Jump to content
BulForum.com

Ботев Пловдив


nakatak_zick

Recommended Posts

Какво й е странното на схемата? 4 защитника, един Караматев като дефанзивен, Манчев и Гърков централни, Жорето от Б група като таран и две крила. Съвсем стандартна схема за гостуване, нищо че гостуването е на 1км от родния садион. Схемата е нормална, психическата подготовка явно е под всякаква критика, отделно защитата пълна дупка и набедения за звезда Жорко от Б група разочарова тотално

 

Именно там е проблема ,просто всеки от ръководството до играчите май си е мислил че това е страндатно госутване ....а не голямото дерби ..... и преспокойно можеше да пусне Какалов или Урумов титуляри на мястото на един централните полузащитници .. Манчев трябваше да играе зад Жорко ама по време на мача не се разбра какво му е позицията ....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Какво й е странното на схемата? 4 защитника, един Караматев като дефанзивен, Манчев и Гърков централни, Жорето от Б група като таран и две крила.

 

а не голямото дерби ..... и преспокойно можеше да пусне Какалов или Урумов титуляри на мястото на един централните полузащитници ..

 

При положение, че от тези 3-мата, Караматев е безобразно слаб, Гърков не е за А група, а Манчев няма опит тази тактика беше умопомрачителна. Това не е тактика, с която се търсят точки, а по-малка загуба. Влизането на Тимонов също беше глупаво, нима той е човека, който ще обърне такъв мач ?!? За нашата селекция е недопостимо да не използват пълноценно играчи като Какалов, Урумов, Муши...

 

Защо си оплювате футболистите при един слаб мач? Ти кво искаш да направи "Жорко" при положение, че цял мач не му създадоха 1 читаво положение?

Гошо Христов е отличен футболист, но му трябва време и партьор в атака. Сам е ясно, че е обречен. А и имаше няколко положения, но не се възползва от тях. Днес не игра на ниво, но бъдещето е пред него!

 

Накрая само искам да кажа, че не може нашите играчи да я карат така. Не е виновен Христлов, нито Боби Димитров, нито някой друг, виновни са част от играчите ни, които са мързеливи и без нужното достойнство и морал за отбор като Ботев! Аз лично съм съкрушен от загубата, не съм присъствал чак такъв мач с Локо, а съм бил на доста...

Link to comment
Share on other sites

Айде стига сте си мили ръцете с Христолов бе! Аз досега на 1 домакинство не съм чул някой да вика нещо против него. Лесно е да се изпразниш във форума. На мача с Черно море дано някой се сети да даде тон. Вярно е че с псуване няма да има огромен успех, но все пак е начало. След това при по-добра организация и протестче може да се спретне пред Колежа и тн. и тн. Щом всички толкова го мразите идвайте на мачовете и викайте против него.

 

Ботев, с теб съм!

Link to comment
Share on other sites

Защо си оплювате футболистите при един слаб мач? Ти кво искаш да направи "Жорко" при положение, че цял мач не му създадоха 1 читаво положение?

Наистина всичките ви халфове са леш, а "Крауча" е такъв олигофрен, че нямам думи...

 

"Жорко" пропусна 1000% гол, както и срещу Берое. Или сам срещу вратаря на 3м от него не е читаво положение?

 

@notor1ous - кой на тяхно място? За Какалов и Муши съм съгласен, че трябва да играят, ама освен тия халфове кои да играят? Че и опит да имат... нещо не виждам други с опит в отбора освен Караматев.

Link to comment
Share on other sites

никакво желание за игра.все едно че не играехме с локото ми с някакво селско тимче в първия кръг за купата.а и каката поне да беше почнал титуляр бе дейба :angry1

Link to comment
Share on other sites

Аз досега на 1 домакинство не съм чул някой да вика нещо против него. Лесно е да се изпразниш във форума.

Стига, бе от 8 години непрекъснато има плакати, протест на мачове, на стадиона и извън него. Но според мен трябва да се вземат мерки и срещу част от футболистите, за да се приземят на земята, щото ако продължвата така ще се приземим сред изпадащите след няколко кръга.

 

@notor1ous - кой на тяхно място? За Какалов и Муши съм съгласен, че трябва да играят, ама освен тия халфове кои да играят? Че и опит да имат... нещо не виждам други с опит в отбора освен Караматев.

Караматев е от много време в отбора - 3 или 4 сезона, дойде от ЦСКА, няма никъв прогрес в играта му, нито в поведението му на терена. Няма смисъл да седи в отбора при това положение. Алегре на мен лично ми харесва, но Гърков когато го пуска все го праща по фланговете. А, като няма халфове се играе с други схеми или се намират по-добри играчи. Ние разполагаме с 12-13 играча и не можем да си позволим лукса Какалов, Муши, Урумов да не играят, а да излезем с 3-ма вътрешни халфа, двама от който не могат да спират топката!

С тая тактика, с която играхме беше ясно, че търсим минимална загуба. А това на мен не ми харесва, защото можеше да загубим с 1:5, но да играем по-агресивно и достойно. А не като някакви страхливци, които играят за пръв път заедно срещу отбор от по-горна дивизия.

Link to comment
Share on other sites

А, като няма халфове се играе с други схеми или се намират по-добри играчи.

 

Съгласен с второто, но предполагам сам осъзнаваш проблема там ;) А за схемите - коя схема е БЕЗ никакви вътрешни халфове? Алегре не съм го гледал много, приятен ми е как играе, но не знам дали ако е твърд титуляр ще впечатлява повече от Караматев, Тимонов, етц.

Link to comment
Share on other sites

Изключително неприятно...ако след такъв мач няма коренни промени в отбора,незнам кога.

