Jump to content
BulForum.com

Ботев Пловдив


nakatak_zick

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

veseo,Майна,хайде да не ставаме като тях 1 мач да ни определя целия сезон.Буферите не могат да бъдат чак такъв дразнител,че от тях да ни зависи сезонът дали е провален илине ;)

 

Виж,при тях е точно така.Ние им осмисляме живота така да се каже :D Справка-изказването на Тасев миналия сезон,че "Бием Ботев и сезонът за нас свършва"...Иво Иванов защитникът им го каза момечто "Феновете ни казаха да бием Ботев и след това да правим както си искаме" :blink:

Edited by sasho_1989
Link to comment
Share on other sites

Направи ги като ти знае толкова много устата

 

Да ти кажа честно, аз ще оценя много повече една седалка, отколкото 10 грозни графита. Ама не е моя работа да давам пари за стадиона и да правя седалки ;). Ако зависеше от мен Ботев- Доко мачовете щяха да се играят на стадион "Пловдив", който щеше да се поддържа винаги в перфектен вид ;] ( и щеше да е пълен догоре :D ).

 

А на буферите ще им дам пари да си направят магазинче до сектора за гости, където да продават вода, защото в събота за 1800 човека имаше 5-6 кашончета по 20 шишета.

Link to comment
Share on other sites

@Zaio: дай ми причина поради, която си против свастиката.
Може би не е фйешън нацист.
Ти Zaio ли си?

Или си мислиш, че аз съм "фйешън нацист"?

И от кога някай трябва да дава обяснение, защо не му харесва свастиката? Хлапе, ти предполагам все си учил история и трябва да ти е ясно. А на тея графити мястото им въобще не е там, айде можеше да са на някоя стена, зад стадиона... Ти виждал ли си такива неща на някой свястен стадион? Вземи примерно националния, а нашия нестига, че е зле, а вече е и надраскан.

Вие, ако искате взривете някоя трибуна съсвсем да заприличаме на онзи "симпатичен" на 1 километър от нашия, който повече прилича на оградена нива.

Link to comment
Share on other sites

@WriteR4e, билетите изобщо не са сред главните приходи на Ботев и на Христола. Така че за него ще е добре да си гледа отборчето спокойно. В този случей, ако не идеш на стадиона отстъпваш, а нали никога не отстъпваме :bgrin:

 

@veseo, за играчите съм съгласен, да. Пълни путки са по-голямата част.

 

@Blitz_krieg_1941, не си дал пари -> нямаш право на глас.

Link to comment
Share on other sites

И от кога някай трябва да дава обяснение, защо не му харесва свастиката? Хлапе, ти предполагам все си учил история и трябва да ти е ясно.

 

Далеч по-наясно съм с историята на втората световна отколкото ти си мислиш. Направил съм си изводи от всичко, което знам и явно не съм на всеобщото мнение, налагано от края на войната от лидерите на съюзниците. Все тая, не е това мястото за разискване на тая тема, пък не ми и се иска да го правя. Пък и свастиката, въпреки че се смята за лош знак в днешни дни, поради събитията преди 60 години, никога не е символизирал зло и мисля, че го знаеш... или просто си мисля така?

Link to comment
Share on other sites

Сега заради един мач с доко ще се изпокараме тук във форума?Айде забравете го вече.Край, мина....те ще дойдат при нас и ще им покажем как се играе - не с 4, ми с 8 ще ги бием.....

@Writer4e, някой в предишните страници зададе въпроса - какво общо има пречупения кръст с футбола и Ботев?!?!?!?!? Отоговори ми :)....а и пречупен кръст?! За какво?! Иначе....аз не съм разбирач на графити и т.н., но на мен ми харесват...

 

Дайте малко да успокоим топката ;)

Link to comment
Share on other sites

veseo,Майна,хайде да не ставаме като тях 1 мач да ни определя целия сезон.Буферите не могат да бъдат чак такъв дразнител,че от тях да ни зависи сезонът дали е провален илине ;)

 

Виж,при тях е точно така.Ние им осмисляме живота така да се каже :D Справка-изказването на Тасев миналия сезон,че "Бием Ботев и сезонът за нас свършва"...Иво Иванов защитникът им го каза момечто "Феновете ни казаха да бием Ботев и след това да правим както си искаме" :blink:

 

В момента сме доста по-жалки откъм организация, играчи и цели от тях ;) А тва изказване на Тасев беше мисля в доста безличен за тях момент откъм класиране, един вид им е последния важен мач. Ти щом си способен да хвалиш играчите, донесли ни най-срамния епизод от историята, една седмица след него, при "страхотна победа над гранда Черно море с 2:0", давай. Аз не мога и няма да. Жалко, че ултрасите повече обичат идеята за фенщината, отколкото самия отбор, та всичко, с което се размина бяха малко сръдни на понеделника след дербито ;) А дали един "прост семкаджия" е недоволен или не, няма ефект.

