Jump to content
BulForum.com

Crysis


simbata

Recommended Posts

Някой знае ли как да ги унищожа тези танкове ... още първите с които се среща човек в началото на играта ?

Знам , че има експлозив чарджс против тях и не ги намирам обаче .

Не ми идва нищо на ум в момента !

п.п. Помогнете малко на лейм като мен .

:)

 

Тая мисия и мен ме измъчи. Уж обиколих всичките стаи преди да излезна, но не ги видях тия базуки. Интересно. Намерих една базука в една от къщите в края на селото. С нея пострелях по единия танк, но не беше достатъчно. Обиколих всичките останали постройки, изтрепах всичките хора, и чак тогава намерих стаята на първия етаж.

 

Колкото до играта - изтрих я след мисията в която намерих учения в ония разкопки дето замръзват.

 

Причините бяха 3:

 

1. не беше толкова грабваща откъм геймплей и история

2. не я пусках много, защото майка ми се караше като увеличах звука, а и не ми оставаше толкова време

3. неизвестно защо се инсталира в C: и зае 6.**ГБ от 12ГБ-товия дял, което накара уиндоуса да се дъни заради малкото място.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

До влизането в кораба майка, най-забавното нещо от години за мен лично.След това, твърде бавно, твърде затрудняващо от към муниции.Най-добрия ейлиън арт който съм виждал.Стори ми се, че последните 3-4 мисии все едно бяха нарочно кратки като идейност.Сякаш някои е ударил спирачките на целия екип разработил играта.Огромния потенциал на артовете и идеята е съсипан според мен.За графиката какво да кажа...красота.В един момент като гледах джунглата мислех, че е като реална.

 

Долу в училището в което бе заложничката в една от стаите на първия етаж има базуки.Клоак-ни и се цели в задната част на танка там са му резервоарите с горивото.Използвай някоя сграда или др. нещо за прикритие да не те вижда другия за да не попаднеш на кръстосан огън ;).

Link to comment
Share on other sites

Очаквам с нетърпение Crysis: Warhead. Официално е излезнала на 12.09.2008. Някой да знае кога ще се появи в тракерите?

Link to comment
Share on other sites

Само да питам - трябваше да преинсталирам Xp и играта ми се прееба.Може ли някой който е врътнал играта да ми прати сейфовете и да пробвам дали ще ми тръгне горе долу там докъдето бях стигнал.Че трябва да мина първо тази игра преди да почна warhead.Трябва ми сейфа точно след нивото на което се кара кораба.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Хахaxaxaxxaxaxaxxaxxaxaa подкарах я с това:

 

MB: Gygabite GA-8IR2003

CPU: Intel Celeron 2,40 GHz Northwood (2,88 GHz)

RAM: Super Talent 1 GB 319 MHz

VGA: Sapphire X1650 Pro GDDR3 (650/1500 MHz) AGP4x

 

...на 1024х768, всичко на Low...и то с "забележителните" от 4 до 19 fps (средно около 12 fps) !!!!! :punk

 

Чудя се дали да си сменям щайгата... :lol:

Link to comment
Share on other sites

:lol: На предишния ми пост тея кадри са били с AA4x...незнайно защо и как е било включено.

И странно защо (резултатите от горния ми пост бяха с Catalist 8.12) след като инсталирах по-стария Catalist 8.6, fps-то ми се вдигна до 17,3 (min. - 7fps; max. - 34fps)(както и без AA4x)... :blink:

Link to comment
Share on other sites

И аз инсталирах днес играта...отдавна не ми се беше случвало да играя 3 часа и накрая да кажа-баси мамата не е възможно толкова много да съм циклил :bgrin: .Определено интересно и зарибително предложение.Аз я играя на Медиум и мога да кажа че графиката е доста добра,ефектите също...малко е кофти че бързо свършват патроните :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

I just received the following email from Crytek

 

wars_logo.png

Introduction

We’re pleased to be able to invite you to the Crysis Wars Holiday Trial period taking place from Saturday, December 19th to Tuesday, December 29! All you need to do is be a registered member of MyCrysis in order to receive all the information you'll need to take part, there's still plenty of time to sign up so make sure you don't miss out!

 

  • If you already own and play Crysis Wars, this period will be a fantastic opportunity for you to meet new players and make new friends.

  • If you don't own Crysis Wars, this is a unique occasion for you to download the FULL game with its 3 game modes and 21 maps. As soon as your download is over, you will be able to play on LAN with your friends for free. Once the trial period commences, you will receive a unique CDKey so that you can play online for free until December 29th!

Where to download:

You simply go to one of these download sites and download Crysis Wars:

 

How does it Work?

You will be able to download the complete Crysis Wars game, and install it on your computer for free. From then on, you will be able to play on LAN with your friends, without any time limitation. This is the best opportunity to check the gameplay, adjust the settings to your fitting (from best performance to best visuals), and train with your friends on LAN, in preparation for the online weekend.

You will not be able to connect online during this time.

 

On Saturday December 19th, a new mail will be sent to you with the link to a MyCrysis page where you will be able to retrieve your unique demo CDKey for the trial period. This demo CDKey will only be valid for your MyCrysis account, and will allow you to play online for the whole ten days. By the end of the trial, your demo CDKey will be deactivated and you will have to purchase the game to keep playing online.

 

The whole Crysis Wars team hopes that you will enjoy this experience, and we are at your disposal at MyCrysis.com to answer your questions and react to your feedback.

More info in the reply

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

само на мен ли ми се струва или тази игра не е оптимизирана? :unsure: изиграх crysis: warhead и там нямах никакви ядове, докато при тази на едно от нивата (на самолетоносача, непосредствно след като взривяват острова с ядрена бомба) играта страшно много започва да насича и в един момент направо си забива. единствения начин е да рестартирам компютъра. да не говорим, че някои от филмчетата в началото и края на всяка част също така лагват доволно ... явно ще я трия, щото нямам нерви да се занимавам толкова време с нея.

 

става въпрос за ето тази част:

 

http://www.youtube.com/watch?v=kh1vhmwgOwQ

 

започва да насича и забива след 03:50

Link to comment
Share on other sites

Да, Crysis не върви добре под DX10 режим точно накрая. При мен всеки път крашваше след Х брой секунди като излезна на дъжда да се бия с боса. Решението е да се пусне в DX9 режим. В полето target на шорткъта се добавя едно -dx9 накрая. Това мисля, че заключва Ultra настройките на графиката. Warhead цялата я играх под dx9, че да не си развалям кефа с тези крашове.

Link to comment
Share on other sites

мда, така става и не насича. благодаря :)

 

п.п. в dx9 режим обаче последното царче на извънземните не се визуализира добре и стои като потънало в палубата и все едно го няма ... цикли все едни и същи летящи гадини на 3-4 мин. от едно и също място на картата

 

::редактирано::

 

някак си се оправи, но бъговете следват един след друг - падане от палубата в хангарите, които са в трюмовете, а от там пък направо във водата ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...