Jump to content
BulForum.com

Ботев Пловдив


nakatak_zick

Recommended Posts

Не ви ли стигнаха 4 чисти гола ???

Трябваше да дойде резак начело и да назначи жълта легенда за да стане това,а разбирачо?Сигурно ти е много кеф...внимавай с чаршафите ;)

Edited by sasho_1989
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

предпочитам 4 гола, пред 5 века ...
Трябваше да дойде резак начело и да назначи жълта легенда за да стане това,а разбирачо?Сигурно ти е много кеф...внимавай с чаршафите ;)

А, бе не се излагайте, много слабо играхме, проблемът е изцяло при нас, най-вече в нащте футболисти.

Link to comment
Share on other sites

Дали локо-то са турци, марсианци или каквито там си изберете, в случая няма значение. От значение е, че нашият отбор се състои от едни бездушници и бездарници, които не заслужават публиката си. Всичко останало е замазване на грозната действителност.

Link to comment
Share on other sites

Брей очудвам се, че има поне 2 реалисти сред феновете на този отбор. Браво.

Сашко, Весо.... стига с тая сляпа вяра в този "свят" отбор. Всеки си има косури, но в крайна сметка футболът е игра, при която всичко се решава на терена, а там ви размазахме, такаче ми е чудно как намирате сили да мрънкате. Сашо, кеф ми е... ама много. А теб яд ли ти е... внимавай с блъскането на стените (не за друго, ами ще вземеш да си счупеш пръстчетата и после няма да можеш да се плюнчиш във форума ;) )

 

Ай със здраве... ;)

Edited by LOKOMOTIVcho
Link to comment
Share on other sites

чак пък всичко да се решава на терена... според мен повечето мачове от България се решават по масите и под тях

Link to comment
Share on other sites

чак пък всичко да се решава на терена... според мен повечето мачове от България се решават по масите и под тях

Това вече е съвсем отделна тема за дискусия. Аз говорих за конкретния случай със сегашното дерби ;)

Link to comment
Share on other sites

Момчета, аз викам да ни надпявате всеки мач, пък ние да ви бием на терена с разлика.

Нещата се решават на терена от футболистите. Публиката е за да гледа и да се наслаждава на продукцията, а мисля, че добрите моменти за вашия отбор в този мач бяха доста малко, даже да не кажа, че липсваха. Естествено малко съпорт от страна на феновете никога не вреди, но нещата се решават на терена и това какво става по трибуните не трябва да се надценява и превъзнася, защото все пак в статистиката ще остане само резултата.

Иначе някой има ли информация за момичето, което беше изнесено с линейката, че не прочетох нещо в задните страници за нея...

Повече не смятам да пиша в темата ви. Все пак тя си е за вашия отбор, който общо взето не ме интересува. Да сте живи и здрави и ще се видим отново през 2008(освен ако не се случи да се паднем за купата).

сега сменяте нещата. Нали се гордеете с "великата" ви публика. На терена никой не оспорва, че нищо не играхме, но имате претенции за най-вярната публика в България, което се видя че изобщо не е така

Link to comment
Share on other sites

От значение е, че нашият отбор се състои от едни бездушници и бездарници, които не заслужават публиката си. Всичко останало е замазване на грозната действителност.

 

Няма какво да обвинивяш играчите на Ботев. За всички несполуки в Ботев в последните години е виновен само един човек - Христолов. Имахме си сравнително стабилен отбор преди да се намеси той, да се изпокара и да изгони всички по-свястни футболисти. Сега за отбора играят момчета, които просто не са за този клуб. Без особени качества, мързеливи, бавни... Ами такива ще са футболистите ни като Христолов не дава никакви пари на клуба, а само граби.

 

Брей очудвам се, че има поне 2 реалисти сред феновете на този отбор. Браво.

 

За да сме истински реалисти ще кажа, че вашия отбор е много слаб, нашия - много, много слаб. Защо така? Ами защото в България футбола е на уникално ниско ниво. Онзи ден си гледах мач от английското първенство и случайно пуснах канал 1, по който даваха мач от "висшата лига" на България. Какво да ви кажа, все едно гледах английското на забавен кадър. Така че за какво въобще спорим? По-добри сте от нас и въпреки това не сте никакъв отбор, така че няма за какво толкова да се радвате. Като почнете да биете в Европа, тогава може да се хвалите и да сте горди с отбора си. Е, това никога няма да стане, но все пак...

 

П.С. На първо място се чудя какво правят феновете на Локо в тази тема? Ние не спамиш излишно във вашата тема, а вие защо го правите?

