Jump to content
BulForum.com

User Bars


Recommended Posts

Забелязах, че след като си сложих банерчето "Proud to be Bulgarian" доста хора го направиха, за което много се радвам. :) Има и други "почитатели" като гледам. Та ето ви 2-те линкчета.На 1-вото се виждат, а на второто са всички накуп, като трябва да ги отваряте, за да ги гледате:

User Bars 1

User Bars 2

 

EDIT:Ако имате някакво конкретно желание можете да пишете тук

Как да си направите собствено, чрез Photoshop, е обяснено тук

За да го видят повече хора, ъплоудвате направеното от вас тук, и след това го поствате тук.

 

Enjoy :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply
Супер са! А можем ли да добавяме направени от нас ?

 

 

Ами пише, че може...уплоудваш тук и постваш линка с направеното от теб тук.Това е мисля...

Link to comment
Share on other sites

А с какво се правят? :blink:

 

С фотошоп... ето тук е обяснено как. Айде дано да видим някое произведение от нашия форум. :)

 

Едитнах си горния пост. Всичко е написано там.

Link to comment
Share on other sites

Кво ще кажете за това?

kiwiloverbar4ly.jpg

(киви и е никът, коя е не издавам :))

 

P.S. Абре хора, защо в подписа ми между линкин парк и футурама има някаква бяла ивица... как да я махна, щото разваля общия ефект?)

 

П.П.С. Ще ги разместя, може да се оправи :)

 

П.П.П.С. Сега пак я има, само дето е м/у други 2... Писна ми!

Link to comment
Share on other sites

Интересни са , може и аз да пробвам да си направя някое с photoshop

Link to comment
Share on other sites

Аууу, това си го харесвам... ще го пусна там :)

snookerbar8um.jpg

Ееех, то е форууум :( Не, писна ми да се регистрирам :) А и без тва ми стигате вие..

Link to comment
Share on other sites

Ееех, това започна да ме зарибява :laughing: Следващото ми жалко опитче, мисля, че каквото и да е, ще е по-добо от бара на уаркрафт на сайта :angry1

 

neplayerbar5py.jpg

 

Edit: ок, последно, защото вече ми свърши мястото в подписа (има още за две до 100 пиксела, ама вече зе да ми писва :D)

 

jediacademydualist8jn.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ок, съвестта ми заговори, реших да жертвам всичко за родината... да си сложа и българския бар :) Освен това, за да има нещо до него, разработих това:

 

mainabar7wb.jpg

 

Поздрави за сички майни :D

Link to comment
Share on other sites

Ок, съвестта ми заговори, реших да жертвам всичко за родината... да си сложа и българския бар :) Освен това, за да има нещо до него, разработих това:

 

mainabar7wb.jpg

 

Поздрави за сички майни :D

 

ХЕхе... голям си, честно! :D Я ми кажете как да си направя тея линийки, щото както е описано там не става... излиза ми само една линийка. :(

Link to comment
Share on other sites

ХЕхе... голям си, честно! :D Я ми кажете как да си направя тея линийки, щото както е описано там не става... излиза ми само една линийка. :(

Ами след като направиш схема (pattern... нз как се превежда) имаш 2 възможности. Едната е десен клик на stamp tool -> pattern stamp tool и после просто избираш отгоре съответния патърн и рисуваш. Другият вариант е filters -> нещоси -> pattern overlay, като за него не съм сигурен, че е там. Лично при мен първият работи идеално.

Link to comment
Share on other sites

Ок, съвестта ми заговори, реших да жертвам всичко за родината... да си сложа и българския бар :) Освен това, за да има нещо до него, разработих това:

 

mainabar7wb.jpg

 

Поздрави за сички майни :D

 

еее пич луд си майна много е яко :wub:

Link to comment
Share on other sites

Абе на мен не ми излзизат в подписа.Айде да кажете вие как си ги слагате...

Аз ще се мъча тея дни да напрая нещо и ще ви се повваля :D

 

Няма да натискаш иконката за картинки ами направо си го пействаш като текст

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...