Jump to content
BulForum.com

Pirates of the Caribbean Dead Man's Chest


Fibaman

Recommended Posts

Еее и аз най-накрая да го гледам това филмче :) Според мен си заслужава 4-те лева , но не ми хареса как свърши ... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply
Еее и аз най-накрая да го гледам това филмче :) Според мен си заслужава 4-те лева , но не ми хареса как свърши ... :)

То има и 3та част която излиза 2007

Link to comment
Share on other sites

То има и 3та част която излиза 2007

Знам :) Карат ни да сме в напрежение и да не знаем какво ще се случи ... :)

Link to comment
Share on other sites

Като цяло филма беше добре. Е направих малката грешка да съм на 5-тия ред с още 1 фр. и надолу нямаше никой. И кат гръмна... :) . Но накрая просто си оставиха вратичка, за да има продължение.

Link to comment
Share on other sites

Туко що изгледах филма.Много ми хареса,добър е колкото първия да не кажа и по-добър...Има много приятен хумор в него,а и екшина е на добро ниво! :) Абе общо взето един доста добър филм! ;)

Link to comment
Share on other sites

Филма е УНИКАЛЕН.Идете дайте 4 лева както много ви посъветваха и го гледайте на кино-ЗАСЛУЖАВА си.Супер яки базици и физиономий от Капитан Джак Спароу :punk .А накрая свърши така,че да ни накара да гледаме и трета част.Аз лично се надявам да има и четвърта и пета и десета част на тоя филм-просто уникален и наистина един от най-добрите тая година :) :punk

Link to comment
Share on other sites

Филма е УНИКАЛЕН.Идете дайте 4 лева както много ви посъветваха и го гледайте на кино-ЗАСЛУЖАВА си.Супер яки базици и физиономий от Капитан Джак Спароу :punk .А накрая свърши така,че да ни накара да гледаме и трета част.Аз лично се надявам да има и четвърта и пета и десета част на тоя филм-просто уникален и наистина един от най-добрите тая година :) :punk

аз чакам да стане 3 и ша хода да го гледам :D

левче-кефче...

Link to comment
Share on other sites

Двама приятели са били да го гледат и двамата казаха че филма е тъп.Имало майтапи и ефекти, но като цяло не било нищо особено.

Link to comment
Share on other sites

Определено доста по-зле от първата част. Направо им се чудя на тия чужденци как така разби тия класации. Ефектите разбира се са №1 но другото еее плява ....

Link to comment
Share on other sites

Незнам какво искате от филма при положение , че започва с това " Walt Disney present " малко или много трябва да се осетите , че това е филм насочен повече за детската аудитория . Ако сте искали кървища , вътрешности и разни такива много ясно , че няма да има . На мен си ми харесва , на който не му харесва здраве да е все пак всеки има право на мнение пък е това не е филм , в който ще се представят човешките вътрешности и разни такива.

Link to comment
Share on other sites

Това е най - добрият филм за 2006 година до момента. Не съм гледал 2ри такъв филм изпълнен с динамика, ефекти, трагедия, екшън, развръзка, комедия.. Абе всичко! Не знам що за човек може да не му хареса... А да... Много обичам някой да казва "не ми хареса" без да се обоснове.. СПАМ ЗА ПОБЕДАТААА!!! Джони дава всичко от себе си... МУЗИКАТА е невероятна... Не знам за кой път подред слушам ОСТ-то... И най - важното е, че се държат доста близко до истинските легенди!!!

@фродо.. Никога няма да стани 3 лева. Не разбра ли, че вече няма филми по 3 лева?!

Link to comment
Share on other sites

Много динамичен и приятен, собено с тая мелница се попилях от смях. Хубаво и весело филмче, непретенциозно, точно каквото очаквах. :)

Link to comment
Share on other sites

Това е най - добрият филм за 2006 година до момента. Не съм гледал 2ри такъв филм изпълнен с динамика, ефекти, трагедия, екшън, развръзка, комедия.. Абе всичко! Не знам що за човек може да не му хареса... А да... Много обичам някой да казва "не ми хареса" без да се обоснове.. СПАМ ЗА ПОБЕДАТААА!!! Джони дава всичко от себе си... МУЗИКАТА е невероятна... Не знам за кой път подред слушам ОСТ-то... И най - важното е, че се държат доста близко до истинските легенди!!!

@фродо.. Никога няма да стани 3 лева. Не разбра ли, че вече няма филми по 3 лева?!

сори за офтопика ама как така няма да стане по 3 лв?вече киното по 4лв ли ще е?не съм ходил от доста време и незнам :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

сори за офтопика ама как така няма да стане по 3 лв?вече киното по 4лв ли ще е?не съм ходил от доста време и незнам :bgrin:

Да , по 4 кинта е вече...

Link to comment
Share on other sites

Филма е хубав!!! Точно каквото очаквах това и видях!!! Просто трябва да знаете обаче, че е детско-юношески, за да не останете разочаровани! Това не значи че е глуповато-тъп с елементарен детски сюжет или нещо такова...напротив напълно в духа на първата част е...аз мисля твърдо,че това е едно от достойните продължения на големи заглавия! Няма просто какво друго да се желае :)

 

ПС: Препоръчвам Ви преди да го гледате да си свалите първата част, за да си опресните някои неща, защото ако не го направите някои от мохабетите може и да не ги хванете и няма да Ви е толкова смешно. А за тези,които гледат и забравят бързо тази препоръка е задължителна! Гледайте филма наистина е от ранга "Трябва да се види" особено за тези, които са харесали Проклятието на Черната Перла!!!

Link to comment
Share on other sites

Днес гледах филма на кино и съм много доволен от него - стои доста над първата част и предлага всичко на зрителя - хумор,битки,ефекти,неочаквани обрати и най-важното - неочакван край,който те кара да очакваш с нетърпение третата част от поредицата.Според мен четирите кинта си заслужаваха ;)

Link to comment
Share on other sites

Най-накрая и аз гледах филма :)

Хареса ми! Еми, Джони си е Джони, прави филма и това е. Този път са наблегнали на комичните моменти, отдавна не бях се смяла толкова.

Link to comment
Share on other sites

На мен не ми хареса финала.Ся ше трябва да гледам пак 2-рата част преди да ида на кино до гледам 3-тата.Иначе филма е хубав.Джони Деп > all.

Link to comment
Share on other sites

Filma rulira.Gledah go v kushti daje nqkolko puti i vse mi e kef.Nz na tezi koito ne im e haresal kakvo pove4e iskat.Estestveno Djoni pravi polovinata ot filma.Zaslujava si zaradi aktiorite,efektite,sujeta abe obshto vzeto si4ko.Priqtno gledane i s neturpenie o4akvam 3tata 4ast :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...