Link to comment
Share on other sites

Тва,че сле зле никой не го отрича,Локомотивчо...и то е очевадно в последните 8 години(сам се сети защо)...вярвам,че можеш ;)

 

Въпросът е,че тези играчи са просто едни наемници в отбора,а името БОТЕВ не е преходно като тях и ще го бъде вечно.Ето това подкрепяме....дори и при 3--0 мисля,че се почувства осезателно...

Edited by sasho_1989
Link to comment
Share on other sites

Няма какво да обвинивяш играчите на Ботев. За всички несполуки в Ботев в последните години е виновен само един човек - Христолов. Имахме си сравнително стабилен отбор преди да се намеси той, да се изпокара и да изгони всички по-свястни футболисти. Сега за отбора играят момчета, които просто не са за този клуб. Без особени качества, мързеливи, бавни... Ами такива ще са футболистите ни като Христолов не дава никакви пари на клуба, а само граби.

Говорим за едно и също нещо. В днешно време е невъзможно да искаш да си на прилично футболно ниво с малко финансови средства. След като няма пари, логично е да няма и класни футболисти, треньор, стадион, автобус и т.н.

За огромно съжаление, аз поне не виждам да се задава алтернатива на Д.Х., пък нека тази алтернатива да е от Турция, Гърция, Китай или откъдето си ще. Докато "Ботев" е обречен на финансова нищета, клубът ще вегетира в долните нива на таблицата за класиране и ще бъде място за посредствени и бездушни футболисти.

Времената, когато отборът беше футболната гордост на България, когато жълто-черната фланелка се носеше от хора, за които беше чест и отговорност да играят за "Тракия" ("Ботев"), без финансовия интерес да е на първо място, безвъзвратно отминаха! Днес парите определят! Дано след около 15-20 години и у нас да имаме стадиони, отбори и футболисти, приличащи на тези от белите държави!

Link to comment
Share on other sites

По-добри сте от нас и въпреки това не сте никакъв отбор, така че няма за какво толкова да се радвате. Като почнете да биете в Европа, тогава може да се хвалите и да сте горди с отбора си. Е, това никога няма да стане, но все пак...

 

 

Такаа че сме по-добри по-добри сме но фен на Ботев да каже че не сме отбор щото не бием в Европа и да бъдем горди с него само когато бием в Европа няма да стане.Вие големия отбор почти всяка година се борите да не изпаднете пък после на нас ще ни говорите че не сме отбор щото не бием в Европа.Когато почнете да ни биете с по 4:0 7:3 1:4 тогава вече може да приемем че не сме никакъв отбор :blink: И това може да стане само когато Христолов продаде отбора ви, но според мен той докато е жив това няма да стане.Колкото повече го плюете и викате срещу него той толкова повече се гаври с вас.Айде със здраве ;)

Link to comment
Share on other sites

аре пък и ти стига си писал глупави мнения само за спорта, чети малко по внимателно, къде видя, че ще сме без публика

ЕДИТ: Сори мислех, че говориш за протеста, а пък ся прочетох, че ибрикчиите от БФС искат да ни наказват пак

Edited by VeSo
Link to comment
Share on other sites

Говорим за едно и също нещо. В днешно време е невъзможно да искаш да си на прилично футболно ниво с малко финансови средства. След като няма пари, логично е да няма и класни футболисти, треньор, стадион, автобус и т.н.

За огромно съжаление, аз поне не виждам да се задава алтернатива на Д.Х., пък нека тази алтернатива да е от Турция, Гърция, Китай или откъдето си ще. Докато "Ботев" е обречен на финансова нищета, клубът ще вегетира в долните нива на таблицата за класиране и ще бъде място за посредствени и бездушни футболисти.

Времената, когато отборът беше футболната гордост на България, когато жълто-черната фланелка се носеше от хора, за които беше чест и отговорност да играят за "Тракия" ("Ботев"), без финансовия интерес да е на първо място, безвъзвратно отминаха! Днес парите определят! Дано след около 15-20 години и у нас да имаме стадиони, отбори и футболисти, приличащи на тези от белите държави!

 

Аха, разбрах какво имаше предвид и съм напълно съгласен с теб.

 

Такаа че сме по-добри по-добри сме но фен на Ботев да каже че не сме отбор щото не бием в Европа и да бъдем горди с него само когато бием в Европа няма да стане.Вие големия отбор почти всяка година се борите да не изпаднете пък после на нас ще ни говорите че не сме отбор щото не бием в Европа.

