Jump to content
BulForum.com

Ботев Пловдив


nakatak_zick

Recommended Posts

Морето не са по-слаби от миналата година. Взеха Кривия, а за А група той е супер играч!

 

Май Тенчо Тенев вече е треньор, поне нещо такова сега чух по гонг по дарик радио.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Морето са закотвени на последно място :P Кривият верно е доста добър,подобие на Коцето,но след 60-тата минута свършва въздуха и само за пряк-свободни се появява ;)

Link to comment
Share on other sites

Ми добре veseo, дай сега да теглим една майна на всичко и да не стъпим на стадиона, докато не бием буферите с повече от 4 гола разлика ? Айде стига сте приказвали глупости...Нали затова сме голяма публика- защото не се отричаме от отбора, когато полужението е осрано.

Link to comment
Share on other sites

Леле майко,Тенчо Тенев ни поема...съвсем я втасахме

Поне няма да е даскал по физическо...

 

Абе направо не мога да те разбера теб. Хем си недоволен от стила, който налага Гърков, хем не искаш промяна. Еми съжелявам, ама гърков е абсолютно тактически неграмотен треньор. Може да е добър във физическата подготовка, но като тактик...Да не забравяме, че при Тенев нямаме загуба.

Edited by Raging Fire
Link to comment
Share on other sites

Ти си най-кухото парче фен на Ботев,направо ме е срам от такива разбирачи :angry1

 

При Тенев сме нямали загуба :blink: WTF?Къде бяхме с Тенев,помниш ли?Какъвто треньор е Гърков,такъв е и Тенев...с едната разлика,че единият разбира от физическа подготовка,а другият - от тактика горе-долу!

 

Тенчо ще си остане идеален тренер...за Марица,Спартак и други втородивизионни тимчета,но не и за А група и за отбор като БОТЕВ :excl:

 

Това,което искам,е да бъдем нормален клуб с нормална организация-президент,ръководство,треньор

 

Така че,момко,не ми дръж сметка,защото на колкото мача на Ботев съм бил,ти толкова не си и гледал по ТВ...аз милея за този отбор и много добре знам какво означава това!Така че си мери приказките за вбъдеше.Просто доста неща не са ти ясни :excl:

Edited by sasho_1989
Link to comment
Share on other sites

Ти си най-кухото парче фен на Ботев,направо ме е срам от такива разбирачи :angry1

 

При Тенев сме нямали загуба :blink: WTF?Къде бяхме с Тенев,помниш ли?Какъвто треньор е Гърков,такъв е и Тенев...с едната разлика,че единият разбира от физическа подготовка,а другият - от тактика горе-долу!

 

Тенчо ще си остане идеален тренер...за Марица,Спартак и други втородивизионни тимчета,но не и за А група и за отбор като БОТЕВ :excl:

 

Това,което искам,е да бъдем нормален клуб с нормална организация-президент,ръководство,треньор

 

Така че,момко,не ми дръж сметка,защото на колкото мача на Ботев съм бил,ти толкова не си и гледал по ТВ...аз милея за този отбор и много добре знам какво означава това!Така че си мери приказките за вбъдеше.Просто доста неща не са ти ясни :excl:

Да, бяхме в Б група и той ни искара от там с голова разлика 15:2 за 12 мача. А ти помниш ли миналия мач с Локомотив ? А по-миналия с Берое ? А мача с Пирин ? Не казвам, че Тенев е вторият Капело, просто казвам, че трябва да му се даде шанс, за да видим какво ще направи.

 

За момента това да бъдем нормален клуб не е опция...

 

Иначе не знам кой е кухото парче. Знам само, че не аз започнах с обидите и с 'непремерените' приказки.

Edited by Raging Fire
Link to comment
Share on other sites

За незнаещите- това са снимки от освежителните дейности по Колежа.

 

http://forum.botev1912.com/viewtopic.php?t=2861

Тук можете да проверите как се развиват нещата.

Link to comment
Share on other sites

Така че,момко,не ми дръж сметка,защото на колкото мача на Ботев съм бил,ти толкова не си и гледал по ТВ...аз милея за този отбор и много добре знам какво означава това!Така че си мери приказките за вбъдеше.Просто доста неща не са ти ясни :excl:

E то по колко мача на Ботев дават по телевизията ;)

А Тенев е малко странен ход, но пък той май залага на млади и играчи, а наще са такива. Има голям опит и знае, че това му е последния шанс за нещо повече, понеже вече доста години води отбори без амбиции в Б и В групите.

Link to comment
Share on other sites

бахти грозните графити, то верно ,че нямате никви пари и затова се завивате с найлони на всеки мач,дето сигурно от доматите в някое село сте ги смъкнали,ама поне 100-200 лв да бяхте заделили да дадете на някой ,който малко от малко може да рисува да ви направи тия цапаници.

