Jump to content
BulForum.com

Ботев Пловдив


nakatak_zick

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Дано да сме взели пари от този мач, че ако не сме трябва да се отървем от многото слабаци в отбора. А кви са тея тактики, с които играем пролетта :confused 3-5-2 като Недко го направиха от атакуващ халф на защитник. Караматев и Въргов в средата - ми те и двамата са зле, като играят заедно без Коцето и не можем да вържем 2 точни паса.

Цяла година се залага на 12-13 човека да изнасят сезона и сега изведнъж се пускат разни хора да печят мачове, които за цял сезон преди това са играли 30-40мин. Контузени и наказани за тоя мач бяха - Божков, Гаров, Кръстев и Какалов, а Гаров реши да играе и без Лилчо и Видолов. И най-странното за мен Величко - резерва ?!? То по-добре да бяхме играли с юношите.

Новият нападател Петерсон много бяга и се раздава, поздравява публиката и т.н. Но не ме впечатли с футболни умения. Не съм виждал по нестабилен играч на терена от времето на Гошо Бачев. На всеки 5 крачки падаше. А Чепилов е направо невероятен. Не може да подава, не може да вкарва. Само му дай да бяга по тъча без топка :D

Link to comment
Share on other sites

Той Гаров от мача с Левски е контузен...А новия нападател е жив ташак,нито може да спира топката както трябва,нито нещо друго.Само дето бяга и тва е.По-добре да го връщат на бразилския плаж,откъдето са го взели.

Link to comment
Share on other sites

А новия нападател е жив ташак,нито може да спира топката както трябва,нито нещо друго.Само дето бяга и тва е.По-добре да го връщат на бразилския плаж,откъдето са го взели.

Аз разбрах, че Ботев му плаща само премии, а някаква агенция му плаща заплата. При трансфер 30% за Ботев, другото за агенцията. Така, че е по-добре да остане, явно не излиза скъпо на отбора, а може да стане нещо сносно като за А група.

Link to comment
Share on other sites

Аз разбрах, че Ботев му плаща само премии, а някаква агенция му плаща заплата. При трансфер 30% за Ботев, другото за агенцията. Така, че е по-добре да остане, явно не излиза скъпо на отбора, а може да стане нещо сносно като за А група.

 

Ми хубаво,щом не излиза скъпо на отбора,макар че не вярвам да стане нещо сносно за А група.Много малко чужденци,които са играли в България,са били по-добри от нашите футболисти.Само дето взимат по пет торби с пари,навъртат сума ти телефонни сметки,ядат за без пари и накрая изчезват по бързата процедура.Имаше един такъв пример в Ботев преди известно време... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абе квото и да говорим повечето футболисти са ни жив ташак. :angry:

Не знам как ще я караме занапредкогато по-опитните бъдат продадени от селското,а най-опитните се откажат.

Edited by nakatak_zick
Link to comment
Share on other sites

Абе квото и да говорим повечето футболисти са ни жив ташак. :angry:

Не знам как ще я караме занапредкогато по-опитните бъдат продадени от селското,а най-опитните се откажат.

 

За съжаление,само 5-6 човека от сегашния отбор стават за нещо.Другите няма да искат да ги вземат дори в Калояново или Брезово. :sick

Link to comment
Share on other sites

Лошото е, че от тия 5-6 ще останат само 2-3, а пък от Б група влизат все стабилни отбори... Пирин, Черноморец и Нафтекс/Видима, което май ще означава, че догодина може и да не се спасим

Link to comment
Share on other sites

Догодина Вихрен и може би Спартак Вн са пътници,но ако тези отбори вземат нещо по добро,а ние не...не ми се мисли,ще е здрава битка за последните места... :cry

Link to comment
Share on other sites

Има някви слухове за чистка. Четох из вестниците за Петерсон, Алегре, Тимонов и Замера. Аз се кефя на Алегре, ще е жалко да го изпуснем ей така. Кефи ме, че влиза твърдо и е единствения халф след Коцето, който има куража да задържи и разиграе топката. Ама Гъргов все го мята за по 10-15мин на мач по крелата или зад нападателите, където наистина не е особенно ефективен.

