Jump to content
BulForum.com

Pirates of the Caribbean Dead Man's Chest


Fibaman

Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Всъщност преди да видя trailer-а по ТВ-то нямах и най-малката представа , че този култов филм ще има продължение :unsure: Досега не съм гледал лош филм с Деп пък и съдейки по trailer-a смятам ,че ще е достойно продължение

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Преди време някъде четох, че втора и третата част са ги снимали заедно. Според тази информация третата част трябва да излезе есента на тази година. Няколко месеца след втората част. Според imdb третата част ще излезе 2007-ма. Някой да има някаква информация за нея?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Аз преди малко гледах реклама по Фокслайф и ми се стори, че ще е много добър. Но нали обикновето за трейлърите се избират най-хубавите моменти(както казва и redmadman) така че ще трябва да се гледа цялостно

Link to comment
Share on other sites

Първия филм беше много добър. Надявам се и втория да е на същото пък и даже на по-високо. И дано да излезе по кината в Пловдив на 7.

Link to comment
Share on other sites

Първия филм беше много добър. Надявам се и втория да е на същото пък и даже на по-високо. И дано да излезе по кината в Пловдив на 7.

Да , тоя филм е от малкото , които си заслужават парите за кино ;)

Captain Jack is back... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

По кината на 7ми.. на баба Гицка кирливите грънци... днес един олигофрен в Лъки ме убеждаваше че световната премиера на филма е на 12 (WTF?!), аз му викам че е на 7ми, той не та не... то за тва киното фалира и го дават под наем.

Жалко само трябва да чакаме още пет дена...

Link to comment
Share on other sites

По кината на 7ми.. на баба Гицка кирливите грънци... днес един олигофрен в Лъки ме убеждаваше че световната премиера на филма е на 12 (WTF?!), аз му викам че е на 7ми, той не та не... то за тва киното фалира и го дават под наем.

Жалко само трябва да чакаме още пет дена...

що не отиде в Фламингото там можеше да имаш късмет

Link to comment
Share on other sites

СЪс сигурност ще го гледам на кино. Казват по чужбината, че е бил страшно як филм. С нетърпение очаквам вече и 3тата част!

Link to comment
Share on other sites

що не отиде в Фламингото там можеше да имаш късмет

И като иде вав фламинго какво ще стане ??? ще му кажат, 4е наистина примиерата на филма в целия свят е на 7ми .. а в българия на 12ти .. май нетрябва мн късмет за да му го кажат .. пък и невиждам смисъл да се разкарва до фламинго да си пробва късмета дали там знаят, 4е премиерата е на 7ми

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...