 

@WriteR4e - не деля хората по раса, цвят, религия или подобни шитни. А, освен по пол :P Съответно примерно бих одобрил графит, задраскващ знака за равенството на жените (ако имаше, върти ми се че има, а в гугъл не намерих нищо?), но едва ли всички биха го одобрили. Така че нямаш абсолютно никакво право да се чудиш, че хората са против свастиката.

Link to comment
Share on other sites

Да ти кажа честно, аз ще оценя много повече една седалка, отколкото 10 грозни графита. Ама не е моя работа да давам пари за стадиона и да правя седалки ;).

Абсолютно точно!!!

 

@Blitz_krieg_1941, не си дал пари -> нямаш право на глас.

И кво? То по тая логика никои да не казва нищо и никои да няма мнение... всички да станем овцЕ, майна.

 

Все тая, не е това мястото за разискване на тая тема, пък не ми и се иска да го правя. Пък и свастиката, въпреки че се смята за лош знак в днешни дни, поради събитията преди 60 години, никога не е символизирал зло и мисля, че го знаеш... или просто си мисля така?

Че не е тук мястото не е. А свастиката е символ асоциран с Хитлеризма - строя донесъл най-много смърт и разруха на човечеството. За мен определенията добро и зло са много относителни, но ако за теб това не е нещо лошо.... айде няма да коментирам, за да не те засегна.

 

Да счетоводител съм му и знам ве дебел дрисък.
в понеделник ще искам да ми го кажеш в очите да видим дали си толквоа отворен

А, бе стига глупости. Дръжте се по-сериозно. Кво ще си размените до два шамара и ...? По-добре ли ще се почувствате, проблема на отбора ли ще решите :) Не сте в детската градина ;)

Link to comment
Share on other sites

Пълна дупка всичките освен Лилчо. кор за Жорко от Б група, пак доказа че няма голов нюх и изпусна 100%-ов гол, а голът който вкара е заради тва, че топката го удари. Айде, има някакъв талант, но е за Б група, в никъв случай за отбор с амбиции от А. Затва и му се кефите вие, за кви амбиции говорим между феновете... Да дойде уикенда, да теглим една псувня на Сельо, да си вдигнем самочувствието, че "се борим с него", да полижем краката на Жорко, че топката го удари срещу селско отборче като морето, да пляскаме на играчите като излизат, нищо че преди няколко дена сътвориха история. кор за играчите, Лилчо национал. Аз ако бях, щях да глобя всички полеви играчи със половин месечна заплата и ще дам всичко на Лилчо. Все пак играят по 2 мача месечно, нормално за издънка в 1 мач да ги глобят половината.

Link to comment
Share on other sites

Весео,т.нар от теб Жорко продължава да бъде голмайстор на групата с повече голове от Неи,Том,Домовчийски и т.н...аз лично не си спомням играч,който да се включи толкова добре в атака и да си спечели любовта на феновете за толкова кратко време,но не това е най-важното.Освен гола си днес Жоро се бори и хвърли два хубави извеждащи паса,ама какво да направим,че Муши е трътлест?Лично аз предпочитам Христов пред Муши,Урумов,Анастас и т.н.Не се сещам да сме имали нападател с такава ефективност в близките години.Ти можеш ли?

 

Манчев и Караматев в центъра са пълни дупки и никога намя да са лидери,просто Коцето вече го няма и това ни е основният проблем,който е виден и от самолет.Бас държа,че ако Магьосника беше при нас,Жоро може би щеше да има сега два пъти повече гола ;)

 

А за викнатео против Селяка-то не се прави за кеф или от нямамане кво да се върши,майна...сам знаеш,че той и Виновникът с главно В :angry1

Edited by sasho_1989
Link to comment
Share on other sites

Не съм гледал мача, но според мен Георги Христов ако отиде в по-голям отбор има шанс да стане следващия Бербатов. Ако не помните Бербатов какви пропуски правеше за ЦСКА, и като отиде в чужбина стана друг играч. Скоро такъв нападател не бяхме имали

Edited by Botev1912
Link to comment
Share on other sites

Не съм гледал мача, но според мен Георги Христов ако отиде в по-голям отбор има шанс да стане следващия Бербатов. Ако не помните Бербатов какви пропуски правеше за ЦСКА, и като отиде в чужбина стана друг играч. Скоро такъв нападател не бяхме имали

