Jump to content
BulForum.com

Ботев Пловдив


nakatak_zick

Recommended Posts

Стига глупости бе

Христо Андреев: Софийски холдинг е купувачът на Ботев, 2.5 милиона е бюджета :punk :punk :punk

 

http://sport.plovdiv24.com/63057.html

 

Финансовите проблеми в Ботев започнаха да се разрешават, след като от днес новият собственик на клуба започна да ги погасавя.

 

:beerchug :beerchug :beerchug :beerchug :beerchug :beerchug

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

тоя е ненормален

 

Защо не обявявате кой е новия собственик на Ботев?

 

- По изричното желание на купувача не го обявявам.

 

Дали сме си срок до 15 декември всичко де приключи и да обявим официалния купувач

 

Имало ли е по-добри предложения?

 

- Да, имало е и по-добри предложения. Имало е и по-изгодни финансово за мен предложения. Аз съм се ръководил от развитието и бъдещето на Ботев.

Умишлено не платих последните две заплати на отбора, защото те настояваха да влязат със свежи пари, директно и за това стана това забавяне.

 

Футболистите много добре знаеха за какво става въпрос.

 

Аз оставам, но трябва ясно да се знае, че ще помогна, ако искат да ме питат

 

- Говорили ли сте какъв ще бъде годишния бюджет на Ботев?

 

- Това не е моя работа. Те казват, че поне 3-4 млн. лева ще има бюджет Ботев. Аз нямам право да ги питам и да ги задължавам и да им определям програми.

 

- Какъв беше бюджета при Димитър Христолов?

 

- 1-1,2 мил. лева. Това беше нашия бюджет.

 

http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=59031

Edited by Botev1912
Link to comment
Share on other sites

Сделка ИМА :excl:

 

Просто има договор за конфиденциалност до пълното прехвърляне на акциите - нормална практика.

 

Андреев увери привържениците на Ботев, че сделката наистина е факт с думите: „Много хора знаят, че съм ботевист и са ме виждали на нашия стадион. Не мога да предам любимия си клуб като се превърна във втория Димитър Христолов
:excl:

 

Айде да не мислим глупости ами в неделя да нъпълним стадион с чорбарите мощно :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Фондация не вярва, че има продажба

 

Фондация "Бъдеще за ПФК Ботев 1912" излезе с декларация по повод информациите за продажба на клуба. Ето и текста: "Фондация "Бъдеще за ПФК Ботев 1912" е единствената обявила се за купувач на контролния пакет акции на клуба. Фондацията засега е единствената, която публично е заявила намерението си за закупуване на контролния пакет на ПФК "Ботев Пловдив" АД. Фондацията, както и всички нейни симпатизанти са възмутени от разиграването на театрални сценарии, които имитират преговори и продажба на клуба от страна на сегашния собственик Димитър Христолов. Подобни действия са присъщи само на хора без отговорност към клуба, играчите и феновете. За да остане Ботев спортната емблема на Пловдив, фондацията призовава г-н Димитър Христолов да седне на масата за преговори за продажбата на клуба."

Link to comment
Share on other sites

За сериозността

на сделката говори и факта,че Христо Андреев пристигна днес в късният следобед за

пресконференцията в Пловдив заедно с една кожена чанта в която имаше 500 000 лева в

нови банкноти

;)
Link to comment
Share on other sites

Ботев падна с 0:2 в домакинството си срещу ЦСКА. "Канарчетата" пропуснаха много положения, дори удариха няколко пъти гредата, но в крайна сметка загубиха. "Червените" през целия мач лежаха по терена, като след всяко съприкосновение с играч на Ботев падаха на земята, превивайки се, и получаваха нарушение.
Link to comment
Share on other sites

Край на мизерията и неуредиците в Ботев :punk

20 октомври 2008 16:54

Канарчетата с нов автобус и екипировка

Новият оперативен шеф на Ботев Христо Андреев започва с обещаващи действия. Той няма да чака прехвърлянето на контролния пакет акции и до края на седмицата ще приема оферти от автобусни компании и търси доставчик, на нова екипировка.

Канарчетата са единственият отбор в "А" група, който няма лично превозно средство и ползват „случаен“ превоз.

 

Неочаквано още преди година Димитър Христолов пък прекрати договора с италианската фирма за екипировка „Диадора".

„Няма да губя време и да чакам прехвърлянето на контролния пакет акции в клуба до декември. Отборът спешно се нуждае от автобус и доставчик на екипи", отсече Андреев.

