Jump to content
BulForum.com

Ботев Пловдив


nakatak_zick

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Малко не се връзват тия неща :D

 

Що бре? До нашия 2 гол говедата нищо не играха. Мисля че спор няма. След тва верно ни смачкаха и Коцето излезна и тоя 8-цата ли е Тимонов верно голям ташак беше ма до 2я гол яко играхме. Айде Сашо Диков почна.

 

Edit: Никва засадя няма. Урумов май пипа с ръка при гола, така че може би всичко е равно.

Edited by platis
Link to comment
Share on other sites

Ми или реално, или пристрастно :) Ако си пристрастен, не можеш да съдиш напълно реално, тва имах предвид.

Link to comment
Share on other sites

Изпуснахме ги! Хубав мач стана, хубави голове вкараха нашите, но ЛЕвски са по издължливи. В края на мача нашите нямаха никакви сили. Василив се стараеше, но още му е рано за такива дербита. Според мен има вина и за 2-а гола. Какалов направи голям мач! А Урумов си е направо хамбалист и вчера, и срещу Славия непрекснато докосваше топката с ръка. Вкара гол шедьовър, но преди това изпусна 100% положение. А през 2-то полувреме беше толкова изморен, че не можеше да се движи. Кръстев, който влезе на смяна направи също добър мач.

А Левски, с тази игра, нищо добро не ги чака. Безидеини, със слаба защита (защото когато им свири свястен рефер винаги им набутват поне 1-2 гола :) ) Много се издразних, че когато лежи наш играч на терена, Левски най-спокойно продължава да играе. Май за fair play в тяхното село не са чували.

Link to comment
Share on other sites

Някой записал ли е комбинираното предаване по канал1? Ако да нека го сподели с нас :P

Link to comment
Share on other sites

Абе вие дайте линкове към клипчета и снимки, за да видим невероятна атмосфера. Обаче едно от смешните неща, които станаха е, че много хора от агитката май се измориха да пеят :(. Пяхме много и преди мача, и след това по време на мача гледам, че някъв минаваше да ги навиква да пеят :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абе вие дайте линкове към клипчета и снимки, за да видим невероятна атмосфера. Обаче едно от смешните неща, които станаха е, че много хора от агитката май се измориха да пеят :(. Пяхме много и преди мача, и след това по време на мача гледам, че някъв минаваше да ги навиква да пеят :lol:

явно никога не си ходил в агитката :) там има вишка и от там се дава тон какво да се пее.цял ден сме пяли преди мача и след мача.Такава атмосвера има само на стадион Христо Ботев по българските стадиони :punk

Link to comment
Share on other sites

явно никога не си ходил в агитката :) там има вишка и от там се дава тон какво да се пее.цял ден сме пяли преди мача и след мача.Такава атмосвера има само на стадион Христо Ботев по българските стадиони :punk

 

Те затва ботев само там бият. Няма ли атмосфера няма и точки :D

Link to comment
Share on other sites

Те затва ботев само там бият. Няма ли атмосфера няма и точки :D

Е все пак футбола се играе за феновете :) За кво да радват чуждите фенове ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз се надявам да земем нещо от Берое, след този мач бая хора ще се навият да идат до стара загора, пък и след мача вчера още повече. Може да направим мача домакински за Ботев :)

Link to comment
Share on other sites

явно никога не си ходил в агитката :) там има вишка и от там се дава тон какво да се пее.цял ден сме пяли преди мача и след мача.Такава атмосвера има само на стадион Христо Ботев по българските стадиони :punk

Абе човек, ти не ме разбра. Имам предвид, че един(айде даже ще ти го опиша) - закръглен, голям "батко" с червена фланелка минаваше и се караше на някои хора, че не пеят. Пф ;).

 

 

Иначе атмосферата както казах беше невероятна ;)

Edited by Zaio
Link to comment
Share on other sites

Левски ще трепери още за титлата, след като извъртя 2:2 с Ботев в Пловдив. 14 000 зрители видяха страхотно шоу и пропуски от първата до последната секунда. За домакините невероятни голове вкараха Урумов (22) и Какалов (63)

 

Ботев и Левски извъртяха 2:2 в един от най-хубавите мачове, играни през последните години на стадиона под тепетата. Головете за сърцатите домакини забиха Урумов (22) и Какалов (63). Пред около 14 000 зрители на стадион "Христо Ботев" двата отбора се скъсаха от пропуски от първата до последната секунда. Още с началния сигнал домакините се метнаха в яростни атаки, като до 7-ата мин изпуснаха поне три шанса чрез Видолов и Какалов. Сините отговориха с меле в наказателното поле на Ботев, но Лилчо Арсов спаси удара на Йовов. Малко по-късно националът не сгреши и вкара с глава след перфектно центриране на Бардон. Французинът бе №1 за сините 48 часа след като Мъри го изхвърли от тренировка.

