Jump to content
BulForum.com

Ботев Пловдив


nakatak_zick

Recommended Posts

аз пък с всеки изминал ден все повече вярвам, че сделка този път има. А това за юношите го няма вече никъде така че не виждам нищо ненормално

http://sport.plovdiv24.bg/111031.html

http://sport.plovdiv24.bg/110869.html

http://sport.plovdiv24.bg/110868.html

Edited by Botev1912
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

НА МАЧА СЪС СЛАВИЯ ЩЕ СЕ ВЛИЗА

!

АГИТИРАЙТЕ ВСЕКИ БЛИЗЪК, ВСЕКИ ПОЗНАТ И ВСЕКИ БОТЕВИСТ, КОГОТО ПОЗНАВАТЕ.

МНОГО ХОРА ВЕЧЕ ЧАКАТ С НЕТЪРПЕНИЕ ДА ДОЙДЕ СЪБОТА, ЗА ДА БЪДАТ ОТНОВО В СВОЯ ВТОРИ, А ЗА НЯКОЙ И ПЪРВИ ДОМ - БЛИЗО ДО ЛЮБИМИЯ ОТБОР!

 

НЕКА ПОКАЖЕМ, ЧЕ НИ ИМА И САМО НИЕ ЗНАЕМ КАК СЕ ПОДКРЕПЯ ЕДИН ОТБОР!

 

БИЛЕТЪТ ЗА МАЧА ЩЕ БЪДЕ 2 ЛЕВА, А ЖЕНИ И ДЕЦА ПОД 16 ГОДИШНА ВЪЗРАСТ ЩЕ ВЛИЗАТ БЕЗПЛАТНО!

 

НЕКА ПРЕВЪРНЕМ МАЧА В АД ЗА СМЕШНОТО ОТБОРЧЕ НА СЛАВИЯ И ТЕХНИЯ ЛАКЕЙ АНТОН ГЕНОВ.

 

НЕКА ДАДЕМ КРИЛЕ НА МОМЧЕТАТА ТЕ ГО ЗАСЛУЖАВАТ!

Link to comment
Share on other sites

Трябва им сработка на момчетата - личи си че са класа над БГ играчите ;)

 

 

Орнела пред феновете: Проектът Ботев не е за 3-4 месеца

 

Ботев няма да изпадне в "Б" група, гарантира Марко Орнела.

 

събота, 26 сеп 2009 г.

 

Николай Георгиев - News4000.bg

 

 

Бъдещият собственик на Ботев Марко Орнела се срещна тази вечер с тарторите на агитката на Ботев. Разговорът между ултрасите и италианеца бе в "Тримонциум".

 

"Всичко по сделката е уточнено. Остава да се завършат някои бюрократични неща. А за тях е нужно технологично време", каза строителният бос пред представителите на агитката. Той обяви, че е впечатлен от пловдивската публика. Треньорът Енрико Пичиони обяснил на Орнела, че от дълги години е във футбола, но не е виждал толкова верни и гласовити фенове.

 

Част от запалянковците изразиха опасения, че отборът може да се провали в "Б" група. "Това няма как да се случи. Ще бъдем много активни на трансферния пазар през януари. А дори и да стане беля, не се притеснявайте. Проектът Ботев не е за 3-4 месеца. Намеренията ни са сериозни и дългосрочни", отсече Орнела пред влиятелните фенове.

 

Марко Орнела бе придружаван на срещата от Франческо Салерно, който бе представен по-рано за новия изпълнителен шеф на "канарчетата". Италианците бяха със своите адвокати, които пък водиха разговори в "Тримона" с юристите на Христолов.

 

Орнела и хората му отлитат за Италия утре сутринта. Те напускат в Пловдив още в 5.00 часа, но ще се върнат в края на идната седмица. В събота Орнела и екипът му обещават да направят бляскава пресконференция, на която да представят и генералния спонсор на тима.

Link to comment
Share on other sites

Краси Чомаков ще се окаже прав. Аматьорите в Италия са по-добри от "елитните" ни футболисти...за съжаление. Според мен терена много им пречи на тея момчета. Гледам ги, че не могат да укротят топката, няма сигурни пасове по земята...такива неща. Ама на гостуванията ще мачкаме :laughing: :rolleyes:

Тоя нашият Чудомир е на ниво квартален фубтолист, при това не много добър. Христо Сталев нямаше въздух според мен.

