Jump to content
BulForum.com

Най-великата Метъл Група


Nel'Ghulas

Recommended Posts

Hammerfall всъщност са ужасна група поради редица причини - вокала пищи като изкълцан, имат сола по 10 минути, пеят за дракони, взимат се насериозно и излизат с черни прилепнали кожи, в клиповете си имат СКЕЛЕТИ и РУНИ... Не че се целят в детстака аудитория, но... ;)

 

Но има време да пораснете, преди години, докато имаше само касети и аз ги слушах... :rolleyes:

true true

 

black metal-Burzum :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply
... (Hed) P.E....

 

*примиг примиг* :blink:

 

Ти.. слушаш Hed P.E.?! :blink: :blink: :blink: Направо не мога да повярвам! :punk

 

Ако си говорим за алтърнатив - Trapt и The Prom Kings. Иначеее.. Sonata Arctica ( :love ), Stratovarius, Annihilator и Nightwish донякъде. :wacko:

 

Нищо лично към никого, но HammerFall и Metallica.. не ме кефят.. даже никак.. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

*примиг примиг* :blink:

 

Ти.. слушаш Hed P.E.?! :blink: :blink: :blink: Направо не мога да повярвам! :punk

 

Ако си говорим за алтърнатив - Trapt и The Prom Kings. Иначеее.. Sonata Arctica ( :love ), Stratovarius, Annihilator и Nightwish донякъде. :wacko:

 

Нищо лично към никого, но HammerFall и Metallica.. не ме кефят.. даже никак.. :rolleyes:

 

И ние нищо лично към теб, ама просто няма как да те кефят едновременно Nightwish и Metallica. Нелогично е, не мислиш ли?

Link to comment
Share on other sites

Няма нищо нелогично.. познавам хора, които много обичат и Nightwish, и Metallica..

 

Това, че аз не слушам Metallica и не ми харесват е съвсем друга тема. Nightwish по никакъв начин не ми влияят на това какво друго харесвам освен тях.. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ся колкото и "тру" да са някой и да отричат Metallica, аз просто не мога. "Първите им албуми не били траш"... не мисля така. Лично мнение. Уакаха се в последно време, но мога да им дам и още един шанс с новият им албум, който ще излезне тази година. Ларс каза, че щял да бъде "по-old school"...ще видим.

 

Мога да изброя още няколко групи повлияли на метъл музиката в други поджанрове освен траш и хеви. Напиример едни от основателите на NYDM звученето(мойо любимо) и въздействали на творчеството на много други групи - Suffocation.

Също така и Carcass, които бяха невероятно иновативни, създавайки едни от първите залежи на goregrind/grindcore с първите си три албума. После идва и грандиозният им албум от 1994 "Heartwork" - един от първите melodic death metal албуми.

Link to comment
Share on other sites

вече почти не слушам метал но какво да се прави одъртяхме и то като се замисля все по рядко слушам каквато и да е музика.

а иначе SEPULTURA :punk те между другото съществуват ли все още ????

П.С. то само фен на металика може да измисли толкова повърхностна тема :P

Link to comment
Share on other sites

*примиг примиг* :blink:

 

Ти.. слушаш Hed P.E.?! :blink: :blink: :blink: Направо не мога да повярвам! :punk

 

Да, какво очудващо видя в това ? Обожавам рапкор-а, а (HED)P.E. са може би най-добрата такава група в момента.

Link to comment
Share on other sites

Да, какво очудващо видя в това ? Обожавам рапкор-а, а (HED)P.E. са може би най-добрата такава група в момента.

:blink: рапкор на ми звучи много като метал

btw по темата сега си седя и слушам The Black Dahlia Murder и си мисля "Мамка му тея пичове след още един два албума ще са сред най-големите" (макар за мен вече са :music )

поздрав с TBDM - Elder Misanthropy :devil

Link to comment
Share on other sites

Има много велики групи...никоя от тях не мога да кажа, че ми е по-любима от другите

 

Просто обичам рок музиката във всички (почти :bgrin: ) нейни проявления metal.gif

Link to comment
Share on other sites

Да, какво очудващо видя в това ? Обожавам рапкор-а, а (HED)P.E. са може би най-добрата такава група в момента.

 

Ми очудващо е. :D Хората, дето са ги чували въобще като име са много малко, какво остава за тези, които ги слушат... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Тц тц, сутринта слушах Pantera и се разчувствах по едното време. Понякога метъла не е нужно да е много оригинален и силно музикантски, за да е добър, понякога едно хубаво стъргало върши работа. А и Фил слага половината от дет-вокалите в джебчето си. :D

Link to comment
Share on other sites

И аз познавам бая хора освен мен, които ги слушат. Наскоро чух и последния албум и останах изумен - след като са зарязали стария си лейбъл (HED)P.E. явно изобщо не се съобразяват с никой и са вкарали някои нововъведения в стила като хардкор и пънк-рок. Комбинирано с рапирането и метъла се получава нещо страхотно.

 

А пък Пантера наистина си остава велика група. Група, която харесвам пъти повече от Metallica и Sepultura. Та .. ако говорим за траш, това е моя глас. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...