Link to comment
Share on other sites

Съгласен с второто, но предполагам сам осъзнаваш проблема там ;) А за схемите - коя схема е БЕЗ никакви вътрешни халфове? Алегре не съм го гледал много, приятен ми е как играе, но не знам дали ако е твърд титуляр ще впечатлява повече от Караматев, Тимонов, етц.

Ами и схеми става - все пак то се играе със схемата, в която състават ти е най-силен и всички силни играчи са на терена: 4-4-2 (при тая поне ще ни спести Караматев), а защо не дори 4-3-2-1 или 4-3-1-2. Барселона и Милан играят с тези схеми, що да не можем и ние. Поне ще играем открит футбол.

Link to comment
Share on other sites

Айде стига сте си мили ръцете с Христолов бе! Аз досега на 1 домакинство не съм чул някой да вика нещо против него. Лесно е да се изпразниш във форума. На мача с Черно море дано някой се сети да даде тон. Вярно е че с псуване няма да има огромен успех, но все пак е начало. След това при по-добра организация и протестче може да се спретне пред Колежа и тн. и тн. Щом всички толкова го мразите идвайте на мачовете и викайте против него.

 

Ботев, с теб съм!

И аз съм с Ботев ма са големи нещастници. Само един свестен халф имат тая година (Манчев). Алегре не съм го гледал никога. Караматев е жив ташак. Синчето тича кат муха без глава, Лимона супер много са мами се едно в училище играе. Иначе крилата горе долу играят. Незнам закво непуска Василев вместо Крауча и Божков на левия бек като си е титулярен десен.

 

Иначе незнам ти на колко мача си бил но винаги, макар и само десетина пъти за тоя и миналия сезон, когато съм бил на мач има скандирания срещу Селския. На мача срещу видима имаше и транспарант ХристолOFF. Срещу Локо (Сф) повече се псуваше оня пумияр Тонев, но и Митьо изяде псувни. На Берое нямах възможност да ида, не мога да кажа.

 

Ами и схеми става - все пак то се играе със схемата, в която състават ти е най-силен и всички силни играчи са на терена: 4-4-2 (при тая поне ще ни спести Караматев), а защо не дори 4-3-2-1 или 4-3-1-2. Барселона и Милан играят с тези схеми, що да не можем и ние. Поне ще играем открит футбол.

 

Направо да набива 4-3-3 както последните минути срещу Локо Сф. в средата пуска Манчев, Кръстев и Аврама. Напред Христов по средата, Какалов от ляво и Муши или Урумов посредата зад Христов или от дясно.

Link to comment
Share on other sites

Хубаво си изливаме мъката и яростта ние тук, но аз си задавам въпроса дали на Христолов и на половината отбор им пука или сега спокойно запиват в някой бар? Много ги интересува, че са паднали днес 0:4 от градския съперник.

Link to comment
Share on other sites

Хубаво си изливаме мъката и яростта ние тук, но аз си задавам въпроса дали на Христолов и на половината отбор им пука или сега спокойно запиват в някой бар? Много ги интересува, че са паднали днес 0:4 от градския съперник.

А бе, Христолов може и да не прави големи инвестиции, но не може да му е гот, като плаща на някви, а те се излагат по тоя начин. И съм напълно сигурен, че в момента хора като Лилчо, Божков и дори Какалов хич не са спокойни.

Link to comment
Share on other sites

Taка, така...

 

Докато Христолов е на власт в Ботев ще е като днес. 4:0 - позор.

 

Абсолютно си прав. Този човек унищожава отбора от вътре. Тоя пич има за цел единствено и само да смуче пари от клуба и да не дава нищо в замяна. Е, така нещата няма да се оправят. Може само да се надяваме, че ще доживеем деня, в който Христолов ще се оттегли от Ботев и ще спре да пречи на развитието на клуба.

 

П.С. Две махали празнуват днескашната победа.

Edited by SS24
Link to comment
Share on other sites

Ша ма извиняваш ама ти си идиот :angry1 .Ако беше със спукано тъпънче и нарушено зрение щеше ли да слезне сам до линейката веее.Вярвай си там на журналята и си бъди типичен буфер

Link to comment
Share on other sites

Ша ма извиняваш ама ти си идиот :angry1 .Ако беше със спукано тъпънче и нарушено зрение щеше ли да слезне сам до линейката веее.Вярвай си там на журналята и си бъди типичен буфер

 

a kfo e we sha mu gramne bomba na 1 metar ot nego i nqma da mu ima neshto.. ai hodi piii 4 biri :woot

Link to comment
Share on other sites

lautahools, бегай си сери на шльоковица във вашата темичка ;)

тука вече за незная кой път ставаш за смях, как не ти умръзна :lol:

Edited by frodo
Link to comment
Share on other sites

e kfi velikani, sled 2 gol ne se 4uhte cql ma4.. osven da hvarlqte bombi po zabludeni hora koito si stoqt i si gledat ma4a i da se katerite po ogradite sreshtu tqh drugo ne znaete :angry1

 

Аххаахаха

ПИЧ ТИ ЯВНО СИ БИЛ НА ДРУГ МАЧ

Хахахахахахахаа

Оле не .... Много смях ми вкара ...

Link to comment
Share on other sites

lautahools, бегай си сери на шльоковица във вашата темичка ;)

тука вече за незная кой път ставаш за смях, как не ти умръзна :lol:

 

stavam za smqh ? pred koi ? pred hora koito sa stanali za smqh pred cqla bylgari :laughing: kfo me byrka :lol: ..

 

Аххаахаха

ПИЧ ТИ ЯВНО СИ БИЛ НА ДРУГ МАЧ

Хахахахахахахаа

Оле не .... Много смях ми вкара ...

 

ne prosto gledah macha po tv-to i taka mi se struvashe :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...