3 мин по-късно Урумов излезе сам срещу Митрев, но се засуети, би слабо и вратарят спаси. В ответната атака Йовов излезе сам срещу Лилчо Арсов, но си поведе силно топката и вратарят я хвана. Веднага след това Домовчийски също направи пропуск, прояви се и Какалов от домакините. Така се стигна до 22-ата мин, когато Томашич сгреши при изнасяне на топката. От това се възползва Урумов, който със страхотен удар от над 25 метра скъса мрежата зад Митрев - 1:1. Сините скочиха да обръщат, но поредни пропуски направиха Бардон и Томашич. В самия край на полувремето Какалов и Урумов изтърваха две стопроцентови положения за гол.

Втората част предложи отново динамика и скоростни атаки. Ричард можеше да вкара втори гол за Левски, но ударът му мина на сантиметри от гредата. Как се стреля, обаче показа лошото момче на българския футбол Георги Какалов. В 63-ата мин крилото вкара след страхотно воле с левия крак. Топката се удари в гредата и влезе покрай ошашавения Митрев. Какалов изтърча към агитката и показа бял потник, върху който със син флумастер бе написал името на кръвния враг на Левски - CSKA.

Сините скочиха като ужилени, пресата им не разреши на домакините да мръднат до центъра. Защитниците на Ботев сбъркаха при наглед лесна топка и дебнещият Телкийски хитро напредна по десния фланг. Мечо сервира като на тепсия пред голлинията и Домовчийски вкара на празна врата за 2:2.

До края сините мачкаха съперника, но с традиционни пропуски се отличиха Лусио Вагнер, Мирослав Иванов, Бардон и Емил Ангелов - Бабангида. В самия край на мача Станислав Ангелов получи втори жълт картон за симулация в пеналта на Бонев и бе изгонен.

Агитката подгрява с нова хореография

Страхотно шоу направиха феновете на Ботев на мача с Левски. Ултрасите бяха подготвили уникална хореография. Те издигнаха двуметрови картонени букви, които оформяха надписа "Ултра Ботев". Запалянковците издигнаха и стотици жълто-черни картони, хвърлиха множество ленти и пиратки. Те запалиха 20-ина факли в началото, които задимиха стадиона. В началото на втората част феновете на домакините издигнаха транспарант, който гласеше "Турски подлоги, Батак не е мит". За разлика от тях феновете на Левски не бяха подготвили специална хореография за мача. Запалянковците от София се проявиха през второто полувреме, когато откраднаха една от топките, изстреляна в трибуните, и не пожелаха да я върнат на терена.

Edited by Botev1912
Link to comment
Share on other sites

Току-що по НОВА ТВ казаха, че сме обявили война на старозагорци. И по-точно на колите със старозагорска регистрация? Някой ако знае нещо...?

Link to comment
Share on other sites

Току-що по НОВА ТВ казаха, че сме обявили война на старозагорци. И по-точно на колите със старозагорска регистрация? Някой ако знае нещо...?

сигурно, щото карат като дебили :lol: :lol: не, наистина по-лоши шофьори от тях няма поне с такива впечатления съм останал :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Да де, то е ясно, че заради мача. Тези тъпи полицаи.... но аз все пак да попитам ^_^

 

 

EDIT : А, интересното е, че кръстник работи като полицай в Стара Загора, но трябва да го питам дали е бил с тези "полицаи" на мача....

Edited by Zaio
Link to comment
Share on other sites

Понеже се пускат някакви глупави слухове по интернет и телевизията искам да се обърна към всички фенове на Ботев Пловдив:

Аз съм от Стара Загора и мога смело да заявя, че няма никакво враждебно отношение към пловдивчани в моя град, няма и да има напротив вие винаги сте добре дошли при нас, тук никой не ви мрази.Вражда между двата града няма и няма да има!

Случилото се в Стара Загора след мача Берое-Ботев не е показател за отношението ни към вас.

Link to comment
Share on other sites

Понеже се пускат някакви глупави слухове по интернет и телевизията искам да се обърна към всички фенове на Ботев Пловдив:

Аз съм от Стара Загора и мога смело да заявя, че няма никакво враждебно отношение към пловдивчани в моя град, няма и да има напротив вие винаги сте добре дошли при нас, тук никой не ви мрази.Вражда между двата града няма и няма да има!

