Jump to content
BulForum.com

User Bars


Recommended Posts

Хахаха!!! Сега няма сайт и повечето имат само "IPB image" Хахахахаха!!!

Или пък си ЕК абонат и нямаш външен и навсякъде гледаш "IPB image" Хахахахаха!!!

Като за теб, мога да ти предложа този user bar:

evrocom.gif :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Тоя сайт отиде на кино нещо... не ми го отваря 2 дена вече.

 

Значи понеже с фотошоп почти не съм работил ето ми въпросите... не мога да си направя тея чертички.Правя си pattern-а, но как да го изкарам там горе, че да ми позволи да го използвам?

Второто е след като си направя тази извита линия, която трябва да се води бяла, по какъв начин да я оцветя?

Link to comment
Share on other sites

@Writer4e,след като си направиш "pattern" го запазваш и след това ползваш "pattern stamp tool"(избираш си първо горе да полза новия "pattern") като мажеш все едно с четка върху нов "layer" и чертичките ти се появяват ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък стигам до частта в която трябва да се вкара снимка...да ама нищо нестава :S

...също до сега не съм барал фотошоп :о

някой ако може да обясни ... като за малоумник?:).. къде какво се натиска :Д

Link to comment
Share on other sites

sxe.gif

 

А не сте ли се замисляли, че може чертичките да не са под 45* ъгъл, а да са хоризонтални например... Или пък вместо чертички да има точки или квадрати?

Link to comment
Share on other sites

@Finish him,т'ва на LP в подписа ти ти ли си го правил :huh: 'щото моето в подписа ми е подчи същото ама не съм го копирал :blink:

 

P.S. вижте ми новото творения - на една от любимите ми групи Лимп БизкВит :)

Link to comment
Share on other sites

искам да попитам така вие като си правите тези неща с фотошоп този шрифт които използвате как се води щото ми харесва пък не мога да го открия.

 

благодаря предваително :)

Link to comment
Share on other sites

искам да попитам така вие като си правите тези неща с фотошоп този шрифт които използвате как се води щото ми харесва пък не мога да го открия.

Е че кво му е специалното на този шрифт?

Хващаш един Verdana за ушите и си готов.

Ако искаш да е пикселизиран, както е по тези барове, даваш му там дето е Sharp, Crisp, Strong, Smooth - None.

После бичиш един контур на текста и си готов.

Link to comment
Share on other sites

Аз викам да съберем творчеството ви и да го пратим на посочения горе линк. ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз викам да съберем творчеството ви и да го пратим на посочения горе линк. ;)

:D Пращай, давам ти право над сичките си глупости. Ся друг е проблемът, че това с майната я го види някой я не..... :)

(едит: кивито е изключение, няма да я пипаш ;))

Link to comment
Share on other sites

The Registration has been locked by the Administrator.

 

Message of the Administrator:

No Reason has been posted.

 

Знам за какво са сложили регистрация...

 

 

аххахахаха

 

 

+++ Important Note +++

 

 

Due to very high traffic in December 2005 we were forced to close the galerie for a few days. We will work out a plan on how to keep the traffic of userbars.com moderate. We also plan to improve our forums for english speaking users and to integrate a search functionality. So stay tuned and check our forums meanwhile! Thanks for your patience!

 

+++ Important Note

+++

Link to comment
Share on other sites

Моля някой да ми направи 2 банерчета... 1-то да отговаря на този сайт и да пише S.U.N. Project, а другото да отговаря на този сайт и да пише Astral Projection. Ако може и банерчетата да са съчетани и с цветовете на сайтовете.

Благодаря предварително. :)

Link to comment
Share on other sites

Моля някой да ми направи 2 банерчета... 1-то да отговаря на този сайт и да пише S.U.N. Project, а другото да отговаря на този сайт и да пише Astral Projection. Ако може и банерчетата да са съчетани и с цветовете на сайтовете.

Благодаря предварително. :)

Дай скайп/МСН, ако имаш ще ти ги пратя. :)

Link to comment
Share on other sites

@evil_smith можеш ли да ми направиш 1 с моя ник !? на тьмно син черен фон !?

Ще се опитам. :) Какво да пише? Само твоя ник ли?

Link to comment
Share on other sites

Ще се опитам. :) Какво да пише? Само твоя ник ли?

Да и ако избараш някьв ироглиф як накрая от някоя страна ще си 6+ ако може да стане де ;)

Link to comment
Share on other sites

Да и ако избараш някьв ироглиф як накрая от някоя страна ще си 6+ ако може да стане де ;)

theprision3r.jpg

Не е кой знае колко добро, но... :) Двата йероглифа, май означават любов на японски.

Link to comment
Share on other sites

Може ли да ми кажете точно с кой Фотошоп ги правите тея,защото аз бях свалил някъв много кофти.10х

Моя е 7. :bgrin: Обаче ми върши супер работа.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...