Jump to content
BulForum.com

Ботев Пловдив


nakatak_zick

Recommended Posts

За рестарти нищо не съм казал ;) И не 2-рия, а ми 3-тия. Поне аз като играех с Ботев тогава я спечелих, но бях почнал от Б група (тва беше по-стара версия на манагера, почваше от сезон 04/05).

 

Аве пичове тва е форума на Ботев Пловдив не на Football Manager 2007

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:bgrin:

За :bgrin: си е лафа ... Какви 10 000 ... Срещу Родопа имаше 4 000 - 5 000 човека . 10 000 не са малко повече от 4 000 . Според мен мача е Х . Най-добре вземете назначете психолог в отбора ,някой по-кадърен , че не можете да биете дори Черноморец (БУРГАС-ДРАЖЕВ-СОФИЯ) :lol: като гости. Но като домакини мачкате яко . Това не е достатъчно за Интертото. Трябва да започнете да печелите и точки от отбори като Беласица , Родопа , Спартак като гости иначе няма да я бъде...

 

Едит: 8000 стръкчета трева по терена може или ако си бил пиян и си виждал двойно... Според топспорт даже са били 3 000 ,но на мен ми се видяха към 4-5 хиляди.

Edited by NRG_God
Link to comment
Share on other sites

За :bgrin: си е лафа ... Какви 10 000 ... Срещу Родопа имаше 4 000 човека . 10 000 не са малко повече от 4 000 . Според мен мача е Х . Най-добре вземете назначете психолог в отбора ,някой по-кадърен , че не можете да биете дори Черноморец (БУРГАС-ДРАЖЕВ-СОФИЯ) :lol: като гости. Но като домакини мачкате яко . Това не е достатъчно за Интертото. Трябва да започнете да печелите и точки от отбори като Беласица , Родопа , Спартак като гости иначе няма да я бъде...

 

ха едно мощно хахахахахаххаха на мача Ботев - Родопа имаше 8000 бе палячовци

Link to comment
Share on other sites

За :bgrin: си е лафа ... Какви 10 000 ... Срещу Родопа имаше 4 000 - 5 000 човека . 10 000 не са малко повече от 4 000 . Според мен мача е Х . Най-добре вземете назначете психолог в отбора ,някой по-кадърен , че не можете да биете дори Черноморец (БУРГАС-ДРАЖЕВ-СОФИЯ) :lol: като гости. Но като домакини мачкате яко . Това не е достатъчно за Интертото. Трябва да започнете да печелите и точки от отбори като Беласица , Родопа , Спартак като гости иначе няма да я бъде...

 

Едит: 8000 стръкчета трева по терена може или ако си бил пиян и си виждал двойно... Според топспорт даже са били 3 000 ,но на мен ми се видяха към 4-5 хиляди.

Това на теб какво "ти се е видяло" или "привидяло" мен не ме засяга много...на мача имаше 8 000...и мисля че няма нужда да се оправдавам пред човек който НЕ Е бил на мача!!!

А за Черно море 10 000 са реална цифра... това все пак не са "книжните грандове" нали ги знаете ония в София кадето на дербито си сабират 10-12 хиляди....и много ги е яд когато с мач срещу родопа ги доближим!!!

Link to comment
Share on other sites

Едит: 8000 стръкчета трева по терена може или ако си бил пиян и си виждал двойно... Според топспорт даже са били 3 000 ,но на мен ми се видяха към 4-5 хиляди.

 

Да... Чети тъпспорт и далече ще стигнеш... Тоя сайт е само за говеда и прасета, всичките новини са свързани с софийските "грандове". Около 6-8 000 имаше... и то не купени фенове като на някои съседни отбори! :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Да... Чети тъпспорт и далече ще стигнеш... Тоя сайт е само за говеда и прасета, всичките новини са свързани с софийските "грандове". Около 6-8 000 имаше... и то не купени фенове като на някои съседни отбори! :unsure:

Как се купуват фенове? Ей това ако ми кажеш ... :punk Иначе за топспорт има нотка истина в това което си написал :)

Я постни малко снимки от трибуните на мача , ама не само от трибуна изток .

