Jump to content
BulForum.com

Ботев Пловдив


nakatak_zick

Recommended Posts

то без плеймейкър може да се играе-не е тва проблема според мен.лошото е, че коцето е опората на отбора и изнася голяма част от мача сам.

а тва за шестото място...баз коментар.аз мисля, че ша са мъките на миналите сезони и борба почти до последно за изпадане

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Зор ще е... нито Черномореца ще е слаб, най-много Видима да са слабички. И Пирин не ми се виждат такива аутсайдери... Дори в най-добрия случай да приемем, че Видима и Пирин са двата изпадащи, корава ще е битката със Спартак Вн и отборите от тая (нашата) черга. Бе да почне първенството, ще видим. Аз за миналото бях прогнозирал в BA, че сме един от трите отпадащи, пък глей кво стана :)

Link to comment
Share on other sites

Без Видолов и Алегре, с Караматев, Замера и Манчев в центъра на халфовата линия сме директно за Б група. Освен, ако Манчев не се окаже магьосник.

Link to comment
Share on other sites

Зор ще е... нито Черномореца ще е слаб, най-много Видима да са слабички. И Пирин не ми се виждат такива аутсайдери... Дори в най-добрия случай да приемем, че Видима и Пирин са двата изпадащи, корава ще е битката със Спартак Вн и отборите от тая (нашата) черга. Бе да почне първенството, ще видим. Аз за миналото бях прогнозирал в BA, че сме един от трите отпадащи, пък глей кво стана :)

 

Спартак нали ги изкараха от групата с ония куриозния Черноморец? Пратиха ги във В група мисля, за някакви неплатени сметки с БФС.

Link to comment
Share on other sites

Спартак нали ги изкараха от групата с ония куриозния Черноморец? Пратиха ги във В група мисля, за някакви неплатени сметки с БФС.

После ги върнаха.

Link to comment
Share on other sites

Спартак нали ги изкараха от групата с ония куриозния Черноморец? Пратиха ги във В група мисля, за някакви неплатени сметки с БФС.
После ги върнаха.
Жалка история - Коцето не е за Спартак :sick

Спартак не са лош отбор. Имат славно минало, през 60-те са били един от водещите отбори, а в средата на 90-те имаха един сезон, в който завършиха на 6-то мяста (пред Локо Пд). В следващия сезон играха в Интертото, но тъй като бяха разпродали доста от играчите си загубиха от Айнтрахт, а после отпаднаха и от А група. За известно време дори бяха във В, но сега са в подем, инвестират доста пари и според мен в бъдеще не е излючено да играят важна роля в А група.

А Коцето според мен е постъпил правилно за себе си. На възраст е и не може да носи целият отбор на гърба си. Предпочита да прави шоу в Б група пред опасността да изпадне с Ботев. Той е с характер на победител, макар в дългата си кариера да няма кой знае какви купи и медали.

Link to comment
Share on other sites

Коцето имаше какво още да даде на Ботев...

Но мисля че Селския му намери много добър наследник Манчев е страхотен играч,и преспокойно може да върти цялата игра на Ботев...Абе с привличането на Георги Христов и Манчев правим двата си най-добри трансферни удара откакто селския е начело на Ботев ... :D

Link to comment
Share on other sites

вчера един приятел е бил на тренировката и разправя, Гърков младши им е скрил топката :) май той ще замества Коцето

Link to comment
Share on other sites

И къде я е скрил? Да не е от другата страна на "Източен" с някой "премерен" изтрел :)

За сина на Гъргов, май Васил му е първото име, знам че е на 28-29 години и е играл в Миньор Раднево. Дано да е добър, но не ме се струва, че тоя играчът, с който ще се върнем във върха на А група.

Link to comment
Share on other sites

И къде я е скрил? Да не е от другата страна на "Източен" с някой "премерен" изтрел :)

За сина на Гъргов, май Васил му е първото име, знам че е на 28-29 години и е играл в Миньор Раднево. Дано да е добър, но не ме се струва, че тоя играчът, с който ще се върнем във върха на А група.