 

Edit: Четях си поста и реших, че съм пропуснал 3мата други българи, взели участие.

Вратарчето - без коментар.

Караманов ...малко буфер, ама уж се бореше.

Оня малкия...Благоев, влезе като резерва и после го смениха...повече от това не може да се каже./Edit.

 

Иначе според мен Венци Стефанов няма нищо общо със наговарянето на съдията. Според мен Вили го е направил, за да не го уволят, понеже е доста некадърен треньор. :ph34r:

 

Еми стискам палци да останем.

Edited by Дочо
Link to comment
Share on other sites

Абе.... не, че нещо...., ама откакто Селския е президент на Ботев, от бора си е италианска собственост! Много ми е интересно каква точно постановка се разиграва в момента?

Link to comment
Share on other sites

Абе.... не, че нещо...., ама откакто Селския е президент на Ботев, от бора си е италианска собственост! Много ми е интересно каква точно постановка се разиграва в момента?

 

 

Много точно казано и аз съм на същото мнение! :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Бекяров: Христолов се крие зад гърба на италианците Източник: в. "7 дни спорт" 09:29 / 12.10.2009 print.gif Отпечатай send.gif Изпрати 113869.jpg© Plovdiv24.bg spacer.gif Бившият футболен съдия Ангел Бекяров поиска думата относно последните събития в Ботев. Бекяров, известен като пловдивския Колина, беше административен директор на клуба. Той твърди, че е само въпрос на време италианският балон в Ботев да гръмне.- Г-н Бекяров, какво се случва в Ботев?

 

- Всичко си е постарому, пари няма. Сделка също няма, според мен няма и да има скоро. Акциите на Ботев са запорирани заради дълг към предишния кандидат-купувач на клуба. Заедно с неустойката сумата е повече от 1 млн. лв. Да не говорим за това, че соченият като бъдещ собственик Марко Орнела никой още не го е виждал. Водят се уж някакви преговори, ама по кръчмите. Според мен цялата история с идването на така наречените нови собственици от Италия е режисирана от Димитър Христолов.

 

- По какъв начин?

 

- Христолов работи с един мениджър от Италия, казва се Мауро. Тези италианци, които в момента са в Пловдив, се явяват приятели на въпросния Мауро. Дошли са тук, за да се позабавляват. Досега не са дали нито лев, съмнява ме, че и ще дадат нещо занапред.

 

- Все пак тези хора доведоха футболисти от Италия?

 

- С тези футболисти от Италия историята е следната: те са играли в отбори от долните дивизии и по една или друга причина са останали без договори. В Италия на такива играчи федерацията плаща заплати в продължение на една година, има си схема. Така че техните заплати идват от Италия а тези са докарани в Ботев, за да им върви кариерата и да има къде да играят. Впрочем това е стара схема. Когато работех в Ботев, Христолов пак искаше да води такива италианци, но аз, треньорът Коце Ангелов и техническият директор Сава Савов успявахме да го разубедим. По същата линия беше доведен треньорът Стефано Кузин. Той обаче бързо беше изгонен, защото опитните играчи го усетиха що за стока е. Сега обаче Пичиони дели смело отбора на българи и италианци. Българските играчи вече са изгонени в другата съблекалня. Момчетата недоволстват, но не са такива, че да вземат думата. Пичиони използва факта, че повечето са юноши, и ги мачка. Сега ще доведе още италианци за техните места в отбора. Нали разбирате, че това нямаше как да се случи, ако в Ботев сега играеха Данчо Минев, Тодор Тимонов, Илиян Гаров и другите момчета от последния сезон? Сега обаче Ботев ще се напълни с италианци за сметка на българските футболисти.

 

- Тоест твърдите, че Пичиони си фаворизира сънародниците?

 

- Да, а и не само това. Наскоро стана скандал с двама италианци, доведени от него в Ботев. Минаха изследвания в спортния диспансер в Пловдив и се оказа, че дават сериозни отклонения. Единият имаше сърдечни проблеми. Доктор Павлов докладва това на Пичиони.

 

Италианецът го обвини, че му прави бойкот. Заведоха ги на прегледи в София - същите резултати и там. Прибраха се в Италия, но сега единият от тях се връща с някакъв документ, че е клинично здрав и може да играе футбол. А неговите изследвания, правени у нас, са показали наличие на сърдечни проблеми. Според мен БФС трябва сериозно да се замисли, преди да му даде картотека.

