Jump to content
BulForum.com

Pirates of the Caribbean Dead Man's Chest


Fibaman

Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Аз не мисля да го свалям преди да го гледам на кино :P

Link to comment
Share on other sites

Да попитам кога обикновено филмите се качват в локала с хубаво качество(може би когато излезнат на DVD?)?

И също кога се очаква този филм да може да бъде намерен с сносно качество и от къде?

Защото НЕизобилието на цветове и НЕвисоката контрастност и замазания образ определено биха могли да превърнат и най-хубавия филм в мъчение.(поне аз не гледам филми с лошо качество дори и да са хит)

Link to comment
Share on other sites

(поне аз не гледам филми с лошо качество дори и да са хит)

Правилно правиш ;)

Link to comment
Share on other sites

Днес купих 2 билета за утре във Фламинго..нямам търпение вече :) Който го гледа с такова качество и е фен на предишния филм направо заслужава да му гръмне монитора!

Link to comment
Share on other sites

Нищо ново. Никакво развитие в героите, а от там следва и същия им хумор. Същото поведение. Предсказуеми и леко плоски шеги..забавен, но не очаквайте нещо ново.

Link to comment
Share on other sites

Да попитам кога обикновено филмите се качват в локала с хубаво качество(може би когато излезнат на DVD?)?

И също кога се очаква този филм да може да бъде намерен с сносно качество и от къде?

Защото НЕизобилието на цветове и НЕвисоката контрастност и замазания образ определено биха могли да превърнат и най-хубавия филм в мъчение.(поне аз не гледам филми с лошо качество дори и да са хит)

Никoй не може да ти каже кога филма ще го има с хубаво качество. За да го има трябва от производителя на филма да издадат ДВД с него. Не е задължително да е предназначено за продаване. Много често издават версия предназначена за разпространение сред кинокритици и т.н. Понякога ДВД-та на известни филми се забавят страшно много. Пример за това е Star Wars. Можеш поне да си сигурна че издадат ли го на какъвто и да е ДВД диск скоро ще се появи и в локалните сайтове. Само един въпрос към някой хора тука. Какъв е проблема че примиерата в България е на 12-ти, а не на 7-ми. Света ли свършва с това? Все едно са от голямо значение 5 дена.

Link to comment
Share on other sites

Просто са обидени от неуважението към страната ни и киноманите в нея.

Успяхте да ме убедите и ще отида да го гледам на кино.

Link to comment
Share on other sites

Dnes bqx da gledam filma i moga da vi kaja 4e e super qk. Prosto ne si habete vremeto s tfa gadno ka4estvo puk i da be6e ka4estvo na dvd pak e po dobre da idete na kino.

LUD FILM!!!!

и аз мисля да го гледам на кино-в събота или неделя.до сега всеки който го е гледал ми казва че е супер як :punk

Link to comment
Share on other sites

Нищо ново. Никакво развитие в героите, а от там следва и същия им хумор. Същото поведение. Предсказуеми и леко плоски шеги..забавен, но не очаквайте нещо ново.

 

Аз гледах филма вчера и изобщо не съм съгласен с теб! Филма беше много добър ,не мога да кажа дали е по добър от първата част, но определено се смях през цялото време. За всички които не са го гледали (и за тези мазохисти които ще свалят тази версия из нета) - идете на кино и дайте 4лв (кутия и половина цигари :D ) филма си заслужава парите :punk

Link to comment
Share on other sites

За мен 90% от шегите бяха предсказуеми. Просто в същия стил. Като знам характера на даден човек го знам и каква глупост ще изръси. Не отричам, че беше забавно, но все пак хумора беше не особено интелигентен. Същия стил като първа част. А очаквах развитие. Хубав филм, но не очаквайте да разбие представите ви (както може би първата част направи). Ще видим в третата как ще е..

