Jump to content
BulForum.com

User Bars


Recommended Posts

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply
Ограничението за signature не е ли 100pix ... ? а тези не са ли по-големи ... ?

 

100pix на височина... ако е под 100 си добре.Може и 500 на дължина ;)

Link to comment
Share on other sites

Ако някои ми направи за Хонда и БМВ МPower ще сьм му много благодарен :) както и за ника ми ;)

 

Много ще сьм му благодарен и ще черпя по бира ;)

Link to comment
Share on other sites

Ако някои ми направи за Хонда и БМВ МPower ще сьм му много благодарен :) както и за ника ми ;)

 

Много ще сьм му благодарен и ще черпя по бира ;)

 

bar-honda.gif

BMWX.jpg

bmw.gif

 

Намират се, стига да потърсиш.

Link to comment
Share on other sites

10x 10x ама с моя ник ако може да направиш ще сьм ти много благодарен!!!

Въпроса е, че аз не съм ги правил. :D Не ми се занимава да правя на никой, дори и на мен. :P

Link to comment
Share on other sites

не смятате ли,че е по-добре да си направите само нещо,а не да копирате нечий труд ;) ))

 

Точно този труд мисля, че е предназначен да се използва от всички.. Даже си мисля, че ще се радват да си видят труда на повече места. Това означава, че се е харесало и труда не е напразно :) Иначе съм съгласен с теб, че има труд който трябва да не се ускърнява.... Мното труд много нещо :D

Link to comment
Share on other sites

Точно този труд мисля, че е предназначен да се използва от всички.. Даже си мисля, че ще се радват да си видят труда на повече места. Това означава, че се е харесало и труда не е напразно :) Иначе съм съгласен с теб, че има труд който трябва да не се ускърнява.... Мното труд много нещо :D

е да,но те са супер еднакви една с друга.......

Link to comment
Share on other sites

Трябва да призная, че стилът на тези банери ми харесва много. Не ми харесва обаче, това че всички са с такива, форума е станал твърде шарен и еднообразен. Идеята всеки да си прави сам банер е готина, ще са уникални и всеки ще е с различен. Когато имам време ще си изработя поне един за мен :)

Link to comment
Share on other sites

някъде има ли готов банер на "miranda user"? :)

ajozuw.jpg - незнам дали за тази миранда става дума.

е що...мен пък ме кефат

 

За сега съм направил само 4. На мен лично не ми харесват, кай знае колко, но е нещо по-различно. :)

Link to comment
Share on other sites

Нещо за Ботев феновете:

botevcopy7dy.jpg

 

И да не се сърдят от Локо:

lokocopy7hw.jpg

 

Едит: Понеже имам модерейтед мод, ще едитвам. Постовете ми се пускат след около 50 мин. в най-добрия случай. :)

ПС:

Режимът може да бъде удължаван или прекратяван в зависимост от поведението на участника.

 

Такова нещо няма! По-точно:

Режимът може да бъде удължаван.
Link to comment
Share on other sites

Mi hora az sas ydovolstviq bih si napravil takiva br4eta,no sam s po star Photoshop i obqsneniqta koito gi dava onq pi4 ne sa vrazvat s moita versiq.Ako na nqkoi my se obqsnqva kak stava na Photoshop 6.0 6te sam my mnogo blagodaren :) :punk

Link to comment
Share on other sites

Ми я покажи scr-shot да видим как ти изглежда твоя 'Шоп :) ,ако не ти се занимава пък си вземи 7.0-цата,с която не вярвам да имаш проблеми,щото просто e желязна :punk (аз бях с нея,а сега съм с CS).

Link to comment
Share on other sites

Нещо се зарибих :bgrin: обаче омръзва ;) това, като за последно, ако искате ще качвам още.

Давайте идеи и като имам време ще ги правя.

 

А, ето:

mwcopy8un.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...