Edited by NRG_God
Link to comment
Share on other sites

Локо (Пд) плаща на фенове

 

 

 

Феновете на Локомотив получиха добър подарък от Александър Тасев

 

Увеличават местата на Лаута за градското дерби с Ботев

 

 

Собственикът на Локомотив (Пд) Александър Тасев направи поредния жест към феновете на тима. Той ще плати билетите на всички желаещи да гледат мача срещу Славия на Овча купел в събота. Кюстендилският бизнесмен постъпи по същия начин и за предишното гостуване на черно-белите в Самоков.

Тогава Локо бе подкрепен от почти 800 привърженици.

От фенклуба на пловдивчани пък започнаха от вчера записване за екскурзията с автобуси до София. Цената е символична - 4 лв. В Пловдив предвиждат, че на Овча купел ще има aгитка от около 1000 души.

Трима футболисти на Локомотив пропускат мача със Славия, съобщи треньорът Иван Маринов. Заради травмите аут са Димитър Илиев и Игнат Дишлиев. Илями Халими, който беше контузен от Тиаго Силва в дербито с ЦСКА, също няма да играе срещу белите.

В същото време ръководството на клуба взе решение да разшири два от централните сектори на стадиона. Целта е да се увеличи капацитетът до 12 хил. места за градското дерби с Ботев от ХIХ кръг. Има вероятност да бъде намалена и буферната зона между двете агитки, за да могат повече запалянковци да гледат срещата на живо.

 

ето как :)

 

 

6-1.jpg

 

9.jpg

 

64267324tf1.jpg

 

picture061kl2.jpg

 

happy :)

Edited by cyber4o
Link to comment
Share on other sites

Ок , ако първите 3 снимки са от мача с Родопа значи сте ги събрали верно около 7-8 хиляди наистина. :) Бая народ като за мач с Родопа... Явно много хора са зажадняли за БГ футбол през дългата зимна пауза. Тук 8 000 , 9 000 на националния и на армията и на Локото имаше доста хора на мача с чорбата. Дано големия брой публика не е прецедент , а се запази и за следващите кръгове в цяла БГ.

 

Сега за статията: Не виждам нищо лошо . Това ,че вашия президент е ........... и не прави подобно неща е отделен въпрос. Едва ли някой ,който не е фен на Локото ще се запише в тая екскурзия да ходи чак до София за отбор на който не е фен . Само се чудите с какво да използвате във войната с вашия вечен съперник. :P

Edited by NRG_God
Link to comment
Share on other sites

Ок , ако първите 3 снимки са от мача с Родопа значи сте ги събрали верно около 7-8 хиляди наистина. :) Бая народ като за мач с Родопа... Явно много хора са зажадняли за БГ футбол през дългата зимна пауза. Тук 8 000 , 9 000 на националния и на армията и на Локото имаше доста хора на мача с чорбата. Дано големия брой публика не е прецедент , а се запази и за следващите кръгове в цяла БГ.

 

Сега за статията: Не виждам нищо лошо . Това ,че вашия президент е ........... и не прави подобно неща е отделен въпрос. Едва ли някой ,който не е фен на Локото ще се запише в тая екскурзия да ходи чак до София за отбор на който не е фен . Само се чудите с какво да използвате във войната с вашия вечен съперник. :P

 

1 Да наричаш отбор които има 14 сезона в Б група вечен саперник на отбор като Ботев е леко смешно

2 Тези фенове отиват на безплатна екскyрзия да видят малко и те горките друго освен Шикера или Столипиново

3 Мача на Рилецо с Ботев имаше 500 верни го гроб канари. Аи сега си представи ако беше бесплатно

Link to comment
Share on other sites

Локо (Пд) плаща на фенове

Феновете на Локомотив получиха добър подарък от Александър Тасев

 

Увеличават местата на Лаута за градското дерби с Ботев

Собственикът на Локомотив (Пд) Александър Тасев направи поредния жест към феновете на тима. Той ще плати билетите на всички желаещи да гледат мача срещу Славия на Овча купел в събота. Кюстендилският бизнесмен постъпи по същия начин и за предишното гостуване на черно-белите в Самоков.

