Jump to content
BulForum.com

Най-великата Метъл Група


Nel'Ghulas

Recommended Posts

тъй като са много не може с анкета за това нека всеки да си казва мнението ^_^ и плз моля тези които не харесват метъл да се въздържават от негативни мнения ^_^

Аз Започвам : Metallica.JPG :punk :punk :punk :punk !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Амм, я поясни малко какво точно ще рече "велика" група? Най-известна, най-отдавна сформирана, най-много албуми извадила и т.н или просто най-любима?

Link to comment
Share on other sites

Prostitute Disfigurment :P (joke)

 

Иначе.. бих заложил спокойно на Fear Factory. (Говорим за периода с Dino Cazares.. след напускането му, Archetype ми хареса но новия Transgression би ми харесал ако насила го слушам известно време..)

Link to comment
Share on other sites

Metallica

Няма друга група, която да съчетава толкова сложна и в същото време страхотна за слушане музика. Групата преживява огромни препятствия в своята история и с право ги наричат "най-влиятелната хеви метъл банда"

Ще цитирам и един музикален критик "Black Sabbath created the heavy metal, Metallica perfected it"

Link to comment
Share on other sites

Metallica

Няма друга група, която да съчетава толкова сложна и в същото време страхотна за слушане музика. Групата преживява огромни препятствия в своята история и с право ги наричат "най-влиятелната хеви метъл банда"

Ще цитирам и един музикален критик "Black Sabbath created the heavy metal, Metallica perfected it"

Съгласен съм за Металика ама тоя не е никакъв музикален критик , щом хвали :)

Link to comment
Share on other sites

Faith no more... ама не ми се пише повече ся.

Темата не беше посрещната с особен интерес преди. От тогава активните хора във форума се смениха няколко пъти... Може би сега ще драснете някой друг ред?

Link to comment
Share on other sites

Радвам се, че има един човек, който е успял да излезе от пубертета и/или от 80-те! Поздрави, Жоре!

 

Metallica, сложна... Metallica, сложна... :nugget: :blowup:

 

Ако сложим Tool при метъла, значи - те. На мен Tool ми стои при рока, но е на ръба.

 

Ако не - Korpiklaani, защото имат фолк елементи, защото грачат, защото имат здрави китари, защото знаят как да си правят шоу и най-вече, защото не се взимат насериозно. Мисля, че е крайно време хората да проумеят, че метъл музиката е преди всичко музика за правене на шоу и да спрат да търсят в метъла някакви дълбоки музикални традиции, някакви грандиозни идеи и оригинална композиция. За тези, които търсят подобни неща, съществуват около 300 други жанра, нека се чувстват поканени да ги изпробват.

Link to comment
Share on other sites

Аз баш за това не коментирах изобщо... Просто си казах... Пък аз TOOL ги слагам при метъла, щото е по-тежко все пак...аз лично му викам alternative metal, щото е някакъв alternative, ама е и по-тежко...и няма значение... Абе...те са...

Link to comment
Share on other sites

Аз много не се приемам като метъл фен, но все пак за мен най-добрата група е определено Zeromancer.

Има я в mp3 саита ако някой е любопитен (Eurotrash и Send me an angel къртят мивки :punk )

Link to comment
Share on other sites

За най-велика метъл група е трудно да се говори. На всичкото отгоре метъла е толкова всеобхватен стил, че малко е несериозно да се говори за най-велика група. Ако трябва да говорим за група, която е сред пионерите в метъла, група дала много на метъла като цяло, група която и до днес съществува, група която е претърпяла много метаморфози през дългата си история, грепа на която много грепи подражават, група която дори чалгаджиите знаят, група към която никой не е останал безразличен (независимо дали я боготворят и или тъпчат в калта) и всеки има мнение за нея... METALLICA разбира се :D

Ако говорим за метъла като цяло, не трябва да се подминават групи като ANTHRAX, KREATOR, OBITUARY, SODOM, SEPULTURA, DEATH, DEICIDE, EDGE OF SANITY, CANNIBAL CORPSE, DIMMU BORGIR, CRADLE OF FILTH... Ей много мога да изброявам и всички са велики :love

Link to comment
Share on other sites

Ами то е от ясно по-ясно че всеки обича различни СТЪРГОЧИ. Аз също харесвам Металика, но отдавна ги прибрах в дебелия, дървен, прашасал скрин където си правят компания с Пърпъл, Мейдън и подобни. Сега съм на друга тематика:

Syphorce, Brainstorm, Pentagram, Nevermore, Disturbed, Coal Chamber, Arch Enemy............ и подобни китари.

Link to comment
Share on other sites

Аз предлагам да се обяви дата за край на гласуването и след това някой да преброи всички гласове за съответните групи и да ги публикува по степен на гласуване.

Link to comment
Share on other sites

Аз предлагам да се обяви дата за край на гласуването и след това някой да преброи всички гласове за съответните групи и да ги публикува по степен на гласуване.

moje oba4e da e sled pove4ko vreme parvo da ima vreme si4ki da glasuvat pak da moje i drugi grupi osven metallica da imat shans :P makar 4e kakto varvi ^_^

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...