Jump to content
BulForum.com

Crysis


simbata

Recommended Posts

  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Пуснах играта и аз най-накрая :P

 

Разбира се много е добра, като се замисля все едно си играя FAR CRY, много хубави спомени нахлуха...

 

Само съм недоволен от режима hard, на който се подкарах... Не може някакъв тиквеник да го меля с картечницата на лодката или джипа 2 мин докато падне... А те ме правят мармалад от 300 метра с пушчиците в ръцете им...

 

Графично нещата са уникат както винаги, като се има предвид, че екстрите са ми още на medium... После може да ги запаля и на high...

Link to comment
Share on other sites

Амм сложи 1.2 пача, че ако си с оригинала без никакви пачове по-добре недей игра. Има гаден бъг с хит боксовете на противниците. Може да целиш някой 20 минути, а всъщност да не го уцелваш изобщо.

Link to comment
Share on other sites

Я го подметнете и на мен.

При мен досега не ми се е случвало да попадна на подобен бъг, но кой знае.. А и не съм я завършил още.

Link to comment
Share on other sites

Стигнал съм до задънена улица... :(

Някъв кораб Alien Warship(нещо такова) излезна от водата и ме трепе и замразява.Целта ми е да направя нещо с TAC Weapon с някакъв TAC Canon...Какво ли не пробвах и немога да разбера какво искат.

Нека някой помогне ако знае.Ако не се досещате ще направя няколко скрийна.

Link to comment
Share on other sites

Е добре де, ти знаеш каква е целта и какво не можеш да направиш? Това оръжие се взима, когато оня доктора ти управя нано костюма. Даже си спомням, че го виждаше как го оставя на една витрина :) Накрая като иска да го използваш, просто се прицелваш към оръдията на тоя кораб и чакаш да ги прихване, след което стреляш. Лесно е.

 

п.с. дано да се сещам за правилното място :D

Link to comment
Share on other sites

...п.с. дано да се сещам за правилното място :D

 

Първо трябваше да обезвредя 4-те оръдия на кораба.

След това ми поиска тея глупости.Не мога да се сетя за кое оръжия става на въпрос.

Имам достъп само до базука,картечница(500патрона),спаска и пистолет... :D

1112484_t.jpg 1112486_t.jpg 1112489_t.jpg

 

На първите 2 снимки се вижда,долу двете неща,които HELENA ми ги повтаря през 20 секунди.

На втората съм снимал въпросния TAC Cannon,който въобще не ми идва на акъла кво трябва да го направя.

На третата снимка има още една цел в лявата част на кораба.Пробвах да я обстрелвам с всякакви оръжия,но нищо не става...

Други идеи?

Link to comment
Share on other sites

на първата ти снимка пише Номад прицели се към оръдието със "Tac Gun"-a

на другата пак е подобно използвай так гъна да се прицелиш дрън дрън но както и да е

 

доколкото се разгледах из нета има някакъв бъг с прицелването ...

първо цели се в лявото оръдие като го обезвредиш след няколко секунди дясното също виж си и контролите за тва lock on

ако не стане

рестартирай нивото при някои е станало

Link to comment
Share on other sites

А аз забих на далеч по-елементарно място. Когато тая медуза взе командващия (тоя черния) и стигнах до едно място с бая народ, избих ги всички, обаче не знам сега какво да правя - нямам нищо на картата а компаса се врътка като обезумял. Някой сеща ли се какво трябва да се прави? :unsure:

 

/edit: Минах го, само, че сега съм на място пълно с гадове и не мога да ги изтребя! :(

Link to comment
Share on other sites

А аз забих на далеч по-елементарно място. Когато тая медуза взе командващия (тоя черния) и стигнах до едно място с бая народ, избих ги всички, обаче не знам сега какво да правя - нямам нищо на картата а компаса се врътка като обезумял. Някой сеща ли се какво трябва да се прави? :unsure:

 

/edit: Минах го, само, че сега съм на място пълно с гадове и не мога да ги изтребя! :(

 

Най-лесният начин е да пускаш невидимостта, отиваш зад хората и удряш хедшоти, и така докато ги убиеш :P Разбира се малко нуубско е така ама карай.

Link to comment
Share on other sites

на първата ти снимка пише Номад прицели се към оръдието със "Tac Gun"-a

на другата пак е подобно използвай так гъна да се прицелиш дрън дрън но както и да е

 

доколкото се разгледах из нета има някакъв бъг с прицелването ...

първо цели се в лявото оръдие като го обезвредиш след няколко секунди дясното също виж си и контролите за тва lock on

ако не стане

рестартирай нивото при някои е станало

Тва така и така не стана нищо.

Пък и не ми се реска цялото ниво,че има да го играя 2 дена... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Някой да е пробвал да играе в мулти? Че нещо пак ми се доигра, та сега я свалям и ако някой играе някъде мулти в кракнат сървър, моля да даде едно IP-то насам :P

Link to comment
Share on other sites

Аз съм пробвал да играя в мулти, но навсякъде ми пише Server Authentication failed

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли как да ги унищожа тези танкове ... още първите с които се среща човек в началото на играта ?

Знам , че има експлозив чарджс против тях и не ги намирам обаче .

Не ми идва нищо на ум в момента !

п.п. Помогнете малко на лейм като мен .

:)

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли как да ги унищожа тези танкове ... още първите с които се среща човек в началото на играта ?

Знам , че има експлозив чарджс против тях и не ги намирам обаче .

Не ми идва нищо на ум в момента !

п.п. Помогнете малко на лейм като мен .

:)

На първия етаж в някоя от стаиъе има голям запас от базуки-с тях много лесно можеш да унощожиш танковете :)

Link to comment
Share on other sites

Не бях обърнал внимание на онази стая ... лесно ги отнесох , а забравих да запазя играта след това и като ме убиха пак започвай нивото от начало .

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Само да си дам оценката за тази уникална игра: 10/10 - страшно ми хареса. И ако мога да препоръчам да се играе на последна трудност - реално голяма разлика няма, само дето е по-забавна !

Link to comment
Share on other sites

СЛед като изиграх и single player кампанията на Call of Duty 4 Crysis ми се струва постна. От към геймплей е светлинни години назад за съжаление. Все пак беше забавна.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...