добре,че само един път годишно идвам в жълтата к****а и няма да ми се налага да ги гледам.

Успехи с новия тренер, чувам ,че бил голяма работа.на нас ни оставете Яшар или както там го наричате :devil

Link to comment
Share on other sites

бахти грозните графити, то верно ,че нямате никви пари и затова се завивате с найлони на всеки мач,дето сигурно от доматите в някое село сте ги смъкнали,ама поне 100-200 лв да бяхте заделили да дадете на някой ,който малко от малко може да рисува да ви направи тия цапаници.

добре,че само един път годишно идвам в жълтата к****а и няма да ми се налага да ги гледам.

Успехи с новия тренер, чувам ,че бил голяма работа.на нас ни оставете Яшар или както там го наричате :devil

завистта е голямо нещо :devil

Link to comment
Share on other sites

бахти грозните графити, то верно ,че нямате никви пари и затова се завивате с найлони на всеки мач,дето сигурно от доматите в някое село сте ги смъкнали,ама поне 100-200 лв да бяхте заделили да дадете на някой ,който малко от малко може да рисува да ви направи тия цапаници.

добре,че само един път годишно идвам в жълтата к****а и няма да ми се налага да ги гледам.

Успехи с новия тренер, чувам ,че бил голяма работа.на нас ни оставете Яшар или както там го наричате :devil

А ти плати ли си тока, че пишеш?

Link to comment
Share on other sites

бахти грозните графити, то верно ,че нямате никви пари и затова се завивате с найлони на всеки мач,дето сигурно от доматите в някое село сте ги смъкнали,ама поне 100-200 лв да бяхте заделили да дадете на някой ,който малко от малко може да рисува да ви направи тия цапаници.

добре,че само един път годишно идвам в жълтата к****а и няма да ми се налага да ги гледам.

Успехи с новия тренер, чувам ,че бил голяма работа.на нас ни оставете Яшар или както там го наричате :devil

Дай да видим твойте великолепни графити ;)

Link to comment
Share on other sites

На мен мен много не ми харесват графитите, но все пак си е нашият стадион :love .. А ако не бием Морето ми се струва, че ще изпаднем в доста кофти дупка. :bgrin: Я разкажете нещо за 'протеста', че така и не мога да разбера какво се иска от нас :)

 

Ти пък кого търсиш в тая тема

Link to comment
Share on other sites

Я разкажете нещо за 'протеста', че така и не мога да разбера какво се иска от нас :)

 

 

При лудата банда ли ще се ходи или в аитката ?

Link to comment
Share on other sites

Всички извън стадиона! Няма смисъл да се влиза централния сектор - първо селския взима повече пари, второ, боли го оная работа, че няколко "олигофрени" (както той се изрази преди няколко години) викат против него. Всички около стадиона и след мача яко освиркване на сельо!!!

 

@Zaio: дай ми причина поради, която си против свастиката.

Edited by WriteR4e
Link to comment
Share on other sites

veseo,тва последното не го разбрах :blink: Как ще е свършил сезонът,с тази игра сме за никъде,угрозата от изпадане май пак ще надвисне,миналата година си взехме въздух,сега обаче нищо не е ясно...

 

Че след такъв мач на много хора им е все едно какво ще се случи до следващия мач с Локо. Жалко е, но в момента единствените мачове със смисъл за нас, са с тях. И да отпаднем, срама няма да е по-голям от тоя мач. Ся сигурно като бием морето 2:0 и ще им лижем задниците на тия пикльовци, нищо че ни докараха най-срамния момент в историята евър.

 

Ми добре veseo, дай сега да теглим една майна на всичко и да не стъпим на стадиона, докато не бием буферите с повече от 4 гола разлика ? Айде стига сте приказвали глупости...Нали затова сме голяма публика- защото не се отричаме от отбора, когато полужението е осрано.

 

Не се отричаме от отбора, но тия играчи освиркване от 1 до 90 минута срещу морето. Освен Лилчо, човека направи квото можа.

 

@Zaio: дай ми причина поради, която си против свастиката.

 

Може би не е фйешън нацист.

Link to comment
Share on other sites

Може би не е фйешън нацист.

 

Ти Zaio ли си?

Или си мислиш, че аз съм "фйешън нацист"?

Link to comment
Share on other sites

Единственото хубаво нещо на Лайнута е, че няма какво да се счупи, за да се хвърли xD. Всичко е едно голямо парче бетон :\.

Пише се фЬЕшън ( ако искате меко "е" ). И ако трябва да съм честен, това са ебати тъпите и грозни графити, честно!

Много по-яки неща могат да се направят на тоя стадион :\. Най-малкото яки седалки.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...