Jump to content
BulForum.com

От къде да си купя ..... ?


Recommended Posts

Реших да си сменям DVD-то, и след многото ревюта виждам, че BENQ май са най-хубавите, но доколкото имам спомени от последните ровичкания, май е трудно да се намери вече, та дали някъде може да се намери читав модел в Пловдив, четох че DW1655 е доста добра, ако може да ме упътите.

10х предварително ако някой даде насоки :)

В ЕРА има новодошли LiteON DW1650 488C, за които някой ми каза, че са benq dw1650 с етикет лайтон, ама дали е така и дали да си взема такава.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 455
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Здравейте!

Не знам дали това е правилната тема, но... решила съм да си купувам преносима флаш памет, мисля да е 2GB, защото съм готова да дам около 50лв. Разгледах на няколко места. Искам да попитам според вас колко си струва да се даде и откъде мога най-изгодно да си купя. Благодаря!

Link to comment
Share on other sites

Ами погледни в ера erabg.com, а във ресет(reset.bg) имаше едни корсари на примамлива цена но не знам дали още има. Вместо да се разкраваш по-добре звъннни в ера, тела го има на страницата за компоненти, и питай за крайна цена за което си харесаш. Не винаги слагат ддс.

 

edit: няма защо.

Edited by Xciter
Link to comment
Share on other sites

Ами погледни в ера erabg.com, а във ресет(reset.bg) имаше едни корсари на примамлива цена но не знам дали още има. Вместо да се разкраваш по-добре звъннни в ера, тела го има на страницата за компоненти, и питай за крайна цена за което си харесаш. Не винаги слагат ддс.

Ще погледна :) . Много благодаря!

Link to comment
Share on other sites

от коя фирма може да се намери logitech x-530, тъй като в по-големите (поне в сайтовете им) не виждам :)

 

 

едит: ее търсих в: мост, jar, adroit, pic и др. но за reset не се сетих. благодаря ти, тея дни ще скоча до там да видя кви пари ще им искат :>

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Начи имам 2 запитвания:

1. Кои са най-големите оптики в Пд (не ми трябват диоптърни,все още :) просто старите ми Avanglion-ки ги изгубих и ся ме е мноо яд все пак бяха към 60-70 кинта).

2. Понеже вече навън е буквално лято се замислих за чехли (не джапанки) та отново ми кажете по големите магазини из града.

Link to comment
Share on other sites

Начи имам 2 запитвания:

1. Кои са най-големите оптики в Пд (не ми трябват диоптърни,все още :) просто старите ми Avanglion-ки ги изгубих и ся ме е мноо яд все пак бяха към 60-70 кинта).

2. Понеже вече навън е буквално лято се замислих за чехли (не джапанки) та отново ми кажете по големите магазини из града.

 

Za teq djapanki deto kato varvi6 po pqsaka i ostavqt znaka na firmata li govori6 ?

Mi ot minalata godina ne sym vijdal nikade.

 

temata e predimno za hardware-ni produkti - ventilatori,ji4ki,CD-ta,diskove,mi6ki,printeri...takiva ne6ta :bgrin:

 

Prosto kato go pro4etoh i si predstavih kak nqkoi otiva v Reset i pita za djapanki :D

 

ina4e probvai v razi tema tam ima6 mnogo po golqm 6ans

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Един леко странен въпрос, но...

Откъде мога да си купя (или изобщо произвеждат ли се още) монитори 19 или 21 CRT с тръба Trinitron. Не мога да свикна с тея TFT и това е. И Филипс и Acer - дразнят ми очите и това си е...

Ако някой може да ме ориентира, може и с поръчка да е.

Мерси предварително :D

Link to comment
Share on other sites

Аз моя си го зех от някво складче от София дето ги внасят от чужбина. Едно Sony Trinitron 17, ако имаш интерес ще питам чичо ми...

Link to comment
Share on other sites

Ми купуваш си един кабел мини усб към нещо си и нататък трябва да ти е ясно... отделно, може би в конрад или кузмов електроник...

Link to comment
Share on other sites

Къде мога да намеря термопаста в района на центъра? Не е нужно да е скъпа, защото ще се ползва само за няколко проби

Link to comment
Share on other sites

днеска ходих до ресет да питам за логитех х-540, но казаха, че чакали пратка. на мен пък не ми се чака тяхната пратка, та някой знае ли дали ги има някъде другаде. другият вариант е да си ги поръчам от нета, но на тоя сайт не пише нищо за гаранция, ако някой е пазарувал оттам да сподели какви са му впечатленията, а ето го и него -> http://911.bg/a2/offers.asp?p=2384855

 

едит: одеве пратих мойл на пичовете, но оттам ми казаха, че също са им изчерпани количеставана инче гаранция дават 2 години, ама...

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Някой да знае в кой магазин би имало повече от един модел на телефоните на HTC и по-специално S710 и 4350? Ако и цените им са смислени, ще е още по-добре.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...