Тогава Локо бе подкрепен от почти 800 привърженици.

От фенклуба на пловдивчани пък започнаха от вчера записване за екскурзията с автобуси до София. Цената е символична - 4 лв. В Пловдив предвиждат, че на Овча купел ще има aгитка от около 1000 души.

Трима футболисти на Локомотив пропускат мача със Славия, съобщи треньорът Иван Маринов. Заради травмите аут са Димитър Илиев и Игнат Дишлиев. Илями Халими, който беше контузен от Тиаго Силва в дербито с ЦСКА, също няма да играе срещу белите.

В същото време ръководството на клуба взе решение да разшири два от централните сектори на стадиона. Целта е да се увеличи капацитетът до 12 хил. места за градското дерби с Ботев от ХIХ кръг. Има вероятност да бъде намалена и буферната зона между двете агитки, за да могат повече запалянковци да гледат срещата на живо.

 

ето как :)

 

happy :)

 

em nashiqt prezident ni plashta biletite da moje da idem poveche hora...

tva che vashiqt nqma da go napravi nikoga e otdelen vapros

Link to comment
Share on other sites

em nashiqt prezident ni plashta biletite da moje da idem poveche hora...

tva che vashiqt nqma da go napravi nikoga e otdelen vapros

 

i da ne ni gi plati pak si hodim min 300 choveka takache... 1 sezon kato ne ni gi plashta da ne bi da bqhme malko po ekskurziite ;)

 

1 Да наричаш отбор които има 14 сезона в Б група вечен саперник на отбор като Ботев е леко смешно

2 Тези фенове отиват на безплатна екскyрзия да видят малко и те горките друго освен Шикера или Столипиново

3 Мача на Рилецо с Ботев имаше 500 верни го гроб канари. Аи сега си представи ако беше бесплатно

 

 

a ti pak kak moje da si tolkova maloumen q ela na lauta da vidish kato ima ekskurziq i ako 1 mangal sha si otreja glavata deibav golemiqt kanar i tebe

Edited by LautaHoolsYouth
Link to comment
Share on other sites

Това в подписа ти дето си го сложил с пълна сила се отнася и за вашия отбор :D

 

То е по-скоро за тяхния... щото за 60 години, 14 от които в Б група, всичките им футболни успехи са през управлението на един президент и то мафиот!

 

Гошо на море але але! :devil

 

Ние филми може да нямаме, ама имаме история, на която може всеки български тим да завижда!

Edited by WriteR4e
Link to comment
Share on other sites

Нека, друг няма да видите в близките 200 години.

 

Но филма с главното участие на Бошко Балабан си заслужаваше, беше хит сред нас :D

Edited by N00KiE
Link to comment
Share on other sites

nqma nishto 1 pat moje da sme stanali shampioni ama si imame film..

vie kato ste stavali shampioni filmi k*r

жалко, че повече от вашите фенове нямат телевизор за да го гледат

Link to comment
Share on other sites

1 Да наричаш отбор които има 14 сезона в Б група вечен саперник на отбор като Ботев е леко смешно

2 Тези фенове отиват на безплатна екскyрзия да видят малко и те горките друго освен Шикера или Столипиново

3 Мача на Рилецо с Ботев имаше 500 верни го гроб канари. Аи сега си представи ако беше бесплатно

 

1 Не се възвишавай толкова ,защото напоследък и вие навъртяхте стабилен стаж във втория ешалон... Да не говорим ,че сега отбори ви се крепи на 2 ветерана - Видолов и Арсов и на публиката ви . Нямате 1 победа като гости и на обратния полюс като домакини. Особенно миналата година какъв запомнящ се сезон направихте в А група ... Мани бегай ,бегай мани

2 Пич ти не си със всичкия си ако наистина вярваш това ... Ако е на майтап може да се приеме донякъде

3 и какво от това... 1000 човека отивате и локото толкова ...

 

Извод от тия 1,2,3 точки които написа ...

Само да се изкажеш на сляпо да докажеш колко голям канар си . Хубаво е да вярваш в нещо,но не сляпо и да се опитваш чат-пат да погледнеш ситуацията без жълто-черните очила.

