Jump to content
BulForum.com

Crysis


simbata

Recommended Posts

  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Това с демото си беше пълен ташак. Къде ли не затръбиха, че демото излиза на 25 септември и накрая нищо. Следващата "официална" дата на демото е 26 октомври.

http://www.crysisdemo.com/

Link to comment
Share on other sites

Те хората са си казали защо са го направили:

 

"Hi everyone, we have some news to announce.

 

First, I am sorry for the bad news - the Crysis single player demo will now be available everywhere on October 26th, 2007.

 

We are taking some extra time to make sure you that you have an amazing experience but also we did not want to risk the release date of Crysis at this stage. To get the game into your hands by November the 16th, we had to make this call.

 

Now the good news - the big surprise. The SP demo will be released with our CryEngine 2 - Sandbox 2 game editor, giving the community the opportunity to get familiar with the vast amount of tools they will have at their disposal four weeks before we ship, something we have always wanted to do.

 

This is an exciting time for us at the studio as the development of Crysis comes to an end and we are only a few weeks from Gold Master. We appreciate your patience and are looking forward to getting Crysis into your hands on November 16th. "

Link to comment
Share on other sites

Те хората са си казали защо са го направили:

Ти какво избираш: да играеш демото на 25 септември или да играеш демото + THE AMAZING Sandbox 2 game editor на 26 октомври :). Аз поне избирам 1вото :)

И пак казвам, че не беше редно толкова да се говори за release date на демото на 25 септ. и после да се извиняват за лекия delay от 30 дни...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Да подновя една леко забравена тема :). Демото излиза след ден и малко, а хората, които са си pre-ordered-нали играта ще играят демото утре :) (аз не съм 1 от тези :)). Добрата новина е: On 24" LCD and only ONE 8800 GTX going demo perfectly on High details (in DX9) ... it is great! ТУК има screenshots, които показват разликите между dx9 и dx10 в играта. Силно се надявам да успея да я подкарам на dx10 и да върви средно с 20-24 кадъра поне ;)

Link to comment
Share on other sites

Айдеее

Няква бета гледам има в арена. ММуцка laugh.gif

едит: даже вече и демо...

Това е фейк или по скоро не е sp демото, а mp beta.

Crysis SP Demo ZAMUNDA - ето го и истинското демо. Много добро бих казал :)

Малко е кратичко, но все пак бива. Лощото е че от толкова много изгледани трейлъри и филмчета за Crysis, преди месец бях попаднал на едно филмче, което представляваше изиграване на това демо, от - до.:)

Link to comment
Share on other sites

След като играх демото около 15-тина минути с включен фрапс, ето и изводите. Най-красивата игра излизала до сега (мое мнение). Играта тръгна автоматично на рез. 1024х768 и като дадох си засече всичко на HIGH. Аз смених резолюцията на 1280х1024 и оставих всичко на HIGH. Върви от 20-35-40 кадъра. На моменти кадрите падат и под 20, но много рядко. Странното е следното, при други игри ако играя с 25 кадъра и ми е едно бавно, тегаво и кофти. Тук с 25-30 кадъра се играе чудесно? Движенията не са чак толкова забавени и т.н. Ати има над какво да работят, на места има артефакти и кадрите изведнъж спадат до 0 за по 1 секунда и пак скачат.

П.П. Системата забравих си напиша: Е6550@3.4GHz, 2x1GB Crucial Ballistix Tracer@1220MHz, 2x250GB raid0 Seagate 7200.10 16Mb, ATI 2900XT 512MB@825/2000

Link to comment
Share on other sites

Много яко изглежда на 10ката :) Аз мога да я подкарам само на дх9 на медиум :P А иначе как се хващат хората за гушата? Такова нещо не успях да направя.

Link to comment
Share on other sites

Много яко изглежда на 10ката :) Аз мога да я подкарам само на дх9 на медиум :P А иначе как се хващат хората за гушата? Такова нещо не успях да направя.

с "F" и като си пуснеш max str го мяташ като парцал :)

Link to comment
Share on other sites

Ето малко dx10 сМиНки :)

crysis2007102716374587vc1.th.jpgcrysis2007102716421041fx3.th.jpgcrysis2007102716433860lt5.th.jpgcrysis2007102716455741gm3.th.jpgcrysis2007102716475037yh4.th.jpgcrysis2007102716483242ja5.th.jpgcrysis2007102716490259cu0.th.jpg

Абе ръбатичка ми изглежда... Нещо опцийките може би? На какви сетингс я играеш? И с кои драйвери?

Link to comment
Share on other sites

Абе ръбатичка ми изглежда... Нещо опцийките може би? На какви сетингс я играеш? И с кои драйвери?

Всичко very high, aa4x, 1024x768, заради резолюцията ти изглежда по-ръбата, а и заради снимката (от графиката на играта до снимката bmp и след това компресирана до jpg се губи още :) ) Иначе на тази резолюция я бива, а играя средно с 15 кадъра, а като клокнах много картата, и малко процесора и рама скочи с още 5-6 кадъра :), което е що годе добре за тази игра (то даже демо, защото не знам дали няма да я пооптимизират малко в крайния вариант) :)

 

ЕДИТ: Не се заблуждавай, конфигурацията от подписа не е моя ;)

Link to comment
Share on other sites

След като играх демото около 15-тина минути с включен фрапс, ето и изводите. Най-красивата игра излизала до сега (мое мнение). Играта тръгна автоматично на рез. 1024х768 и като дадох си засече всичко на HIGH. Аз смених резолюцията на 1280х1024 и оставих всичко на HIGH. Върви от 20-35-40 кадъра. На моменти кадрите падат и под 20, но много рядко. Странното е следното, при други игри ако играя с 25 кадъра и ми е едно бавно, тегаво и кофти. Тук с 25-30 кадъра се играе чудесно? Движенията не са чак толкова забавени и т.н. Ати има над какво да работят, на места има артефакти и кадрите изведнъж спадат до 0 за по 1 секунда и пак скачат.

П.П. Системата забравих си напиша: Е6550@3.4GHz, 2x1GB Crucial Ballistix Tracer@1220MHz, 2x250GB raid0 Seagate 7200.10 16Mb, ATI 2900XT 512MB@825/2000

:woot

Link to comment
Share on other sites

Da pitam samo dali e istina 4e pod Direct X9C nqmalo 4upe6tase rastitelnost i okolna sreda kato cqlo shtot predi malko 4etoh nqkade za tva.

Че кво общо има шейдър весията с физиката на играта.

Иначе играх точно 5 мин. Доста е тежка (а и пц то ми е слабо вече), но си личи оптимизиран отвсякъде енджин, най-малкото зареди нивото доста бързо на 1,28гб.

Link to comment
Share on other sites

Da pitam samo dali e istina 4e pod Direct X9C nqmalo 4upe6tase rastitelnost i okolna sreda kato cqlo shtot predi malko 4etoh nqkade za tva.

 

Това изобщо не е вярно. Постоянно около мен се чупят палми докато ме стрелят :D

Link to comment
Share on other sites

С ква система си. Аз съм с Е6750, 2ГБ рам и Ати 1950ГТ - на 1024х768 и моделите, и обектите на хай, а останалото на мидиъм ми върви добре, но като сложа всичко на хай и не се играе както трябва.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...