Jump to content
BulForum.com

Crysis


simbata

Recommended Posts

Незнам чета xtremesystems и съм дълбоко потресен че на хора с МНОГО злобни машини играта им върви с едва 30-40фпс(е на големите резолюции де) просто на следващото поколение карти може да видим някой да откача 100фпс на тази прекрасна игрица :D(един юзър който живее с надеждата за ново видео)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

На мен ще ми тръгне перфектно ако съм с експи ама ся чакам новият доставчик за нета и си е свалям . :)

Иначе 2008 вече дх10 игри ще вървят на експи и други ос ... да се надяваме де .

Поне играта ще си струва голямото сваляне .

Link to comment
Share on other sites

Някой опита ли се да подкара мулти, вчера вечерта поразгледах възможностите и има заложби денс смятам да го помача като се пребера... Ако някой вече е действал по въпроса нека сподели...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Пооптимизирали са я :). Сега като че ли върви по-гладко.

 

ЕДИТ: Дам, оптимизирана е, сега върви стабилно под Виста, на dx10, всичко на extra high и 4xAA, с леко клокната карта. Супер е играта.

Link to comment
Share on other sites

Системни изисквания:

Минимални:

CPU: Athlon 64 3000+/Intel 2.8ghz

Graphics: Nvidia 6600/X800GTO (SM 2.0)

RAM: 768Mb/1Gb on Windows Vista

HDD: 6GB

Internet: 256k+

Optical Drive: DVD

Software: DX9.0c with Windows XP

 

Кое им е минималното на тези изисквания,тия хора не се научиха да правят игри? :angry1 Аз ако имах такъв комп. щях да работя за NASA или за Microsoft .

Пак ша трябва да ходя до магазина...или да порасна рязко .ДА КАЖЕМ НЕ НА ИГРИТЕ.

Link to comment
Share on other sites

Системни изисквания:
Минимални:

CPU: Athlon 64 3000+/Intel 2.8ghz

Graphics: Nvidia 6600/X800GTO (SM 2.0)

RAM: 768Mb/1Gb on Windows Vista

HDD: 6GB

Internet: 256k+

Optical Drive: DVD

Software: DX9.0c with Windows XP

 

Кое им е минималното на тези изисквания,тия хора не се научиха да правят игри? :angry1 Аз ако имах такъв комп. щях да работя за NASA или за Microsoft .

Пак ша трябва да ходя до магазина...или да порасна рязко .ДА КАЖЕМ НЕ НА ИГРИТЕ.

Kога ще разберете че неможе хората с българския стандарт да се съобразяват. То ако беше така още на дум щяхме да играем. Айде тия които искат да играят да се стегнат и да си вземат едно ПЦ за 200лв, че писна от коментари като този.

Link to comment
Share on other sites

Малко ме съмнява да намериш видео карта за 200лв, която да може да подкара Crysis на макс. детайли, камо ли за цяло ПЦ, но като цяло си прав.

Link to comment
Share on other sites

Аз я врътнах. Много е яка играта! Малко кратка ми се стори и свърши странно. Един много смешен момент беше, удрям една желязна врата, тя се отваря аз тръгвам да минавам, обаче тя се върна и ме утрепа :D Язък ти за нанокосtюма :D

Link to comment
Share on other sites

Какво трябва да напиша за да ми показва с колко fps върви :blink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...