Jump to content
BulForum.com

Ботев Пловдив


nakatak_zick

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

stavam za smqh ? pred koi ? pred hora koito sa stanali za smqh pred cqla bylgari :laughing: kfo me byrka :lol: ..

ne prosto gledah macha po tv-to i taka mi se struvashe :laughing:

 

 

Ахаххахах

ами ок де ...

значи като си го гледал .. по лесно ще ме разбереш ...

Коментатора на Евроком който е коментирал мача е буфер , бащата каза че той самия си е признал че сме ви надвикали ...

И щом не си ходил на дербито си ми ясен ...

Link to comment
Share on other sites

e kfi velikani, sled 2 gol ne se 4uhte cql ma4.. osven da hvarlqte bombi po zabludeni hora koito si stoqt i si gledat ma4a i da se katerite po ogradite sreshtu tqh drugo ne znaete :angry1

1. Кой го кара да стои на оградата и да се прави на бараба?

2. Така е като са дали лиценз на шибания ви стадион, що на нашия не метнат от едната агитка в другата?

3. Пича е само малко обгорен нали Сашо Диков го даде

4. Вие се чувахте само при головете по едно айде локо и тва е, докато ние си викахме през целия мач

5. Що да сме станали за смях? Щото ви надвикахме цял мач?

Link to comment
Share on other sites

e kfi velikani, sled 2 gol ne se 4uhte cql ma4.. osven da hvarlqte bombi po zabludeni hora koito si stoqt i si gledat ma4a i da se katerite po ogradite sreshtu tqh drugo ne znaete :angry1

Пич явно не си бил на мача така че ..... по-полека с изказванията от които си нямаш и идея за кво ги говориш!! :angry: :angry: :angry:

 

stavam za smqh ? pred koi ? pred hora koito sa stanali za smqh pred cqla bylgari :laughing: kfo me byrka :lol: ..

ne prosto gledah macha po tv-to i taka mi se struvashe :laughing:

А по TV-то виждаха ли се циганите в черно-бялата агитка !? :punk

Link to comment
Share on other sites

e kfi velikani, sled 2 gol ne se 4uhte cql ma4.. osven da hvarlqte bombi po zabludeni hora koito si stoqt i si gledat ma4a i da se katerite po ogradite sreshtu tqh drugo ne znaete :angry1

 

:laughing: :laughing: :laughing: Ех, накара ме да се посмея от сърце, но чак да си вярвяш. А онова момче 100 % си го е изпросило. Като дразни агитката на Ботев какво очаква? Сам го каза заблуден човек.

 

Цигани се родиха, турци ще умрат.

 

Ей това ме размаза. :lol: :lol: :lol: Като се замислиш има голяма истина в тези думи. Ние може да падаме, но поне си имаме достойнство. :punk

Link to comment
Share on other sites

според мен няма смисал да се спори за това кой е викал повече ;) не бях на мача, но го гледах на запис вечерта по Евроком България, факт е че Ботев играха страшно слабо и ако отново не бе Лилчо Арсов резултата щеше да е още по голям, няма какво да си кривите душите, Локомотив тотално надиграха Ботев, а това кой кой е надвикал няма значение, защото следващия полусезон, следващата година, а и след 10 години дори, ще се помни че Локомотив е победил с 4-0, а не че са ги надвикали на Лаута ;)

Link to comment
Share on other sites

stavam za smqh ? pred koi ? pred hora koito sa stanali za smqh pred cqla bylgari :laughing: kfo me byrka :lol: ..

ne prosto gledah macha po tv-to i taka mi se struvashe :laughing:

Аз го гледах от към сектора на до онова нещо, което е трябвало да бъде електронно табло и се чуваше доста ясно и силно агитката на Ботев в сектора за гости през целият мач.

Link to comment
Share on other sites

Аз го гледах от към сектора на до онова нещо, което е трябвало да бъде електронно табло и се чуваше доста ясно и силно агитката на Ботев в сектора за гости през целият мач.

Тя винаги се е чувала откъдето и да било ;)

 

НЕ СЪМ ФЕН на Ботев,да не кажете,че съм пристрастен :lol:

Link to comment
Share on other sites

Нека припомним на господата от малцинствата нещо

5-0.jpg

 

ХАХА! :Д

Лаутафуулс, дори при 4:0 ви надпяхме, вие почнахте да "пеете" при 3:0 и след това. Преди това само "доко", "докомотив" и пляс-пляс и туп-туп с някакъв тъпан. Да не говорим, че някакви помаци от вашия сектор мятаха камъни. Бях на 7-8 метра от оградата и видях за какво става въпрос. Били сме мълчали като пукали О.о . Още повече, че не си бил на мача, така че не се опитвай да защитиш феновете на доко или да осъждаш тези на Ботев по някакъв начин, всички знаем, че едно е п оТВ-то, друго е на стадиона.

 

А, сега чакам да ме напсуваш на ЛС :laughing: .

Link to comment
Share on other sites

ХАХА! :Д

Лаутафуулс, дори при 4:0 ви надпяхме, вие почнахте да "пеете" при 3:0 и след това. Преди това само "доко", "докомотив" и пляс-пляс и туп-туп с някакъв тъпан. Да не говорим, че някакви помаци от вашия сектор мятаха камъни. Бях на 7-8 метра от оградата и видях за какво става въпрос. Били сме мълчали като пукали О.о . Още повече, че не си бил на мача, така че не се опитвай да защитиш феновете на доко или да осъждаш тези на Ботев по някакъв начин, всички знаем, че едно е п оТВ-то, друго е на стадиона.