 

Финансовият директор на „жълто-черните" изрази неодобрение от ниската посещаемост с ЦСКА в неделя, продадени са били девет хиляди билета за двубоя с шампионите, докато на трибуните присъстваха повече зрители, поради това пропускателния режим ще бъде затегнат.

Link to comment
Share on other sites

Новият собственик се казва Нове Холдинг ;)

 

Ако наистина е така:

 

„Нове холдинг” е холдинг компания на Васил Божков.

 

...

Edited by WriteR4e
Link to comment
Share on other sites

Новият собственик се казва Нове Холдинг ;)

Линк или откъде черпиш подобна информация?Защото всеки може да си каже нещо такова - сещаш се нали ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами немога да ти дам линк, защото информацията ми не е от нета. То даже и не трябва да се разпространява, но така или иначе до седмица ще се разчуе, реших да напиша радостната новина. Не си измислям!

Link to comment
Share on other sites

Ти луд ли си?ЦСКА колко титли и купи имаха с Божков?Отделно целта му беше да докопа базите - е не успя и се махна като шитна отбора на индийския мангал :angry:

 

Не искам никакви връзки с мутри и други подобни структури :excl:

Link to comment
Share on other sites

Ти луд ли си?ЦСКА колко титли и купи имаха с Божков?Отделно целта му беше да докопа базите - е не успя и се махна като шитна отбора на индийския мангал :angry:

 

Не искам никакви връзки с мутри и други подобни структури :excl:

Такъв вариант нема.

Всичките собственици на отбори в България са малко или много свързани с "подземието". :)

Link to comment
Share on other sites

Ти луд ли си?ЦСКА колко титли и купи имаха с Божков?Отделно целта му беше да докопа базите - е не успя и се махна като шитна отбора на индийския мангал :angry:

 

Не искам никакви връзки с мутри и други подобни структури :excl:

Прав си, нека си остане Митко :punk В България футбола е непечеливш бизнес, съответно отборите се издържат от пране на пари и не виждам кво толкова си подпалил? Никой нормален няма да инвестира чисти пари в нашия футбол, тъй като няма как да си ги върне, а да не говорим за печалба или нещо подобно :lol: А относно титлите и купите, та ние още не сме се измъкнали от дъното, а за титлите и купите почнахме да се притесняваме :laughing:

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Не знам дали е Божков ама точно преди 3 дни, без никой нищо да ми е подшушвал си говорих с баща ми, който е фен на канарчетата и му казах, че личното ми предположение е Нове Холдинг...ако е вярно съм си спечелил една почерпка, защото не ми вярваше.

 

А който е да е новия собственик дано да го е грижа за футбола, защото феновете на "Ботев" заслужават, Футболен Клуб "Ботев" заслужава, град Пловдив заслужава да се развива футбола, защото всички в крайна сметка обичаме най-красивата игра.

Link to comment
Share on other sites

Неска дочух от някъде че новите собтвеници са фирма "Симид" които са купили 90 % от акциите и даже лично кмета гарантирал за тях щото им бил отдал няколко общински имота и те ги стопанисвали добре

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Неска дочух от някъде че новите собтвеници са фирма "Симид"

Тези хляб ли произвеждат? Мен доста ме съмнява цялата тази сделка, а и по документи едва ли още е осъществена. За такава покупка трябва доста време, а не седмица или две.

Link to comment
Share on other sites

Тези хляб ли произвеждат? Мен доста ме съмнява цялата тази сделка, а и по документи едва ли още е осъществена. За такава покупка трябва доста време, а не седмица или две.

 

"Симид" произвеждат хляб.

Иначе и мен ме съмнява тази сделка.Докато не видя някъде черно на бяло,че сделка има и собственик вече не е оня боклук,чак тогава ще повярвам.

Link to comment
Share on other sites

Не разбирам защо след толкова години не съберете малко сили да потърпите още няколко седмици, докато не се появи ОФИЦИАЛНА информация относно това кой/кои са собственици на клуба? Защо се поддавате на всяка тъпотия, която се изписва от разни долнопробни идиоти с цел кликове, рейтинги и прочее? Съвсем скоро ще се разбере какво точно става. И ще може да се види черно на бяло. И ще бъде в официалните новини. И ще бъде записано на официални документи...

 

Между другото ако Митко Караджов почне да се занимава с футбол трябва да си млатна капата в земята :bgrin: Имам чувството че всяка седмица някой идиот си избира някой богаташ или мощна институция и й приписва покупката на Ботев. Интересно как всеки път са различни...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...