Jump to content
BulForum.com

Ботев Пловдив


nakatak_zick

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Да бе, бахти мръсника...ако не беше той, Европа щеше да е жълто-черна :woot

 

Или мачът щеше да е 2:2 с дузпата, която не даде в края.

Link to comment
Share on other sites

Или мачът щеше да е 2:2 с дузпата, която не даде в края.

 

Абе може и така да е, не съм гледал мача...вярвам ти щом казваш. Обаче е факт, че Ботев е един от отборите, които най-много се оплакват от съдиите. Публиката също. И сам можеш да видиш колко изказвания като предното има след мач. Повече от Галев и Дражев взети заедно мрънкате да го таковам....

Link to comment
Share on other sites

Ами ще мрънкаме, особено когато на мач с Локо София свири софийски съдия и още от първите минути си го показва...

Link to comment
Share on other sites

Да бе, бахти мръсника...ако не беше той, Европа щеше да е жълто-черна :woot

Не мога да разбера защо винаги трябва да пускаш някаки абсолютно безсмислени неща в тази тема :confused Ако нямаш кво да кажеш поне недей да спамиш (или спами в друга тема).

За мача - както казва дядо Люпко - добре играхме, паднахме лошо :)

На нащте не им се играеше, защитата беше едвам сглобена. Според мен Гърков направи малки грешки със смяните и по-точно не направи смяни в точния момент. Бих отличил Какалов - много добри игра.

Локо София с тая игра за никъде не са. Браво на Коилов, който показа че е истинки професионалист, но не е забравил от къде е тръгнал!

Link to comment
Share on other sites

Като цяло не играхме кой знае какво сравнение на мача с Левски.Никой не се напрягаше, имах чувството, че играчите ни ей така са излезнали колкото да има...

Особенно гнусно впечетление ми направи един "чичко", който седеше пред мен.Обърна се и ми каза "Ш малкия ай по тихо вече, че ме заболя главата" :sick :sick .Съответно аз му казах, че не съм на театрър и ша викам колкото си искам и драх гърло 2 пъти по силно до края на мача.Просто незнам... :confused

Link to comment
Share on other sites

Не мога да разбера защо винаги трябва да пускаш някаки абсолютно безсмислени неща в тази тема :confused Ако нямаш кво да кажеш поне недей да спамиш (или спами в друга тема).

 

Щото някои пиленца спамят в темата за Локо. Тогава и аз ще говоря в тази.

Link to comment
Share on other sites

Щото някои пиленца спамят в темата за Локо. Тогава и аз ще говоря в тази.

Що другите като са глупави аз да съм умен... ?? :confused :wir

Link to comment
Share on other sites

Утре е мачът за оправяне на головата разлика.Надявам се на поне 8 гола!

 

 

Чак пък 8 гола.Ако играят пак като срещу Локо(Сф),и 2 гола ще са успех.

Иначе и аз искам малко да я оправим тая голова разлика...

Link to comment
Share on other sites

абе не чакайте 8 гола, да не вземат тия гномчета да направят мача на сезона, а ние да ги подценим.

Link to comment
Share on other sites

А бе някой знае ли кви кинти ще е билета за ТИ , че чух днеска че можело и без кинти да влизаме , ама не ми се вярва мн мн ...

Link to comment
Share on other sites

4estno kazano kazano ot ma4a edinstveno se ubedih 4e golqma 4ast ot otbora sa pulni bezdarnici ...dobre 4e bihme ina4e sre6tu vihren 6te6e da mine bez men ma4a...petereson lud lud :) ne 4estno kazano spored men e slabi4uk nqkak si ne mu vurvi topkata no dano gre6a...ina4e bravo za jelanieto i jesta kum publikata izkefi me na maH

Edited by don_anton
Link to comment
Share on other sites

дойде да поздрави публиката, иначе има хляб в него, не е лош, направи 10 пъти повече неща от Чепилов

Link to comment
Share on other sites

Хахахах

То момчето харабия не е лошо , ама някой трябва да му обясни за тея засади .... Постоянно стои в засада !

Link to comment
Share on other sites

Хахахах

То момчето харабия не е лошо , ама някой трябва да му обясни за тея засади .... Постоянно стои в засада !

сигурно кдъето е играл няма засади :D

иначе честита първа победа като гост :D

Link to comment
Share on other sites

Наще ме изненадаха с атакуващия си стил на игра при гостуване това става толкова рядко,много приятно съм изненадан... :lol:

 

В инетерес на истината ако мача не беше се играл на Колежа щях да се изненадам АКО победим :D

Edited by PaTRi0Ta
Link to comment
Share on other sites

4estno kazano kazano ot ma4a edinstveno se ubedih 4e golqma 4ast ot otbora sa pulni bezdarnici ...dobre 4e bihme ina4e sre6tu vihren 6te6e da mine bez men ma4a...petereson lud lud :) ne 4estno kazano spored men e slabi4uk nqkak si ne mu vurvi topkata no dano gre6a...ina4e bravo za jelanieto i jesta kum publikata izkefi me na maH

 

 

Хахахах

То момчето харабия не е лошо , ама някой трябва да му обясни за тея засади .... Постоянно стои в засада !

Чакайте, бе срещу Черноморец Бургас София е играл... тва не е сериозен отбор, че да се правят изводи.

Link to comment
Share on other sites

Наще ме изненадаха с атакуващия си стил на игра при гостуване това става толкова рядко,много приятно съм изненадан... :lol:

 

В инетерес на истината ако мача не беше се играл на Колежа щях да се изненадам АКО победим :D

Е то бива и с ЧБС да играем защитно...

Link to comment
Share on other sites

Чакайте, бе срещу Черноморец Бургас София е играл... тва не е сериозен отбор, че да се правят изводи.

 

Ами кво като са Черноморец .. тва не значи че трябва да стой само в засада :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...