Link to comment
Share on other sites

da be dano ve4e stane fakt taq 4istka 4e nqma prosto na kude....koceto samo go kaza sled ma4a 4e ot 3/4 godini nosi na gurba si otbora i igrae na za nqkolko 4oveka ot otbora i bilo vreme da se razdelim s tqh ;) koceto i lil4o sa nezamenimi....garov minev veli4ko bozkov imat mqsto v otbora pri dobri izqvi....samo kakalov ot drugite moje da spori 4e trqbva da igrae drugite sa adski nekadurni ;)

Link to comment
Share on other sites

garov minev veli4ko bozkov imat mqsto v otbora pri dobri izqvi....

Е при добри изяви всеки има място в отбора :D АКо тая чистка стане факт не знам кой ще играе догодина, защото не вярвам да се намерят (достатъчно) пари за (свястна) селекция.

Link to comment
Share on other sites

Е при добри изяви всеки има място в отбора :D АКо тая чистка стане факт не знам кой ще играе догодина, защото не вярвам да се намерят (достатъчно) пари за (свястна) селекция.

 

 

Веднага щи кажа кой ще играе догодина :)

Ако се направи чистка ще стане така че ще другия сезон ще играем с младежите !!!

И пак ще треперим до последния кръг дали ще останем .... :angry:

Link to comment
Share on other sites

Ако се направи чистка ще стане така че ще другия сезон ще играем с младежите !!!
едва ли, доста преди последния кръг ще се знае, че изпадаме

 

И аз това щях да кажа ;)

Link to comment
Share on other sites

И аз това щях да кажа ;)

 

 

Демек ще стане много кофти работа...

Ако Христолов имаше малко акЪл да махне тея дето и без тва за нищо не стават и да земе някви момчета дето играят малко повечко ... може и да направим нещо ама .. . тва са само мечти !

Link to comment
Share on other sites

Ако Христолов имаше малко акЪл да махне тея дето и без тва за нищо не стават и да земе някви момчета дето играят малко повечко ... може и да направим нещо ама .. . тва са само мечти !

А бе той сигурно има акъл, но е въпрос основно на пари :) Този сезон (още не е свършил :) ) взе доста прилични играчи за малки суми - Гаров, Величко, Стоев.

Link to comment
Share on other sites

stoev e stra6en napravo 2 ma4a po nqkolko minuti :) a ina4e stoi4ev anastas 4ipilov i o6te 1 zabravih ko isa 1vite 4ma izgoneni. minev mai 100% otiva pri brat si a za mu6i ne se znae kakvo 6te se pravi ;)

 

Той хуу гони , ама не се знае дали изобщо ще се зема някой .. :confused

Link to comment
Share on other sites

stoev e stra6en napravo 2 ma4a po nqkolko minuti :) a ina4e stoi4ev anastas 4ipilov i o6te 1 zabravih ko isa 1vite 4ma izgoneni. minev mai 100% otiva pri brat si a za mu6i ne se znae kakvo 6te se pravi ;)

Като за 500-те лева, за които го взеха от Асеновград е добър. Малко е играл, но все е бил на задоволително ниво.

А за Минев какво имаш в предвид - Весо ще се връща ли :) ?

Link to comment
Share on other sites

По-скоро обратния влак ;) А четвъртия изгонен е някакъв Георги Кирев, дето не е играл нито 1 минута.

 

Иначе чета нещо ся, че се интересуваме от Георги Христов от маричката. Ако има нещо вярно - супер, уж е доказан нападател, най-малкото за нашето ниво.

Link to comment
Share on other sites

da be i az g o4etoh za hristov no pri polojenie 4e skoro be6 ena probi v cska stranno bi bilo nie to4no da go vzemem...ina4e bratqta se subirat v levski ...4estno taq rabota ako stane fakt 6te e mnogo zle i ne sam osa otbora prosto mn 6te ni lipsva igra4 kato nego :( sled koceto i lil4o poslednite godini toi zaslujava sig. naj-mnogo admiracii

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...