 

Аз съм пловдивчанин и дори да не симпатизирам на пловдивски тим се радвам когато Плд отборите бият и вървят напред. За това не си мисли ,че критикувам Ботев или нещо от сорта . Просто според мен така стоят нещата...

Edited by NRG_God
Link to comment
Share on other sites

1 Не се възвишавай толкова ,защото напоследък и вие навъртяхте стабилен стаж във втория ешалон... Да не говорим ,че сега отбори ви се крепи на 2 ветерана - Видолов и Арсов и на публиката ви . Нямате 1 победа като гости и на обратния полюс като домакини. Особенно миналата година какъв запомнящ се сезон направихте в А група ... Мани бегай ,бегай мани

2 Пич ти не си със всичкия си ако наистина вярваш това ... Ако е на майтап може да се приеме донякъде

3 и какво от това... 1000 човека отивате и локото толкова ...

 

Извод от тия 1,2,3 точки които написа ...

Само да се изкажеш на сляпо да докажеш колко голям канар си . Хубаво е да вярваш в нещо,но не сляпо и да се опитваш чат-пат да погледнеш ситуацията без жълто-черните очила.

 

Аз съм пловдивчанин и дори да не симпатизирам на пловдивски тим се радвам когато Плд отборите бият и вървят напред. За това не си мисли ,че критикувам Ботев или нещо от сорта . Просто според мен така стоят нещата...

 

1 Ботев в цялата си история има 3 сезона в Б и то 2 от които при селския. А и никога не съм казал че Ботев играе някакав красив футбол, много добре знам че след Коцето ако не се направи нещо пак ще почнем да затъваме. С тоя президент невиждам кво може да се направи.

2 Незнам може и да не съм със сичкия си, но едно е ясно феновете на твоето отборче ако си плащаха както ние си плащаме 100% нямаше да има повече от 100 - 150 човека.

3 Квито и да си ги мислите отбора на Пловдив е бил Ботев и ще бъде Ботев завинаги

 

Не се притесняваи за мен. Аз няма пред кой да доказвам колко голям канар съм. Това да си за Ботев не е предмет или нещо с което се хвалиш. Ботевист се раждаш и Ботевист умираш. Незнам при вас как е, но ние канарите сме така.

 

А и ако мислеш че това нормален Българин може да го пее.....

 

Edited by greenboy12
Link to comment
Share on other sites

Истинският Ботев? Очаквайтe го скоро

Интелигенция и военни отглеждат клуба, чийто символ са техниката и контраатaката

 

 

Тържество в култовия за пловдивчани ресторант "Тримонциум" ще събере тази вечер гостите на най-стария футболен клуб у нас. Ботев чества днес своя 95-и рожден ден. Над 500 гости, между които Христо Стоичков и Борислав Михайлов, ще уважат юбилея. Националният селекционер е не само пловдивчанин, но като дете подкрепя именно жълто-черните. Мнозина от младите поколения може би свързват Ботев предимно с Георги Какалов и картоните му. Представяме ви славната история на най-популярния клуб извън София.

През март 1912 г. група ученици от тогавашната Първа мъжка гимназия поставят началото на първия организиран футболен клуб в Пловдив. Още в учредителния протокол са посочени и клубните цветове - жълто и черно, които са запазени и досега. За първи председател е избран Стоян Пухтев, а кръстник става бъдещ авиатор

Теньо Русев. Значим период в историята на клуба е от 1922 до 1931 г., когато същият е поет от група пловдивски интелектуалци и предприемачи в съдействие с военнослужещи от пловдивския гарнизон начело с ротмистър Христо Кънчев. В този период е основана първата детско-юношеска школа, построено е и първото клубно игрище, а през 1929 г. е спечелена и първата шампионска титла. Най-известното име в този период е треньорът, капитан, голмайстор и лидер на отбора Никола Щерев - Старика.

През 1937 г. Ботев е участник и в първата новосформирана тогава национална футболна дивизия, която се явява като предшественик на сегашната "А" професионална (учредена през 1948 г). След 9 септември 1944 г. и настъпилите реформи в страната Ботев остава отбор на пловдивския гарнизон (като такъв е до 1964 г.), а от 1951 г. започва да играе и в "А" група.

