Jump to content
BulForum.com

Ботев Пловдив


nakatak_zick

Recommended Posts

28.09.2007 Едва 1800 билета ще бъдат пуснати в продажба за бултрасите, съобщи алчният за пари генерален секретар на Локомотив Атанас Узунов.Същото това лице за пореден път приложи мазните си цигански номера и не даде да се закупят предварително пропуските.По този начин умишлено се цели да се направи суматоха сутринта пред касите на стадион ,,Христо Ботев,,.По план 1500 от билетите ще се продават на нашето игрище от 10.00 часа сутринта в събота, а останалите 300 от специално монтирана каса на входа пред сектора за гости на Лаута.Фен Клуб 1912 направи всичко възможно за закупи предварително поне част от билетите или да увеличи общата им бройка поне на 2 800 но това за съжаление не стана.

По план шествието към разпадналият се бетоновъзел тръгва в 12.30 часа като от пловдивската полиция заявиха,че влизането в него ще става след много обстойно претърсване.Отделно сектора ни ще бъде затворен точно в 15.00 часа и тогава ще се спре пускането в него на бултраси!

:angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :confused :confused :blink:

Наско Узунов педераз педераз :sick

Edited by kanara
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз ся бях.... обиколихме целия стадион, та даже после и до Лаута ходихме, ама нямаше - чак утре, както пише по-горе....

Link to comment
Share on other sites

а някой може ли да ми каже от къде се влиза в сектора за гости на лаута, че до сега не съм бил там, а с приятелите ще ходим направо към два и половина?

Link to comment
Share on other sites

Аз ся бях.... обиколихме целия стадион, та даже после и до Лаута ходихме, ама нямаше - чак утре, както пише по-горе....

 

Шш луд ли си ве, днес сумати хора са отишли за билети. И аз седя 2-ра смяна на даскало като напикано мушкато и си викам: Баси идиотите, ще пуснат билетите в петък :D. Бахти паниката дето ми вкараха.

Link to comment
Share on other sites

Преди няколко часа разбрах, че Бараба Бойс и Лаута Фуулс ще се бият тука на Тракия гарата (р-т Сингър). В някви форуми пишело така... някой да знае нещо?

Link to comment
Share on other sites

Предлагам да се спре с неадекватните постове :excl:

 

платис,как да ти обясня,намира се по пътя на 99...то се вижда ...спака ще го намериш :)

Edited by sasho_1989
Link to comment
Share on other sites

Предлагам да се спре с неадекватните постове :excl:

 

платис,как да ти обясня,намира се по пътя на 99...то се вижда ...спака ще го намериш :)

 

демек немога да влезна от към картинга през централния и да заобиколя а трябва да хвана 99 някъде от макдонълдса и да слезна някъде отзад в Тракия?

Link to comment
Share on other sites

Преди няколко часа разбрах, че Бараба Бойс и Лаута Фуулс ще се бият тука на Тракия гарата (р-т Сингър). В някви форуми пишело така... някой да знае нещо?

2.gif

Link to comment
Share on other sites

демек немога да влезна от към картинга през централния и да заобиколя а трябва да хвана 99 някъде от макдонълдса и да слезна някъде отзад в Тракия?

Принципно да...не можеш през централния в никакъв случай.

 

Рейсовете ще са спрени заради шествието,а май в 15,00 затварят вратите и се спира пропускането...

 

Затова ако имаш възможност се приками към шествието :punk

Edited by sasho_1989
Link to comment
Share on other sites

Преди няколко часа разбрах, че Бараба Бойс и Лаута Фуулс ще се бият тука на Тракия гарата (р-т Сингър). В някви форуми пишело така... някой да знае нещо?

100% истина е. Даже са поръчали 1,2 линейки да паркират отзад до братя Мирчеви, да извозват труповете. Аз предлагам да вземем едно RPG и от 92/93ти блок да стреляме по множеството.

Link to comment
Share on other sites

100% истина е. Даже са поръчали 1,2 линейки да паркират отзад до братя Мирчеви, да извозват труповете. Аз предлагам да вземем едно RPG и от 92/93ти блок да стреляме по множеството.

Аз живея наблизо,106,хубав изглед към Сингъра :lol:

Link to comment
Share on other sites

Преди няколко часа разбрах, че Бараба Бойс и Лаута Фуулс ще се бият тука на Тракия гарата (р-т Сингър). В някви форуми пишело така... някой да знае нещо?

