Jump to content
BulForum.com

Ботев Пловдив


nakatak_zick

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Айде, честито! До 60 мин беше яка скука, но после с промените се разиграхме и стана интересно. Алегре си е направо Маладона за нашите стандарти :) Тоя Чипилов и той ще стане футболист, но му трябва още доста време. А Недко беше много слаб.... за пореден път. Дано скоро да влезе във форма.

Кофти ще е, ако Ясен го уволнят, но в този мач Черно Море бяха слаби, въпреки че имаха 2 супер положения за гол. А нашият - Гърков е голяма работа, днес беше сменил тактиката. И въпреки, че титулярите не се справиха добре, след промените с тази тактика нещата изглеждаха много добрe :) Време е вече да почваме и при гостуванията да печелим поне по точка :)

Link to comment
Share on other sites

Честита победа на всички!

Отново перфектен коце и величко(за целия мач само 1на топка изпусна )

Алегре игра много добре,напълни ми душата дано да им сипе и на мангалите

Кръстев за мен игра добре

Аврамчето пак направи няколко пробива които за жалост не дадоха резултат

Чипилов на няколко пъти лесно загуби топката,но и няколко пъти се прибори много добре.А с онзи спринт накрая на мача показа какви са му възможностите

Link to comment
Share on other sites

mda i krustev avrama 4ipilov i stanev v paparazi sega se pribiram da pozdravih gi mom4etata za igrata i te si pojelaha pobeda dr. krug :)

Сериозни пичове са значи ;) Аз се бях притеснил, че като замина Стефчо и нямаше кой да представя отбора по кръчмите и дискотеките :P

Link to comment
Share on other sites

Сериозни пичове са значи ;) Аз се бях притеснил, че като замина Стефчо и нямаше кой да представя отбора по кръчмите и дискотеките :P

Нали видя в началото на второто полувреме как се наговаряха.

Кво мислиш ,че са си лафили? :P :D

Къде да се напият неска и къде да паркират колите :D

Link to comment
Share on other sites

миналата година беше в 11 часа в деня на мача, не вярвам тази година да има промени :)

Link to comment
Share on other sites

Миналата година,когато мача беше на Лаута,билетите бяха пуснати един ден преди мача и всеки можеше да си купи от студиото. ;)

Link to comment
Share on other sites

Миналата година,когато мача беше на Лаута,билетите бяха пуснати един ден преди мача и всеки можеше да си купи от студиото. ;)

 

Кво студио ве мой ?

Link to comment
Share on other sites

билетите ще бъдат пуснати от 10 ч. на касите на ст. христо ботев

в клуб 1912 няма да има билети за свободна продажба, тъй като буферите се опасяват от фалшификации, ако ни бъдат дадени ден по-рано (примерно).

за това - касите на стадиона.

Link to comment
Share on other sites

o4akvano 4erno more vodi trqbva6e da go pusna no se otkazah :)

 

Снощи Сашо Диков говореше нещо , че го били махнали от програмата нз за кво ..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

сега е момента да излезнат от кризата футболистите с една обедителна победа. тъкмо да си оправим головата разлика. АИИ КАНАРИИИ!!!

Link to comment
Share on other sites

Чомаков мръсен циганин!

 

А за мача - тряяше и с повече да бием, ама малшанс. Пак, важни са трите точки. Лилчо пак отличен, спаси ни всичките пъти, когато трябваше, а накрая и "надъха" защитниците ни като им скочи да ги бие ;) Крауч нещо беше нестабилен тоя път, аз сефте съм разочарован (макар и малко) от него. Данчо странно изнервен - правеше явни, макар и не груби фалове, и реагираше бурно всеки път. Коцето на висота, яко тича, показа си брилянтната техника на няколко пъти, няма остаряване. Караматев тоя път дупка, постоянно грешки в градивен план, но пък явно си е свършил работата в рушителната част, защото нямаха много опасности македонците, освен в един промеждутък преди Лилчо да скочи на Гаров и Крауч :D Какалов тича яко, тоя път спокоен и не реагираше ама... пасовете не му вървяха, а ударите... и двойно по-голяма врата пак щеше да му е малка. Анастас първото полувреме игра с желание, пък и играта му вървеше, ама второто се изгуби и почна да греши. Аврамчето пък ме изненада - много тича, страхотни центрирания, включително и асистенцията. Урумов пък явно е в страхотна форма - гол, втори отменен и греда - личеше си че има голов нюх. Дано и другия мач е титуляр и запази тая форма, перфектен таран е в момента.

 

Тва е накратко :unsure:

Link to comment
Share on other sites

veseo, бихме трудно Рилски Спортист, който едно полувреме бяха с човек по-малко. Въобще не сме в добра форма. Дано до мача с Левски влезем в час и да поднесем изненада.

Link to comment
Share on other sites

Крайно време беше Гърков да почне да пуска Шивача.Аз само не мога да разбера,как толкова много продължава да търпи дупките Анастас и Замера,и двамата са супер слаби.Дано нашите играчи поне малко се надъхат за следващите мачове(говоря специално за домакинските мачове с Левски и Славия),защото нищо добро не ни чака с тая игра.Днес пак бихме супер трудно и то цяло второ полувреме играхме с човек повече.

Link to comment
Share on other sites

veseo, бихме трудно Рилски Спортист, който едно полувреме бяха с човек по-малко. Въобще не сме в добра форма. Дано до мача с Левски влезем в час и да поднесем изненада.

 

Е колко трудно? Ако не бяха отменили гола на Шивача (имаше си май игра с ръка наистина) и гредата беше влязла става 3:0, просто трудно падна гола, иначе ги мачкахме почти цял мач.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...