 

Георги Христов не може да стане и половината от Бербатов, по простата причина, че във възрастта, когато Бербо се е учил на футбол от Кирстен и е играл в Германия, "Гошко" се е ритал по бостаните в Б група

Link to comment
Share on other sites

Георги Христов не може да стане и половината от Бербатов, по простата причина, че във възрастта, когато Бербо се е учил на футбол от Кирстен и е играл в Германия, "Гошко" се е ритал по бостаните в Б група

Да не говорим колко много трофей е спечелил Бербатов.... Големи са футболистите с характер! Бербатов ако имаше здрав характер щеше да е лидер както на отбора си, така и на националния. Че има отлични качества спор няма, ще стане милионер с честен труд, но не може да постигне това, което премерно Стоичков е направил. Стилян Петров и Гошо Пеев също имат качества, но те са направо безхарастерни и безотговорни според мен.

А наш Жорко е добър футболист, който за съжаление няма да стане звезда по простата причина, че на 23г е при нас, а не защото му липсват качества. Изпуснал е подходящия момент. Но ако прояви характер може да стане лидер на Ботев и да стигне дори до националния. Не е малко това, че в дебютния си сезон има шест гола за осем кръга при положение, че халфовете зад него са Караматев, Тимонов, Гърков и компания.

Link to comment
Share on other sites

Димитър Христолов се отказва от Ботев?

Веско Вълчев, Пловдив

8 октомври 2007 19:15

 

Президентът на Ботев Пд Димитър Христолов сериозно обмисля варианта да се откаже от финансирането на клуба. Причината са изстъпленията на феновете след края на мача срещу Черно море. Според близки до боса той се е уморил от постоянната битка с привържениците на клуба.

„След като привържениците на Ботев искат да се оттегля и твърдят, че има реални купувачи, които спирам, аз преустановявам финансирането на клуба и чакам да ми бъдат доведени тези хора, които искат да закупят Ботев. Взех това решение заради обидното отношение на феновете пред мен, което премина всякакви граници на благоприличието след мача с Черно море,” обяви Христолов чрез пресслужбата на отбора. Тази сутрин президентът се е срещнал с водещи хора от фенклуба, на която ги е информирал, че иска да напусне клуба.

Това не е първият път, в който Христолов обмисля оттеглянето си от „канарчетата”. Досега обаче той бе твърд в решението си да остане начело на отбора. Запознати твърдят, че въпреки слуховете за абдикация на Христолов, е много по-вероятно той в крайна сметка да продължи издръжката на клуба.

 

По-рано днес футболистите и спортно-техническото ръководство на Ботев излязоха с декларация пред медиите. В нея се казва:

 

„Уважаеми дами и господа.

 

Чрез вас искаме да изразим своето недоумение от поведението на група привърженици на Ботев, които показаха непристойно държание по време и след приключването на срещата Ботев - Черно море. Недопустимо е истински привърженици на футболен отбор да не подкрепят и дори да хулят президента на клуба, както и своите любимци във важен мач. Същите нееднократно са декларирали, че твърдо стоят зад тима. Немаловажен е и фактът, че това става в дебютния мач на новия старши треньор Тенчо Тенев, чиято цел е да отвори нова страница пред отбора.

 

Не разбираме и отношението на феновете на Ботев към мажоритарния собственик на клуба Димитър Христолов, който отделя собствени сили и средства за издръжката и развитието на Ботев. Декларираме, че неговото отношение към нас е коректно, включително и във финансово отношение. А евентуалното оттегляне на г-н Христолов от ръководството на

 

Ботев ще означава отборът да остане на произвола, тъй като е единствения човек, който с лични средства се грижи за финансовото състояние на клуба. Смятаме, че е недопустимо в едно цивилизовано общество група привърженици да хвърлят предмети покрай главите на хора в центъра на град Пловдив и пред собствения си стадион, както и да обиждат през целия мач президента и собствените си футболисти.

 

Смятаме, че е настъпил моментът да се сложи край на тази практика и отправяме апел към привържениците на Ботев да създадат нужното спокойствие за отбора, което е необходимо условие тимът да върви напред. Ние имаме нужда от подкрепата на всички наши привърженици и смятаме, че отборът може да покаже своя потенциал, единствено когато ръководство, футболисти, треньори и фенове бъдат едно цяло.”

 

Футболистите на Ботев направиха днес първата си тренировка за седмицата. Вратарят Лилчо Арсов е с настинка, а от леки травми се оплакват Георги Какалов, Дормушали Саидходжа и Даниел Божков.

 

Източник: DarikNews.bg

Edited by stanley
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...