Jump to content
BulForum.com

User Bars


Recommended Posts

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply
Направете на Милан и Барселона

 

На Милан си има готово -> milan8sm.png

Обаче на Барса няма...

Link to comment
Share on other sites

Гледах, гледах, какво ли не видях, само за Linux нямаше (освен един за Ubuntu, ама аз говоря за Linux общо). За тва си направих аз :) Не е добро ама ... вижте:

83809417_dd4ef94e8e_o.jpg

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Тези BARS са супер яки! :)

 

А някой може ли да ми направи нещо например:

Bayern Munchen Fan

с емблемата на байерн.

 

Моля ви помогнете! :)

Заповядай

fcbayern0bc.gif

Ето още няколко готини

bulgarianfan2ey.jpg

win329le.png

levski6nn.jpg

Link to comment
Share on other sites

Eто и новите ми на Skype:

skypetalker0mn.jpg

 

На Intel:

inteluser2lw.jpg

 

И на любимите ми nVidia:

nvidiauser4gd.jpg

 

 

P.S. на тези,новите,ако забелязват познавачите,след промяенянето им в JPG формата,се появиха много грозни артефакти :wacko: ,а на по-старите ми няма :blink: Някой да знае защо?

Link to comment
Share on other sites

Сигурно ще ме убиете с камъни, че пиша в тази тема, но не ви ли се вижда малко тъпо да нагъчите 10 бара в подписа си :) Става някак много шарено и претрупано. В началото, когато имаше само 2-3 такива човека, привлизаха вниманието и наистина беше яко. Но сега вече всеки втори има по минумум 5-6 бара в подписа си и не разбирам защо изобщо ги слагате, като според мен тази масовост води до подминаване. Лично аз вече изобщо не се хабя да гледам какъв е бара, всичките са ми еднакви. Става грозно бе хора, само аз ли смятам, че е грозно?

Link to comment
Share on other sites

Сигурно ще ме убиете с камъни, че пиша в тази тема, но не ви ли се вижда малко тъпо да нагъчите 10 бара в подписа си :) Става някак много шарено и претрупано. В началото, когато имаше само 2-3 такива човека, привлизаха вниманието и наистина беше яко. Но сега вече всеки втори има по минумум 5-6 бара в подписа си и не разбирам защо изобщо ги слагате, като според мен тази масовост води до подминаване. Лично аз вече изобщо не се хабя да гледам какъв е бара, всичките са ми еднакви. Става грозно бе хора, само аз ли смятам, че е грозно?

 

Мен ме радва,някак ми е по-шаренко :D !

Link to comment
Share on other sites

Абе, нещо не разбирам защо навсякъде кат е нарисувано нещо трябва да пише 'user', 'hater' или нещо друго... Нз ама мен това само не ми харесва- щото един надпис Кока Koла си е достатъчен или барса или там кво'то е (личен вкус)

Викам да се опитам и аз да направа нещо по случая и... като да кажа, че го направих набързо, като сам чертах тези линийки(като изклъчим първата другите са copy/paste) и сложих незабелижимия отблясък, който не си личи в тоя тъмен фон...

ferrari4eg.jpg

П.С. на 200% изглеждаше много ама много по-хубав - от далече не си личи нищо :angry:

Едва ли ще си го сложа на подписа ама карай...//заради братлета не ми се слага

Link to comment
Share on other sites

Сигурно ще ме убиете с камъни, че пиша в тази тема, но не ви ли се вижда малко тъпо да нагъчите 10 бара в подписа си :) Става някак много шарено и претрупано. В началото, когато имаше само 2-3 такива човека, привлизаха вниманието и наистина беше яко. Но сега вече всеки втори има по минумум 5-6 бара в подписа си и не разбирам защо изобщо ги слагате, като според мен тази масовост води до подминаване. Лично аз вече изобщо не се хабя да гледам какъв е бара, всичките са ми еднакви. Става грозно бе хора, само аз ли смятам, че е грозно?

Same same... :D

Link to comment
Share on other sites

Айде ако на някой му се занимава да ми направи едно Бар-че и на мен :D че нямам място на харда да слагам фотошоп

 

Ако на някой му са занимава да пише ПМ да се разберем :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Абе, нещо не разбирам защо навсякъде кат е нарисувано нещо трябва да пише 'user', 'hater' или нещо друго... Нз ама мен това само не ми харесва- щото един надпис Кока Koла си е достатъчен или барса или там кво'то е (личен вкус)

Викам да се опитам и аз да направа нещо по случая и... като да кажа, че го направих набързо, като сам чертах тези линийки(като изклъчим първата другите са copy/paste) и сложих незабелижимия отблясък, който не си личи в тоя тъмен фон...

ferrari4eg.jpg

П.С. на 200% изглеждаше много ама много по-хубав - от далече не си личи нищо :angry:

Едва ли ще си го сложа на подписа ама карай...//заради братлета не ми се слага

Е, евала, поне някой да ни "обича" (фераристите)! :)

Link to comment
Share on other sites

Ееее тва с мототата е много тъпо като ги променят компаниите,защото ако измислят едно и се установят с него ще ги запомнят по-добре,ама не!

Иначе 10Х на poznai , чe ме запозна :D

 

P.S. Ето го и новото ми творенийце за феновете на Stardock :)

 

P.P.S. Заповядайте и едно за Logitech феновете:

logitechuser2bp.jpg

 

P.P.P.S. Споко Ивчо и твоя идва:) ...

Link to comment
Share on other sites

Айде от мен да мине.

megadeath9qr.jpg

И по малко да ни "плюеш".

 

E-e-e, мерси много. Както казват хората "Евала!" :) Аз вече не ви плюя както виждаш ;)

А-а, ЕВил, аз чак ся видях, че си го оакал :) Ский кво пише на надписа от картинката, ский кво си написал ти с белите букви. А-то е излишно ;) Оправи го ако ти се занимава и ако ще го правиш бутни и едно FAN отзад, да се знае все пак....хората може да си помисля, че свиря там :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...