Вторият силен период в историята на клуба е от 1956 до 1963 г., когато стратегът на успехите е Георги Генов - Джогата. Той е избран единодушно за треньор №1 на Ботев за ХХ век. В този период отборът става веднъж вицешампион - 1963 г., носител на националната купа (1962 г)., два пъти бронзов медалист (1956 и 1961 г.). Тимът от Пловдив записва първо участие в европейските клубни турнири, достигайки до 1/4 финала в турнира за КНК през сезона 62/63 г. Голмайстор на "А" група за 1961 г. с 20 попадения става централният нападател на отбора Иван Сотиров - Албанеца. Следващият силен отбор е от 1967 до 1972 г., воден от наставниците Васил Спасов - Валяка и Георги Чакъров - Чакъра. Благодарение на Валяка отборът печели за втори път шампионската титла на България през 1967 г. Георги Чакъров пък извежда Ботев до Балканската клубна купа през 1972 г.

Последният силен период е 15-летието от 1981 до 1995 г. В този период тимът е вицешампион (1986), осем пъти носител на бронзови медали (81, 83, 85, 87, 88, 93, 94 и за последен път през 95 г). Спечелена е и Купата на Съветската армия (1981 г). Заслугата е на треньорите Динко Дерменджиев - Чико и Иван Глухчев. Голмайстор на "А" група с 31 попадения през 1981 г. става Георги Славков, който същевременно печели и Златната обувка на френското списание "Франс футбол". Призът у нас още печелят Антим Пехливанов през 1983 г. с 20 попадения и за последен път Атанас Пашев (1986 г., 30 гола).

От пролетта на 1999 г. начело на Ботев застава известният пловдивски бизнесмен Димитър Христолов, който освен мажоритарен собственик е и президент на клуба. В условията на сравнително ограничени финансови ресурси ФК Ботев полага неимоверни усилия за запазване на своята идентичност и исторически корени. След известно лъкатушене отново започна да се прилага изпитаната стратегия на развитие със собствени юноши. Така бавно, но мъчително ФК Ботев възвръща истинския си облик - силен провинциален отбор, опонент на столичните клубове с характерния си техничен и контраатакуващ стил на игра. Всички, които обичаме този отбор, сме убедени, че навръх 100-годишнината Ботев ще бъде отново страшилище в България. Честито, ботевисти и наздраве!

 

Раждаме се ботевисти и такива си отиваме

 

Петър Стоянов

 

Ботев е отборът на моето детство, на моята младост, отборът, с който ще си отида от този свят. Ние, ботевистите, никога не предаваме своя тим. За разлика от много политици, които сменят партиите, ние винаги оставаме верни. Спомням си първата Купа на България, която спечелихме през 1962 г. Бях на славния мач с Атлетико М през 1963 г. Пред очите ми е първата шампионска титла през 1967 г.

За мен Ботев винаги ще си остане клубът на ентусиазма и големите победи. Приятелството ми с големите треньори и играчи Динко Дерменджиев, Видин Апостолов, Петър Зехтински, Костадин Костадинов, Марин Бакалов правят връзката ми с отбора още по-силна.

За 95-годишния юбилей пожелавам големи успехи. Но нека не забравяме, че всички силни тимове минават и през славни моменти, и през трудности. За 100-годишнината пък пожелавам на Ботев отново да е сред най-силните в България. Привържениците искаме и заслужаваме това. Само Ботев!

Link to comment
Share on other sites

А и ако мислеш че това нормален Българин може да го пее.....

 

Ама пееш к*р за Левски като ви гостуваме нали ? Айде не се правете на света вода ненапита. И според мен нормален човек не може да пее нито едно от двете, независимо с какво се оправдава ...

Link to comment
Share on other sites

Ама пееш к*р за Левски като ви гостуваме нали ? Айде не се правете на света вода ненапита. И според мен нормален човек не може да пее нито едно от двете, независимо с какво се оправдава ...

едното се отнася за ОТБОРА Левски, докато другото за ЧОВЕКА Ботев

Edited by Botev1912
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...