Jump to content
BulForum.com

От къде да си купя ..... ?


Recommended Posts

А аз искам да попитам някой знае ли от къде да си купя смазващ спрей за вентилатори? Че тука вента на захранването ептен сдаде багажа и тоя стържещ звук ме изнервя :angry1 :angry1 страшно много...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 455
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

А аз искам да попитам някой знае ли от къде да си купя смазващ спрей за вентилатори? Че тука вента на захранването ептен сдаде багажа и тоя стържещ звук ме изнервя :angry1 :angry1 страшно много...

 

Бе то най-добре си купи нов вентилатор :lol: , ама ако все пак искаш да си решаваш проблема на части иди в Бриколажа, земи си фино машинно масло(за < 1lv можеш да оправиш около 10000 вентилатора :huh: ), чистиш със спирт -> капваш под лепенката -> спи градът :tongue

Link to comment
Share on other sites

Бе то най-добре си купи нов вентилатор :lol:

 

Да няма да е лошо само дето кабелите на вентилатора са запоени на платката на захранването, а не са с отделен конектор (Codegen ко да говорим повече). А кат махна лепенката отдолу има една пластмасова капачка дето не знам нея как да я махна :rolleyes: и става една мътна и кървава :D:D та идеята ми е да си зема спрейче -> фъскам малко -> решавам проблема ;) Та някой ако знае да казва къде продават. Едно време в Джар-а имаше, но в момента нямат.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Някой знае ли от къде мога да намеря TAP с повече от 2 изхода. Тапа изглежда 1:1 със сплитера, само че има малко по-различни свойства. В Конрад знам,че имат сплитери, но Тапове къде има...?

 

 

 

едит:Googleto голям човек!

ЕЛЕКТРОНИНВЕСТ 4000 Пловдив

кв. "Капана", ул."Златарска" №24

Тел. (032) 62 39 49;

Edited by harmonika
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ми Ера не начислява, Магитон начислява частично, а в другите почти винаги са ми слагали, скоро не съм ходил в Жар, но съм купувал разни работи от тях преди време без ддс...

 

едит: Термопастата я има в мост.

Edited by Xciter
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Мишка X6-70D ?

Обиколих орталъците, но мяза, че даже и не се внася подобна рядкост.

Сега съм с X7 - мишка, но е повече геймърска, и не ми трябва трипъл-клик бутон, а поне да беше дабъл клик като тоя горе.

Link to comment
Share on other sites

При ПИК само фигурира Силвъра в ценовата им листа, като много други неща. Те зареждат от Софийския Мост, а щом в софийския Мост нямат Арктик Силвър, значи и при всички техни клиенти(в това число и ПИК) няма да я има.

 

Може Арктик Силвър-а да се поръча от Плесио или друг магазин от София, но според мен това е излишно.

В Ресет продават Залманска Супер-Термо паста :) , за ~14лв(толкова ще излезе и Силвъра с куриерската такса). Двете не се различават като действие, при натоварване Залмана дава 1 градус отгоре, но не е болка за умиране това. Залмана е в удобна торбичка с четка, като тези от лаковете. Много е лесен за нанасяне. Съдържа сребърен оксид, тоест проводим е, така че внимателно с нанасянето.

От пловдивския Мост може да си поръчаш Арктик Керамик, който е изолатор, но като характеристики е по-неефективен от Силвъра и Залманската Супер-Термо паста.

Edited by ant9
Link to comment
Share on other sites

от къде мога да си взема дистанционно за тв тунер" PixelView play TV pro" и една букса пак за същата марка за вход на тв кабела към тунера. Пишете на ПМ ако знаете

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

1-во да ми кажете как се казвате тея устроисва дето дават ток на ПЦ-то като спре тока :bgrin: .

Нали се сешате в залите като спре тока и 'главното' пц работи на някво допълнително захранване ли е нз как се казва.

Еми ако някои знае името и каде се продават да драсне.

Link to comment
Share on other sites

1-во да ми кажете как се казвате тея устроисва дето дават ток на ПЦ-то като спре тока :bgrin: .

Нали се сешате в залите като спре тока и 'главното' пц работи на някво допълнително захранване ли е нз как се казва.

Еми ако някои знае името и каде се продават да драсне.

ми че в ера има, то в повечето фирми ги има само трябва да попиташ.

Link to comment
Share on other sites

1-во да ми кажете как се казвате тея устроисва дето дават ток на ПЦ-то като спре тока....

UPS (ю-пи-ес) - има ги навсякъде из компютърните фирми както каза Xciter - "само трябва да попиташ". :)

Link to comment
Share on other sites

От коя фирма в Пловдив мога да купя Audigy 4 BULK и X-Fi Extreme Music BULK?

Creative X-FI Fidelity което е Xtreme Audio рязаната версия на Extreme Music за музика и филми е прекрасна но няма всички EAX ускорения за игрите.Има я в Ера цена около 50$

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...