нека всички идиоти да умрат...и от двата тобора :angry1

гледайте си кефа бе пичове, стига тъпотии.за единия мач ще си провалите живота, как не можете да го разберете

Link to comment
Share on other sites

нека всички идиоти да умрат...и от двата тобора :angry1

гледайте си кефа бе пичове, стига тъпотии.за единия мач ще си провалите живота, как не можете да го разберете

Всеки си живей живота както иска,ако са се разбрали едва ли тоя пич горе ще знае къде е срещата...нека да се бият аз нямам нищо против!

АЙ КАНАРИ!

Link to comment
Share on other sites

БФС реши пловдивското дерби между Локомотив и Ботев в събота да се изтегли с час и половина. Първоначално двубоят бе насрочен за 17.00, но в последствие бе преместен за 15.30.

 

Причината за промяната на часа е молбата на телевизия Евроком Пловдив, която ще предава двубоя директно.

И аз сега нещо такова четох... сега съм малко объркан, защо правят промени в последния момент :confused

Link to comment
Share on other sites

Дам, тоя по-главно коментиращия е буфер, другия е наш човек.

 

Величко ВЪН от групата за мача до второ решение! Тоя човек провали мача... Най-най-най-слабия на терена, без никаква конкуренция.

 

Едит: А Георги Христов ВЪН!! Не стига, че Ботев бил "само част от развитието му", ми и е пълен некадърник (освен когато играе срещу Видима).

Edited by veseo
Link to comment
Share on other sites

Дам, тоя по-главно коментиращия е буфер, другия е наш човек.

 

Величко ВЪН от групата за мача до второ решение! Тоя човек провали мача... Най-най-най-слабия на терена, без никаква конкуренция.

 

Едит: А Георги Христов ВЪН!! Не стига, че Ботев бил "само част от развитието му", ми и е пълен некадърник (освен когато играе срещу Видима).

Не съм ФЕН на Ботев,но с ръка на сърцето си мога да кажа,че ТОЗИ отбор на Ботев незаслужава тази велика публика!!!

Link to comment
Share on other sites

Както играха момчетата ..преспокойно може да ги излъчват по Комиците или Трагиците....никаква идея през целият мач,все едно бяха на тренировка ,никакв хъс едно голямо НИЩО...Не само Величко и Христов са виновни абслютно всички като почнеш с Светослав Гръков ,който излезна с меко казано страна схема .....Единствените играчи които показаха че са достойни да носят емблемата на Ботев на сърцето си бяха Лилчо и Какалов..всички други :angry1 излезнаха със свалени гащи....

Link to comment
Share on other sites

Както играха момчетата ..преспокойно може да ги излъчват по Комиците или Трагиците....никаква идея през целият мач,все едно бяха на тренировка ,никакв хъс едно голямо НИЩО...

 

Абсолютно...за съжаление си прав.

Edited by kenian
Link to comment
Share on other sites

Както играха момчетата ..преспокойно може да ги излъчват по Комиците или Трагиците....никаква идея през целият мач,все едно бяха на тренировка ,никакв хъс едно голямо НИЩО...Не само Величко и Христов са виновни абслютно всички като почнеш с Светослав Гръков ,който излезна с меко казано страна схема .....Единствените играчи които показаха че са достойни да носят емблемата на Ботев на сърцето си бяха Лилчо и Какалов..всички други :angry1 излезнаха със свалени гащи....

 

Какво й е странното на схемата? 4 защитника, един Караматев като дефанзивен, Манчев и Гърков централни, Жорето от Б група като таран и две крила. Съвсем стандартна схема за гостуване, нищо че гостуването е на 1км от родния садион. Схемата е нормална, психическата подготовка явно е под всякаква критика, отделно защитата пълна дупка и набедения за звезда Жорко от Б група разочарова тотално.

Link to comment
Share on other sites

Какво й е странното на схемата? 4 защитника, един Караматев като дефанзивен, Манчев и Гърков централни, Жорето от Б група като таран и две крила. Съвсем стандартна схема за гостуване, нищо че гостуването е на 1км от родния садион. Схемата е нормална, психическата подготовка явно е под всякаква критика, отделно защитата пълна дупка и набедения за звезда Жорко от Б група разочарова тотално.

 

Защо си оплювате футболистите при един слаб мач? Ти кво искаш да направи "Жорко" при положение, че цял мач не му създадоха 1 читаво положение?

Наистина всичките ви халфове са леш, а "Крауча" е такъв олигофрен, че нямам думи...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...