Ъъ...Ще ме извиняваш, но мисля, че в момента има други неща на дневен ред пред това да се върнем на върха на А група.

Link to comment
Share on other sites

Ъъ...Ще ме извиняваш, но мисля, че в момента има други неща на дневен ред пред това да се върнем на върха на А група.

 

Винаги трябва да ни е цел да се върнем там където ни е мястото

Link to comment
Share on other sites

Ъъ...Ще ме извиняваш, но мисля, че в момента има други неща на дневен ред пред това да се върнем на върха на А група.

И кои са тия други неща бе ончо? Иначе чух доста добри отзиви и за двамата от Марица

Link to comment
Share on other sites

И кои са тия други неща бе ончо? Иначе чух доста добри отзиви и за двамата от Марица

Оставане в групата как ти звучи бе, вмирисан?

Edited by Raging Fire
Link to comment
Share on other sites

то че ще останем ще останем, въпроса е да направим нещо повече от миналия сезон

Link to comment
Share on other sites

Да, тази година поне Интертото ще ни влезе добре, миналия сезон трябваше да завършим 6-ти за Интертото, СлаБия нещо не им се играеше и беше почти 100% сигурно, че те ще бъдат 5-ти. Между другото един познат с пророчески способни сънувал, че тази година сме щели да бъдем 4-ти :lol: .

Link to comment
Share on other sites

то че ще останем ще останем, въпроса е да направим нещо повече от миналия сезон

 

Не искам да започвам някакви кавги или пък да ви обиждам отбора, ама според мен без Видолов сте един от най-сериозните кандидати за изпадане... Ако тия новите не се окажат някви магьосници сте директно за бостаните на Б група от догодина...

Link to comment
Share on other sites

Без Коцето ще е трудно но Манчев и Христов са доста добри футболисти и ще компенсират донякъде

Link to comment
Share on other sites

gurkov naistina ne be6e zle bqh v4era na trenirovkata no ot neq ni6to ne moje da se kaje..dokato man4ev i hristov si li4e6e 4e si igraqt i to dosta man4ev edin kofti dulug pas ne napravi... za predi 2 dni trenirovkata mi razpravqha 4e gurkov se predstavil dobre..man4ev sus zatvoreni o4i namiral hristov a toi puk zakoval 5/6 gola....taka ili ina4e koceto 6te6e da si trugne dogodina...mojebi sega e po-dobre za6toto vzehme 2/3ma igra4i na koito 6te se dade 6ans...ne mislq 4e 6te izpadnem...4ak me e sram kato kaja izpadnem i botev /eh mitiooo vsi4ko se vru6ta/

 

ina4e kato se zamisli6 :

 

lil4o dundi garov veli4ko minev man4ev karata gurkov avrama krustev kakalov i napred s mu6i i hristov sustava ne izglejda hi4 zle ;) ako bqha v nego domakina koceto i dr. minev 6to mqsto naistina ne ni murda6e ;)

Link to comment
Share on other sites

Трансферите на Георги Христов и Николай Манчев в Ботев са пред провал. Двамата могат да се върнат в родната Марица. Изпълнителният директор на синьо-жълтите Георги Фиданов вчера за първи път разкри, че не всичко по договора с Ботев е наред. Той по недвусмислен начин обясни, че става въпрос за пари. От Марица все пак са дали нова двуседмична отсрочка на Димитър Христолов за изпълнението на договора. Ако всичко бъде изпълнено, от Марица ще издадат служебни бележки на Христов и Манчев. Ако това не стане - на сцената отново ще излязат Черноморец и Локо (Пд), които искаха двамата играчи. Стана ясно още, че в Марица все още не са получили и обещаната екипировка.

тоя селски да вземе да се застреля вече

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...