 

- Кой ги издържа тези италианци тук, кой им плаща престоя?

 

- Никой. Натрупали са сметка от близо 50 000 лв. към хотел "Империал". Знам, че собственикът на хотела им е събрал паспортите и няма да им ги върне, докато плащането не бъде уредено.

 

- Казахте, че Христолов и преди това се е опитвал да прибегне до подобна схема с привличане на италианци?

 

- Да, поне докато работех в Ботев. Обажда се и казва: "Ще дойде един италианец, бил е навремето юноша на Ювентус." Питаме го къде е играл и се оказва, че идва от съвсем ниско ниво. Ама някога си играл в юношите на Ювентус?! Това е несериозна работа. Затова не бива да се учудвате, че същите тези са се напили като кютюци в клуб "Папараци".

 

- Какво мислите за тази история?

 

- Аз нали ви казах, че те са дошли в България за забавление. Имат си договори, подписани от Христолов, вървят си им заплатите от Италия. Отиват в "Папараци" и се излагат пред всички. Чак срам ме хвана, като видях онези снимки. Може ли професионален футболист от Ботев да се излага по такъв начин? За това ли са тук, да се наливат по кръчмите? На другия ден четирима от тях не са играли в мача с Родопа. За тримата било обяснено на лекаря, че са контузени, а четвъртият имал главоболие. Е, как няма да има, като е бил цяла нощ в "Папараци".

 

- Твърдите, че в Ботев няма да се случат хубави неща. Италианците обаче твърдят, че са намерили нови спонсори - "Пепси" и "Мока"?

 

- Това не са спонсори, в смисъл, ако се чакат пари от тях да влязат в клуба. Просто новата екипировка се получава безплатно в Ботев, а в замяна на това отборът ще играе с надписите на двете марки. Това е истината, поне доколкото аз съм запознат. Другата цел на италианците е да бъдат изгонени всички възлови служители в Ботев! Подозирам, че зад това стои Христолов, тъй като им дължи пари.

 

- За кого става въпрос?

 

- Например шефа на стадиона Стойчо Димитров. Във времето на най-жестоката криза този човек направи невъзможни неща, за да поддържа съоръжението. Ако стадионът въобще функционираше, това е благодарение на него. И сега Пичиони го изкарал виновен, че игрището нещо не му харесвало. Администраторът Илко Бекяров и той бил нарочен за гонене. Знам, че двамата не са получавали пари близо половин година, от април насам. Затова си мисля, че на Христолов ще му е много удобно да се освободи от тях, без да им плати. Подозирам, че и лекарят на отбора не може да очаква нищо хубаво. А за детско-юношеската школа просто не ми се говори.

 

- Какво става там?

 

- Какво мислите, че става? Пълна разруха. Отивам по-рано през седмицата на мач на старшата възраст. Оказва се, че не са платили за охрана. Треньорът, вместо да прави разбор, звъни на един от родителите, който е полицай. Добре, че човекът беше на смяна и дойде да пази мача, иначе щяха да загубят служебно. Друг отбор по програма трябва да играе в Хасково, ама няма пари за път. На автостоп ли да отидат до Хасково?

 

Човекът, който разчертава игрището на терена в Граф Игнатиево, и той не е получавал нищо месеци наред. Според мен не е далеч денят, когато в школата на Ботев ще докарат италианчета от някой приют и ще изгонят всички деца от Пловдив. Не бих се учудил, както са тръгнали нещата.

 

- Добре, за какво всъщност е организиран целият този маскарад според вас?

 

- Ясно е, че Христолов иска да остане в Ботев, но заради конфликта с феновете това се оказа невъзможно. И сега е довел италианците, за да се скрие зад гърба им. Видяхте, че феновете вече се успокоиха и се върнаха на стадиона. Това е идеален вариант за Христолов. Ще видите, че нито сделка ще има, нито нищо. Доста от феновете са наивни и клъвнаха на тази въдица. Само че балонът в един момент ще се спука, помнете ми думата!

Link to comment
Share on other sites

http://sport.plovdiv24.com/113987.html

 

При нас нещата са като при руския трансфер в Левски. Очевидно Рубин няма как да картотекира 4 нови човека по средата на сезона(и още много други пречки), но те все пак заминаха с някаква сляпа надежда...