Случилото се в Стара Загора след мача Берое-Ботев не е показател за отношението ни към вас.

 

Не знам какво ви е отношението, ама на връщане една "банда" от 5 лапета на видима възраст около 10-12 години, така псуваше и викаше простотии против нас, че само многото полицаи и ескорта ни спряха да изезем от колата и да им счупим колената... Ти например може да нямаш нищо против, но имам и други примери да ти дам, които показват точно обратното. На излизане от стадиона едни "мъжкари" се бяха качили на кооперацията отсреща и викаха някои неща, би трябвало да се сещаш. От там главно тръгна целия проблем с полицията и кучетата, защото много хора се отправиха към тая селска къщурка с тия диви пръчки там...

Та има вражда между феновете на двата отбора и най-вече на вашите лапета - всички се правят по интернет, от разстояние, обаче за 6 часа обикаляне из града не видях един, всички се бяха изпокрили до един, и на всичкото отгоре си бях с шалове с всичко.

Link to comment
Share on other sites

Не знам какво ви е отношението, ама на връщане една "банда" от 5 лапета на видима възраст около 10-12 години, така псуваше и викаше простотии против нас, че само многото полицаи и ескорта ни спряха да изезем от колата и да им счупим колената... Ти например може да нямаш нищо против, но имам и други примери да ти дам, които показват точно обратното. На излизане от стадиона едни "мъжкари" се бяха качили на кооперацията отсреща и викаха някои неща, би трябвало да се сещаш. От там главно тръгна целия проблем с полицията и кучетата, защото много хора се отправиха към тая селска къщурка с тия диви пръчки там...

Та има вражда между феновете на двата отбора и най-вече на вашите лапета - всички се правят по интернет, от разстояние, обаче за 6 часа обикаляне из града не видях един, всички се бяха изпокрили до един, и на всичкото отгоре си бях с шалове с всичко.

 

Абе те тия лапета, дето го цитираш викат така срещу всички отбори, зарежи ги, те правят проблеми и на самите старозагорци - всяко стадо си има и мърша.Аз лично не ходя на мач, не искам да обидя някой случаен фен на Берое тук, на това е отбор на мафията.За съжаление стадиона на Берое е в близост до циганския квартал,срам не срам така е, а мангалите при нас са особенно гадни и агресивни, така че може и да сте срещнали и такива субекти - те са агресивни към всички не-мангали :D .Аз лично като част от старозагорските студенти в Пловдив ви казвам, че старозагорци и пловдивчани никога не са били във вражда, а това че някакви лапета са ви обиждали - ако минавате скоро през Стара Загора и ги видете - вие си знаете какво :D

Link to comment
Share on other sites

Абе те тия лапета, дето го цитираш викат така срещу всички отбори, зарежи ги, те правят проблеми и на самите старозагорци - всяко стадо си има и мърша.Аз лично не ходя на мач, не искам да обидя някой случаен фен на Берое тук, на това е отбор на мафията.За съжаление стадиона на Берое е в близост до циганския квартал,срам не срам така е, а мангалите при нас са особенно гадни и агресивни, така че може и да сте срещнали и такива субекти - те са агресивни към всички не-мангали :D .Аз лично като част от старозагорските студенти в Пловдив ви казвам, че старозагорци и пловдивчани никога не са били във вражда, а това че някакви лапета са ви обиждали - ако минавате скоро през Стара Загора и ги видете - вие си знаете какво :D

На мен тези войни между градовете на футболна основа ми изглеждат смешни - детска работа :) Не смятам, че трезвомислещ човек може да се хване на тази идея. Мача си е мач, но това си е игра за 90 мин.

А за Берое - едно време са били интересен отбор, но в момента са докарани до смешно положение. Дано Ераносян да им помогне (аз му се кефя на него, въпреки че е локомотивец), но с този тяхния президент... :)

Link to comment
Share on other sites

Това са глупости за война между градовете :blink: какво общо имат феновете на Берое с полицейския произвол ? :blink: ако се говори за каквито и да е "войни" на този етап те са м/у Бултраси и "органите на реда" :starwars:

Link to comment
Share on other sites

АЙДЕ В 6 ВСИЧКИ НА СТАДИОНА!!!

 

Аз се сещам защо полицаите така постъпиха.... Миналият полусезон, като мача беше в Плд, двама фена на Берое бяха яко наритани от нашите полицаи. Може да са разказали на старозагорци и заради това да е станало така.

Edited by Zaio
Link to comment
Share on other sites

не е така, това беше за да отчетат дейност след случката със спартак варна, за да може финала да се играе в стз

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...