Jump to content
BulForum.com

Ботев Пловдив


nakatak_zick

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Хората с няколко мача стаж не е много уместно да се обаждат ;)

 

http://sport.plovdiv24.com/66291.html

сашо, сашо, аз когат съм ходел на мачовете на Ботев ти не си знаел кво е тва футбол, бе човек. А това, че сега не ходя - просто когато селския пое отбора казах, че на мач няма да стъпя докато не се махне и още го чакам тоя момент :lol:

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Герой.

По-скоро човек с принципи :) Иначе като цяло мнението ми за нашето първенство е крайно негативно и даже входа за мачовете да е безплатен пак не смятам, че е оправнада загуба на време да се гледат циркове :>

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Е мда, къде по-яко е да си гледаш Манчестър, Ливърпул, Милан, Барса. Арсенал и тем подобни пред тв вкъщи на топло, вместо да студуваш по стадионите. Кво ти пукач, че някъде играе твоя отбор, отбора от града ти, все някой будала ша отиде да го подкрепи. Да живее Премиершип и Диема Вижън!!!

Link to comment
Share on other sites

сашо, сашо, аз когат съм ходел на мачовете на Ботев ти не си знаел кво е тва футбол, бе човек. А това, че сега не ходя - просто когато селския пое отбора казах, че на мач няма да стъпя докато не се махне и още го чакам тоя момент :lol:

Ми вземи се напъни и ела поне на Дербито ако се пишеш за фен на Ботев ;)

Link to comment
Share on other sites

кво се занимавате с тв зрители не моа разбера.

И аз тва се чудя? Оставете ни да си гледаме разни селски мачлета като Арсенал - Манчестър, а вие си гледайте най-наредените мачове в историята на футбола :lol:

 

Сашо, аз продължавам да чакам Христола да се махне :lol: Иначе Ботев - Локо остана единствения истински двубой, който си заслужава да се гледа :D

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Е мда, къде по-яко е да си гледаш Манчестър, Ливърпул, Милан, Барса. Арсенал и тем подобни пред тв вкъщи на топло, вместо да студуваш по стадионите. Кво ти пукач, че някъде играе твоя отбор, отбора от града ти, все някой будала ша отиде да го подкрепи. Да живее Премиершип и Диема Вижън!!!
Естествено че е по яко да гледам отбори които показват футбол... Достатъчно съм ходил да псувам и да си късам нервите да гледам колко е осакатен любимия ми отбор. И ако си мислиш че с това че отиваш на стадиона на го гледаш ще промениш нещо, дълбоко се лъжеш мойто момче...
Link to comment
Share on other sites

Сашо, аз продължавам да чакам Христола да се махне :lol: Иначе Ботев - Локо остана единствения истински двубой, който си заслужава да се гледа :D

Да го докажеш можеш ли, че иначе яко увисваш ;)

Link to comment
Share on other sites

Да го докажеш можеш ли, че иначе яко увисваш ;)

Защо пък трябва да го доказвам, това си е мое мнение и не ангажирам никой друг с него! Щом си мислите, че ни е толкова яко първенството гледайте си го, аз ще си гледам Англис, Испания и т.н. :)

Link to comment
Share on other sites

Ех, боже, боже, прибери си вересиите, боже :( Толкова тъпотия и простотия може да има само в нашата държавица :cry:

 

:пп СТАН4О, това ще го запомня :lol:

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Защо пък трябва да го доказвам, това си е мое мнение и не ангажирам никой друг с него! Щом си мислите, че ни е толкова яко първенството гледайте си го, аз ще си гледам Англис, Испания и т.н. :)

То и държавата ни е под всякаква критика но не си се отрекъл от нея нали ;) Първенството ни може да е всякакво ,но се и НАШЕ - а и ние гледаме и подкрепяме един - единствен отбор :excl:

Link to comment
Share on other sites

Ех, боже, боже, прибери си вересиите, боже :( Толкова тъпотия и простотия може да има само в нашата държавица :cry:

 

:пп СТАН4О, това ще го запомня :lol:

 

Прав си, в другите държави знаят какво е гордост и чест и си защитават на стадиона, а ние лижем задниците на другите пред тв-то.

Link to comment
Share on other sites

То и държавата ни е под всякаква критика но не си се отрекъл от нея нали ;)

Интересен пример и отговорът ми естествено е положителен, но ако направим едно сравнение между управляващите на държавата и управляващия на отбора еднакво не ги харесвам. И пак да отбележа, че тоя отбор съм ходел по стадионите, с цяло гърло съм го подкрепял, валяли са ме дъжд и сняг и кво ли не, но в един момент осъзнах, че всичко това е безсмислено докато тая курва ни е президент си стоим на едно и също твърде ниско ниво :angry: И да вметна, имам един комшия, който е може би най-големият Ботевист, когото познавам. И той като мен ходеше по мачове до 94, 95г, 96г... виждал съм го да плаче след загуби на отбора (говорим за 60+ годишен човек), но явно и той като мен е решил да спре да гледа цирка на Митко. Та това прави ли го по-малко фен от вас, дето ходите на стадиона?

 

Silver_bg, тва нещо за лизането на задници не го чатнах нещо? На кой лижез задниците пред тв-то?

Link to comment
Share on other sites

Знам ли та кой отбор подкрепяш пред тв-то, може би си имаш от всяко първенство по един.

 

И е нямало никъв цирк на Митьо, имаше (надявам се вече да е в минало време) НАШ цирк. А и ми е много интересно, ако всички мислеха като тебе и си правят своя си тих протест (протест само на маса, типичен за българина, ние така и сваляме правителството), кой щеше да разбере, че публиката на Ботев е против Христолов. Ти за тва изобщо замисляш ли се?! Да си запазеш самочуствието, да покажеш, че феновете на Ботев не са мижатурки, които оставят някакъв селянин да се гаври с клуба им. Далеч съм от мисълта да определям кой е по-голям фен.

Link to comment
Share on other sites

Виждам ви как 10 години го махате с вашите смешни протести, освен наказания на отбора нищо друго не сте направили :laughing: :laughing: Ако селския не му беше писнало да се занимава с отбора още 2-3х 10 години щяхте да си протестирате :lol: btw, аз искам да ида на стадиона да гледам футбол, да си пия биричка, а не да свалям президенти и правителства! И тук вече спирам да пиша, щото много на спам го ударих днеска :ph34r:

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Я пак ми прочети поста, може и да го усмислиш тоя път. А кои сме ние?! Ти не се ли от нас?! Смешна работа, чак горд че си седи вкъщи и се смее. Да беше дошъл да покажеш как се протистира.

 

Стой си вкъщи с бира и сандвич в ръка, и без тва като дойдеш на стадиона ша се чустваш не на място - духа вятър, пече слънце и няма повторения. А някви идиоти пеят и развяват знамена.

Edited by Silver_bg
Link to comment
Share on other sites

Не, не, ти пак прочети моите постове, щото явно е станало объркване. Изобщо нямам никакво намерение да ходя на мачове на български отбори. Просто първенството ни е яко sux и от последните мачове на националния ни отбор ясно се вижда това :) Ходенето на мачове е за оптимисти и идеалисти като теб, сашо, стан4о и другите на стадиона, които си мислят, че могат да променят света, а ако не света то поне футболната реалност у нас ;)

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

То и държавата ни е под всякаква критика но не си се отрекъл от нея нали ;) Първенството ни може да е всякакво ,но се и НАШЕ - а и ние гледаме и подкрепяме един - единствен отбор :excl:
Сашо Antares беше направил едно много точно изказване: "Нашето първенство е футбол, колкото WWF е бой!"
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...