 

При нас очевидно са запорирани акциите на Христолов, следователно здравият разум подсказва, че продажба е невъзможна. Освен това, все още се води дело с/у вдигането на уставния капитал.

Като всеки фен на Ботев се надявам на чудо, но цялата работа изглежда скалъпена и смешна.

Link to comment
Share on other sites

Много ясно! Още от самото начало като описаха "новите купувачи" имах силни съмнения. Затова казах и тогава - не бързайте да се хвърляте на всяка въдица като Сашко. Той и на празна кука кълве понякога.

 

Остава ми надеждата софийската групировка да го отстреля тоя боклук за 750-те хилки. Поне за това съм сигурен, че няма да му се размине. Но дали ще оцелее Ботев да види развръзката? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Много ясно! Още от самото начало като описаха "новите купувачи" имах силни съмнения. Затова казах и тогава - не бързайте да се хвърляте на всяка въдица като Сашко. Той и на празна кука кълве понякога.

 

Остава ми надеждата софийската групировка да го отстреля тоя боклук за 750-те хилки. Поне за това съм сигурен, че няма да му се размине. Но дали ще оцелее Ботев да види развръзката? :unsure:

:excl:Италианците обещаха пред фенове на Ботев: Сделка ще има

 

Късно снощи част от феновете на Ботев Пловдив са се срещнали с италианското ръководство на тима. В съобщение, публикувано и в официалния сайт на "жълто-черните" привърженици, се изнасят и подробности от закритата среща, на която са присъствали само привърженици на Ботев. Италианците са показали документи, които доказват, че вече са извършени различни плащания на клуба, очакват се всеки момент и заплати. Те са обещали, че сделката ще бъде осъществена окончателно, когато се изчистят всички задължения на дружеството на Христолов. :excl:

 

В четвъртък с нови документи ще пристигнат отново всички италианци и, както обещаха, ще присъстват на мача с ЦСКА. За пореден път е било уточнено и, че дълго чаканият президент Марко Орнела ще изпълнява само ръководни функции, а финансите ще идват от други италиаски собственици. Италианците са обещали още много изненади в близките дни. Очаква се "жълто-черните" привърженици да продължат с подкрепата към клуба и в мача с ЦСКА в събота, когато се чака пълен стадион.

Link to comment
Share on other sites

Саше ти не разбра ли, че акциите са запорирани заради първата сделка, която още не е финализирана? Докато не се реши въпроса с тия 750 хилки сделка ще има к*р! Па ако ще и Юнайтед да поискат да си купят Ботев и да обещават сделка! Другия вариант, който е почти абсолютно невъзможен е "италианците" да възстановят 750 000 лева. Те тва требе да го видя.

 

когато се изчистят всички задължения на дружеството на Христолов.
- тоест когато Селянина върне 750000 лева с вероятни неустойки и се вдигне запора. Делото, което е заведено спокойно може да се влачи около 2 години при нужда.

 

Докато съществува тази ситуация сделка НЯМА и НЕ МОЖЕ да има, а вие си ходете и си подкрепяйте отбора. И престанете да вярвате на ВСЯКА глупост, която ви подхвърлят отсреща, защото и тия малоумници не са показали НИТО ЕДИН валиден документ по покупко-продажбата, а ходят тука да ядат и да пият и да ви баламосват (нищо чудно да е от името на Селянина). Видя ли мазен, дебел, потен шопар като единия от тия и веднага започва да ми замирисва на мърсотии. Още отдалече. Между другото някой да показа валиден Договор, подписан с Митьо и семейството му, които са притежатели на акции? Май отговора е не.

 

Хайде, ще изчакаме да им видим "изненадите" в близките дни.

Link to comment
Share on other sites

Аз се чудя, къде са другите акционери? Хората с по-малки дялове би трябвало да имат право да видят книгата със съдружниците, протоколи от общо събрание, пък и Христолов преди да продаде нещо на когото и да било, би трябвало да го предложи първо на съдружниците и ако никой от тях не иска да купи акциите му, чак тогава да продава на външни лица. (Не гарантирам, че съм прав, в моето ООД беше така, там предполагам е същото)

 

Нали някакви роднини на Сельо също имат акции? Сина, жената, баба му, тъщата...100 маймуни, да не стане така, че той продава своите ок. 70% и с другите 21% продължава да прави мизерии.

Edited by Дочо
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...