 

А, сега чакам да ме напсуваш на ЛС :laughing: .

ne kazvai NADPQHME pri polojenie che i 3-te grupi ne bqhme na ma4a.. ;)

 

Ахаххахах

ами ок де ...

значи като си го гледал .. по лесно ще ме разбереш ...

Коментатора на Евроком който е коментирал мача е буфер , бащата каза че той самия си е признал че сме ви надвикали ...

И щом не си ходил на дербито си ми ясен ...

 

 

kfo sym ti qsen we selqnin prost, i 3-te grupi si stoim zad mnenieto che na lauta nqma da se stapi dokato turchina e preziden :angry1

Link to comment
Share on other sites

Момчета, аз викам да ни надпявате всеки мач, пък ние да ви бием на терена с разлика.

Нещата се решават на терена от футболистите. Публиката е за да гледа и да се наслаждава на продукцията, а мисля, че добрите моменти за вашия отбор в този мач бяха доста малко, даже да не кажа, че липсваха. Естествено малко съпорт от страна на феновете никога не вреди, но нещата се решават на терена и това какво става по трибуните не трябва да се надценява и превъзнася, защото все пак в статистиката ще остане само резултата.

Иначе някой има ли информация за момичето, което беше изнесено с линейката, че не прочетох нещо в задните страници за нея...

Повече не смятам да пиша в темата ви. Все пак тя си е за вашия отбор, който общо взето не ме интересува. Да сте живи и здрави и ще се видим отново през 2008(освен ако не се случи да се паднем за купата).

Edited by Vartkes
Link to comment
Share on other sites

Айде ся паднахте и пак почнахте с глупостите - кой кой надпял. Ами аз бях на централната трибуна и там се чуваха само локомотивците.. айде някой ся да каже "да ама ти си срещу тях за т'ва" . Е да ама и тези под таблото като notor1ous са срещу жълтите. Както и да е оправдания винаи ще има от ваша страна. Я съдията бил виновен, я мача наговорен и още хиляди глупости измислени от вашите промити мозъци. И сега пак на история го докарахте да си спомняме резултати и глупости. Като ни биете другия полусезон тогава говорете, че сте по-по-най ама това няма да стане такача продължавайте да развивате комплекса си, породен от 14 годишната суша. фактът е един - ЛОКО - ботев 4:0. Каквото и да мрънкате пак, думите ви някакси се обезличават. Накрая пак ще кажете... е да ама вие сте турци. Е ДА АМА ВИ РАЗМАЗАХМЕ С КАТЕГОРИЧНОТО 4:0 !!! Аз казвам факти, а вие оправдания, обиди и догатки. Това е трагедията на жълтия запалянко, живеещ в своята излюзия, че винаги е ощетения морален и незнам си какъв още победител.

 

П.П Псувайте ме колкото искате, дреме ми на черно-белия, дълъг точно 4:0 МЕТРА !!! Ай със здраве ...

Edited by LOKOMOTIVcho
Link to comment
Share on other sites

Момчета, аз викам да ни надпявате всеки мач, пък ние да ви бием на терена с разлика.

Нещата се решават на терена от футболистите.

 

Тук си прав и не се съмнявам, че Локомотив ще има победи като тази над Ботев докато Христолов не се разкара. Определено имате повече пари и съответно по-добри футболисти. Само не мога да разбера от къде имате това самочувствие за отбор който от край време е бил подкрепян от ромското население в Пловдив, отбор който в последните години се посъживи, само защото в състава му се вляха играчите на Велдбъжд, отбор който беше купен от явна мутра, а сега попадна и под турско управление. Еми извинявай, но предпочитам да бъда превърженик на посредствен отбор (който е и най-стария футболен клуб в Бг т.е. има традиции във футбола), пред добър, но продажен отбор като вашия.

Link to comment
Share on other sites

Айде ся паднахте и пак почнахте с глупостите - кой кой надпял. Ами аз бях на централната трибуна и там се чуваха само локомотивците.. айде някой ся да каже "да ама ти си срещу тях за т'ва" . Е да ама и тези под таблото като notor1ous са срещу жълтите. Както и да е оправдания винаи ще има от ваша страна. Я съдията бил виновен, я мача наговорен и още хиляди глупости измислени от вашите промити мозъци. И сега пак на история го докарахте да си спомняме резултати и глупости. Като ни биете другия полусезон тогава говорете, че сте по-по-най ама това няма да стане такача продължавайте да развивате комплекса си, породен от 14 годишната суша. фактът е един - ЛОКО - ботев 4:0. Каквото и да мрънкате пак, думите ви някакси се обезличават. Накрая пак ще кажете... е да ама вие сте турци. Е ДА АМА ВИ РАЗМАЗАХМЕ С КАТЕГОРИЧНОТО 4:0 !!! Аз казвам факти, а вие оправдания, обиди и догатки. Това е трагедията на жълтия запалянко, живеещ в своята излюзия, че винаги е ощетения морален и незнам си какъв още победител.

 

П.П Псувайте ме колкото искате, дреме ми на черно-белия, дълъг точно 4:0 МЕТРА !!! Ай със здраве ...

Не ти ли стигнаха 5 века робство?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...