 

Никога не съм казвал, че Ботев е голям отбор. Имало е време когато това е било така, но в момента със сигурност не е. Вие ако си вярвате че Локо е отбор, толкова по-зле за вас. ;) И това не се отнася само за Локо, Левски и ЦСКА също са посредствени отборчета, които се радват ако влезнат в групите на УЕФА, а ако недай си Боже попаднат в шампионската лига ги спукват от бой. Просто в България футбола е на ниско ниво, следователно и отборите не са никакви отбори, а някакви аматьорски тимчета. Такава е реалната действителност. Мързеливи футболисти, разхождащи се и лежащи през по-голямата част от мачовете по терена. Това за теб истиниски футболни отбори ли са? Хората в Европа се раздават във всеки мач, играят от сърце, просто ти става удоволствие да ги гледаш. Това за мен е истински футбол. Не ме разбирай погрешно, в България се раждат много футболни таланти, които обаче ако не излезнат в чужбина пропиляват дарбата си и се превръщат в слаби футболисти. То си личи и в национала колко сме слаби, а там са събрани уж най-добрите БГ футболисти. Като българин ме е срам да нарека нашите футболни клубове отбори. Това е което имах предвид, може би трябваше да се изкажа по-общо за да няма такива фенчета на Локо като теб, които да се обидят от изказването ми.

Айде и аз да кажа със здраве.

Edited by SS24
Link to comment
Share on other sites

аре пък и ти стига си писал глупави мнения само за спорта, чети малко по внимателно, къде видя, че ще сме без публика

ЕДИТ: Сори мислех, че говориш за протеста, а пък ся прочетох, че ибрикчиите от БФС искат да ни наказват пак

За протеста нищо не е оточнено още..

Link to comment
Share on other sites

сега сменяте нещата. Нали се гордеете с "великата" ви публика. На терена никой не оспорва, че нищо не играхме, но имате претенции за най-вярната публика в България, което се видя че изобщо не е така

Аз такива претенции нямам. Който има да си ги отстоява. Лично аз уважавам всяка една публика. Все пак всеки гледа по един или по друг начин да подкрепи любимия си отбор, нали? И не трябва да се забравя факта, че фракциите даже не бяха на този мач, а всички знаем какво правеха те за атмосферата по трибуните. Въпреки всичко аз съм сигурен, че те ще се завърнат рано или късно и нещата ще си дойдат на мястото.

Нямам намерение да коментирам някой от другите постове. Просто не виждам смисъл да го правя :)

 

 

П.П. Отново ще попитам някой има ли информация за момичето, което изнесоха с линейката...

Link to comment
Share on other sites

Ако ни накажат заради онова 14-годишно пишлеме,правещо се на бараба на оградата,ще е пълна пародия.А тъпите журналя пишат,че щял да ослепее...и на другия ден го изписали.Пълен смях

Link to comment
Share on other sites

ne kazvai NADPQHME pri polojenie che i 3-te grupi ne bqhme na ma4a.. ;)

kfo sym ti qsen we selqnin prost, i 3-te grupi si stoim zad mnenieto che na lauta nqma da se stapi dokato turchina e preziden :angry1

 

Гаранция ще го нарушите тва мнение. Ама 100%, щото не става дума за 1 месец или година, а се очертава да ви е за постоянно - за години. Или ще се отречете от отбора, или ще се разпаднат тия групи и ще се влеят в други/ще създадат други, или ще кажете "бе тоя добре ни води, нищо че е турчин".

 

Иначе някой има ли информация за момичето, което беше изнесено с линейката, че не прочетох нещо в задните страници за нея...

 

who cares?

 

Май-май срещу морските ще сме без публика, а ? :bgrin:

 

Big deal. Сезонът свърши, дали ше сме 8, 10 или 12 ми е през кура като сме се насрали така кораво. Докато фракцийките ни само търсят медийна популярност ще сме така.

Link to comment
Share on other sites

veseo,тва последното не го разбрах :blink: Как ще е свършил сезонът,с тази игра сме за никъде,угрозата от изпадане май пак ще надвисне,миналата година си взехме въздух,сега обаче нищо не е ясно...

 

Сега като ни праснат и два мача лишаване от домакинство и ще ядем големия...ама нека е гарнирано поне с 100 000 лв глоба за Селската мастия :devil

 

За фракциите не съм съгласен-всеки се опитва да прокара своя начин на протест и опити за махането на Селю.За сега без успех...по-нататък ще видим ;)

Link to comment
Share on other sites

Доста истина има в твоето мнение, Сашо. Като нищо след такава загуба можем да потънем. На 3 точки след от зоната на изпадащите, но и на 6 от Локо Сф и Литекс (3,4 място), така че сезона тепърва започва и ще има много интересни мачове.

Link to comment
Share on other sites

Трябва да ударим задължително Морето в събота,че после имаме 2 поредни гостувания,от които нищо няма да вземем.Ама след тази загуба в Дербито самочувствието ще е на 0...иначе Морето не са този отбор от миналия сезон,ама пък с полуживия отбор на Берое какви мъки бяха...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...