Link to comment
Share on other sites

Това не е комедия, че да блика уникален и неспиращ хумор. Мисля, че е в повечко от първата част, естествено заложено е в по-голяма степен на него, за да развие образа на Спароу, но отново е уцелен балансът. Иначе днес гледах филма и мога да кажа, че е достойно продължение на първата част. Повече и по-забавни приключения, по-добра визия, приятен хумор, но за жалост един и същ саундтрак, което от друга страна не е минус, като се има предвид, че OST-a на първата част беше ненадминат.

Link to comment
Share on other sites

Защо пък да няма развитие във филма, напротив..на повечето герои вече им порасна много работата и както виждаш вече на никой не му пука от т.н. власти или пък разни мъртви души, които ей така си бродят с някъв кораб :)

Колкото до хумора си беше супер як, не толкова във реплики колкото във мимики и действия, все пак откога Деп е комик, а бих казал, че се справя повече от отлично. Прекалено много измислици станаха във филма, в първата част единственото правещо филма нереален беше проклятието, което по-скоро го правеше нещо като приказка, докато сега е точно като филм правен по фентъзи книжка :) И въпреки това беше супер готино замислен. Хора, тоя филм е предназначен за масовост, не за да притежава особено дълбок смисъл. Бтв перБонажа, който се появи накрая, направо роксваше от първата част, така че супер много се изкефих на края на филма, беше доста непредвидим. Няма да казвам имена да не издавам за все още непросветлените, макар че много биха се сетили веднага. С нетърпение очаквам следващата част, която вероятно ще бъде още по-измислена.

 

Във филма има супер много действие и супер много искам да отида да го гледам на Imax, ако случайно го дават, след като пуснат якото кино :)

Link to comment
Share on other sites

Днеска и аз го гледах , филма е уникален и е достойно продължение на 1вата част ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз на 13-ти го гледах и се смях адски много. "Черната Перла" я гледах за първи път един ден преди това и още ми държеше усещането, та като мнение мога да кажа, че ако не развитие, то героите показват други страни от характера си, разкриват туйцък-онуйцък..

Макар че, scarred, ако не виждаш развитие в персонажите на Елизабет и Уил, то просто не ми е ясно как дефинираш това понятие. :) Но всеки с разбиранията си в крайна сметка.

 

Лично аз съм много доволен. Балансът между хумор с реплики и с мимики е намерен и си блика почти отвсякъде, отново фантастичните елементи са увлекателни и логични.. абе, заслужава си чакането и четирите лева. ;Р

Link to comment
Share on other sites

ei sq se vurnah ot kino... filma e unikalen i s super tup krai :) karat ni da 4akame sledva6tata 4ast

Еми брато , то ако нямаше с кво да ни заинтригуват за следващата част , нямаше да има толкова хора , които ще я чакат :)

Link to comment
Share on other sites

ei sq se vurnah ot kino... filma e unikalen i s super tup krai :) karat ni da 4akame sledva6tata 4ast

и аз вчера го гледах просто нямаше такъф смях в киното незнам как не ни изгониха . Просто в началото дават някви чаши и вали дъжд тва са парвите 20 секунди и някво дете малко пред нас като изцепи на майка си " Тва къде е " и ния тримата като почнахмне да тресем реда и да се смеем :) толкова и на комедия не се бях смял последно време просто супер весело беше .

ПРЕЖАЛЕТЕ 4 ЛЕВА И ОТИДЕТЕ НА КИНО ЗАСЛУЖАВА СИ .Като излезне с хубаво качество ще го дръпна пак да го гледам .

Какво не му харесахте на края тип " Бързи и ясростни 3 " сащия край т рбва да те заинтригува за другата част :)

Link to comment
Share on other sites

Филмът е весел и развлекателен. Разбира се има убийствени смехории, но както някой каза по-назад - предсказуеми са. Гледам разни хора недоволстват - на тях мога да задам въпроса "Как започва филма?" - Walt Disney pictures presents....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...