Jump to content
BulForum.com

Ботев Пловдив


nakatak_zick

Recommended Posts

А бе щом Интер станаха шампиони, значи може дори и Локо (Сф) да станат. :) Въпреки, че ще е смешно шампион на България да е отбор, в който бившите футболисти са в пъти повече от феновете :)

 

Иначе за Левски - не е вярно, че не сме ги били от 11 години. След домакинската победа в сезон 96/97 ги бихме и в София с 0:1 в последния пролетен кръг през 1997 и завършихме на 5-то място.

Левски е най-големият дразнител за Ботев след Локото и винаги мачовете в Пловдив са напрегнати. Миналата година тук Левски спечелиха шампината, а преди това изпаднахме, заради загуба в епичен мач с Левски - 1:2. Дано този път за имаме по-голям късмет, но Левски е по-класния отбор, ние сме в криза и нямаме голмайстор. Плюс това Наско Сираков мрази Ботев и е готов на всичко (а при него всичко е много широко понятие - дори до Словения може да стигне ;) ) за да може Левски да бие.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Яко флоод вкарваш зайо ;)

иначе...е време да ги бием.

Този път нагласата е друга...има надежда ,че може да сътворим нещо.

Поне 1на точка да звемем пак ще е успех.

Надявам се да има мощтна подкрепа въпреки резултата,защото миналта година ни надвикаха.

Къв флууд бе Нака??? Хаха

Link to comment
Share on other sites

Аз имам друг въпрос. От къде мога да си купя футболна фланелка (а не няква фенска) на Ботев? Ако може да е сегашната за гости, че тея само в жълто не ме радват. Може и от минали сезони да е. Моля помогнете щото тоя магазин Диадора с/у Новотела дето го пише в сайта вече не бачка а в Люлю има няква на млдаежите чисто черна с един жълт кант.

Link to comment
Share on other sites

Аз имам друг въпрос. От къде мога да си купя футболна фланелка (а не няква фенска) на Ботев? Ако може да е сегашната за гости, че тея само в жълто не ме радват. Може и от минали сезони да е. Моля помогнете щото тоя магазин Диадора с/у Новотела дето го пише в сайта вече не бачка а в Люлю има няква на млдаежите чисто черна с един жълт кант.

Ако няма в златната топка или люлю, едва ли ще има някъде...

 

ПС: Само на мен ли ми се струва, че коефициента в ЕФУ за нас е доста нисък :blink:

Link to comment
Share on other sites

ПС: Само на мен ли ми се струва, че коефициента в ЕФУ за нас е доста нисък :blink:

 

Е колко нисък е 9.00 за домакински отбор?

Link to comment
Share on other sites

15 е обикновено, тая година с цска беше 11 ама с говедата да е 9 ми намирсва нещо...

Link to comment
Share on other sites

Аз имам друг въпрос. От къде мога да си купя футболна фланелка (а не няква фенска) на Ботев? Ако може да е сегашната за гости, че тея само в жълто не ме радват. Може и от минали сезони да е. Моля помогнете щото тоя магазин Диадора с/у Новотела дето го пише в сайта вече не бачка а в Люлю има няква на млдаежите чисто черна с един жълт кант.

 

Фланели на Ботев можеш да си купиш от магазина на Диадора,който се намира в Тракия точно до ресторант "Българи".Ако не се лъжа,фланелите са по 65 лв.Можеш да отидеш с рейсове 10 или 99.Дано съм помогнал. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами аз съм го играм 1Х (коефициент - 3.00) с 20 лв :)

Не е зле :)

аз мисля да играя 1 на Ботев и 2ката на Локо сф :)

Link to comment
Share on other sites

аз мисля да играя 1 на Ботев и 2ката на Локо сф :)

 

Дам и аз така съм го сложил в 1 фиш за 20 лв. :)

2ката за Локо Сф,само че не ми се рискуваше с 1 и сложиш 1Х за Ботев

+ Борусия Дортмунд (ама те вчера биха 2-0)

Така че ми останаха само тея мачове :)

Най добре ще стане да бием Левски , пак ще фана , ама ще ми е по яко :D

Link to comment
Share on other sites

Браво момци! Чупете им рогатите глави на говедата!

 

Имате един проблем обаче - около 130 кг е и ви се води "вратар"... отгоре на тва и комшия бил

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

ВРЕМЕ Е ЗА ТРЕТИЯ!!!

 

хахахахах

 

------

 

.....аааа....имах предвид за БОТЕВ

 

много ви пречи тва прасе на вратата еей

 

------

 

Поздравления за всички фенове, жалко че не победихте - можехте го!

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

Голям мач днес. За жалост равен, но и това не е малко с оглед на черната статистика срещу Левски последните 15 мача. Но защо само като домакини играем толкова добре и то само срещу силните. А срещу слабите е няква мъка докато падне гол

Edited by Botev1912
Link to comment
Share on other sites

Голям мач днес. За жалост равен, но и това не е малко с оглед на черната статистика срещу Левски последните 15 мача. Но защо само като домакини играем толкова добре и то само срещу силните. А срещу слабите е няква мъка докато падне гол

2:2 си е направо победа,като се има напредвид как налитаха говедата а ние,като опъл4енци отзад!Лил4о изкара доста положения и според мен само късмета ни помогна да не загубим!Първия гол за Ботев беше уникален! ;)

Edited by Breez
Link to comment
Share on other sites

Страхотен мач стана. Според мен първото полувреме бяхме по-добри от Левски. Жалко, че толкова бързо ни изравниха през второто и оттам нататък се молех по-бързо да свири края съдията, че Дънди се контузи и бяхме с 10 човека може да се каже. Към словенеца нямам почти никакви забележки, дори и да е имал малки неточности, те бяха във вреда и на двата отбора. От нашите момчета най-добри за мен бяха Гаров, Минев, Коцето и Дънди. Евала и на Шивача за лудия гол, направо ме утрепа с това изпълнение. Най-слаби бяха Недко и влезлият като резерва Тимонов.

Link to comment
Share on other sites

Според мен съдиите направиха една голяма грешка 0-1 (или 1-1 беше) когато Какалов вкара от засада. На стадиона никой не видя да има такава. И второто полувреме при два Левски два пъти игра с ръка и един път Ботев. Съдята не свири нищо. Първото полувреме не даде поне един жълт картон на Телкийски. Можеше да даде една дузпа на Ботев (на Левски когато изгониха Ангелов не мога да коментирам). Гледам Диков и ше видим. Реално (макар и пристрастно) - 3-2!!!

Link to comment
Share on other sites

Реално (макар и пристрастно) - 3-2!!!

Малко не се връзват тия неща :D

 

Страшен мач, страшна атмосфера. Всички се раздадоха, жалко че на Васко не му беше ден и за съжаление мога да го обвиня поне частично и за двата гола :( Другия от който не съм доволен е Тимонов - та той не направи нито 1 свястно единоборство след като влезе, дори да има качества, то определено не е за ТАКЪВ мач в ТАКЪВ момент, когато трябва да заколиш противника, за да не те заколи той. Недко игра приемливо, дори за неговите стандарти - страхотно, а за мен Гаров - играч на мача. Едно грешно отиграване нямаше тоя човек, а в началото на сезона го плюех, че е буфер. Връщам си думите и признавам грешката си, играе си човека на кръв.

 

Айде ся следващото домакинство да има "Ебахме локооооооо в гъзъъъъъъ, ебахме локооооо в гъзъъъъъъ", па макар и софийското :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...