми харесват най-много! :punk :punk :punk :punk :punk :woot

i az bqh kato tebe.to4no tiq grupi slu6ah.no mi omraznaha i potarsih ne6to po tejko.i taka stanah fen na slipknot,mudvayne,sevendust.sega zaribqvam PUNK :D :punk :punk .NAI VELIKITE METAL GRUPI SA VETERANITE KATO JUDAS PRIEST,MANOWAR,METALICA

Link to comment
Share on other sites

Ми как мислиш, след като изброи групи, които нямат нищо общо с HIM, не само като стил, но и всичко останало, за това се учудвам!

Link to comment
Share on other sites

Най-яка метъл група са Звездите на Пайнер да ви еба и темата.

Кви са тия SICKFLAG сифте ги чувам па били най-великата група сигурно пак са некви емовски историй.

 

Po4nah s LP kato mnogo drugi teenove.Omraznaha mi i potarsih ne6to po tejko po4nah Slipknot,Mushroomhead,Disturbed,Godsmack i drugi

Аз предпочивам Азис по-хард е така по-арно го възприемам. Всичките тия са некви бози корове - порове морове все о гъзъ. По-убуу слушай блек и дед ти е арно и да са присипиваш на тъз музика!

 

И ко миталика най-великаа група да ве всеки слуша тия шмиргели и вика аааа аз съм мйетъл слушам Миталикъъъъ и куфей ма мноу ...

Link to comment
Share on other sites

METALLICA

Най-добрите :punk :punk :punk

Мда човек дет има в сигнатурата си картинка с надпис БрейкДенс вика че Металика са най-добрите ... мда колко мъка има на тоя свят казал Моканина и продължил да скубе бялата лястовица ...

Link to comment
Share on other sites

Lord_Gudo стига си нареждал. Къв е проблема да викаш МЕТАЛИКА СА НАЙІДОБРИТЕ и да ти пише там брейк денс. :punk :punk :punk Слушай си Азис и софито мангалева и бегай си разхождай кучето.

Link to comment
Share on other sites

Мда човек дет има в сигнатурата си картинка с надпис БрейкДенс вика че Металика са най-добрите ... мда колко мъка има на тоя свят казал Моканина и продължил да скубе бялата лястовица ...

Приятелю ти освен селски мохабети и тъпотий друго нещо така минава ли ти през главата :huh:

Прочети заглавието на темата и тогава пиши.Тук както виждаш става въпрос за метъл групи.

Link to comment
Share on other sites

Металика са известни, но известен≠велик.

Не мога да се сетя кой точно известен музикант беше казал за тях, че са група некадърници, събрали се на точното място в точното време.

Lord_Gudo стига си нареждал. Къв е проблема да викаш МЕТАЛИКА СА НАЙІДОБРИТЕ и да ти пише там брейк денс. :punk :punk :punk Слушай си Азис и софито мангалева и бегай си разхождай кучето.

Offtopic: Чу ли адаш, бегай да разхождаш Галка :lol:. А като се върнеш в DC++ съм ти шернал дъ бест ъф орк. Кристали да си слушкаш. :punk :D

Link to comment
Share on other sites

За да са известни си има причина, не смяташ лИ?! То това не е случайно.

Металика и Мейдън са най-големите. Те са с най-високо КПД, ако така мога да се изразя.

Трудно им се намират слаби песни.

Link to comment
Share on other sites

Lord_Gudo стига си нареждал. Къв е проблема да викаш МЕТАЛИКА СА НАЙІДОБРИТЕ и да ти пише там брейк денс. :punk :punk :punk Слушай си Азис и софито мангалева и бегай си разхождай кучето.
Приятелю ти освен селски мохабети и тъпотий друго нещо така минава ли ти през главата :huh:

Прочети заглавието на темата и тогава пиши.Тук както виждаш става въпрос за метъл групи.

Моа си слушам кот си искам и никой ни мое ма върна на село ! Обаче да ми се говори че Математика са най=великите ... ко толкова са направили те ? А относно компетентноста ми в метъл средата няма да казвам нищо просто кат ни ма знаете ни мои ма съдите пример ша ви дам да ми погледнете LastFM-a за да видите кво точно слушам http://www.last.fm/user/Lord_Gudo/

 

 

Металика са известни, но известен≠велик.

Не мога да се сетя кой точно известен музикант беше казал за тях, че са група некадърници, събрали се на точното място в точното време.

Съгласен съм ! На металика слушам 2-3 балади и толкоз щот за мен тва им е на групата ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...