Jump to content
BulForum.com

Ботев Пловдив


nakatak_zick

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Локо се предаде на Ботев

Ясен Петров назначен за треньор, феновете от Лаута бесни

 

Пет дни преди дербито с Ботев шефовете на Локо (Пд) се предадоха на врага. Те назначиха нов треньор - Ясен Петров, бивш играч и треньор на Ботев. Петров е сред символите на вечния враг и ще замени подалия оставка Иван Маринов - Маслара.

- Да, той е кадър на Ботев, но тук става въпрос за професионални задължения - коментира собственикът на Локо Левент Назифоглу.

Ясен Петров вчера бе на стадиона в Лаута. Той не води тренировката.

- Знам, че ще има негативна реакция, но това е положението. Не се притеснявам и очаквам с добрата си работа да спечеля доверието на феновете - заяви Петров.

Повечето привърженици на Локомотив са бесни от назначението. Те негодуват във форума www.lpfc.net.

"Това не знам кой може да го понесе", "Ясен тренер, о Боже!", "Айде един троянски кон за дербито", пишат посланията на запалянковците.

http://7sport.net/7sport/index.htm

Edited by Botev1912
Link to comment
Share on other sites

Кви са тия лайна ? Мислете малко. След като е отишал да работи там значи има някакви амбиции => не би искал да падне още 1ви мач и то от кръвния враг. Това за лягането са приказки.

Link to comment
Share on other sites

ще ставаме италианци :laughing:

 

Тимът от Лаута ползва един стадион с вечния съперник Ботев

Назифоглу не скри смущението си от слабата посещаемост на Лаута от началото на сезона.

- На последните два домакински мача имаше по 1200 човека. Ако искаме да изпълним целите си, ще ни е нужна пълната подкрепа на феновете. Нека се върнат на стадиона, защото ни е нужно тяхното рамо - призова Назифоглу.

Стана ясно още, че Локомотив и Ботев ще опитат да копират модела на Милан и Интер, като играят официалните си мачове на един и същи стадион. Идеята бе представена от самия Назифоглу. Той вече се е договорил с колегата си в Ботев Димитър Христолов. Двамата ще инвестират заедно с общината в доизграждането на 60-хилядния градски стадион "Пловдив".

Link to comment
Share on other sites

Супер хуйня ще е ако играем на един стадион с мангустите. Да не говорим, че се отебават традициите, които имаме на Колежа. Поредната идиотщина от ръководството.

Link to comment
Share on other sites

аз не виждам смисъл, този стадион в близките 10 години едва ли ще се напълни и то на наш мач, да не говорим за буферите, които не могат да си напълнят 5000ния стадион...

Link to comment
Share on other sites

Ти колко билета искаш миналата година нали пуснаха повече и имаше хора, които останаха отвън

2 200 бяха и клетката беше изпълнена до краен предел...не знам колко са останали отвън,ама 1 500 са прекалено малко :angry1

Link to comment
Share on other sites

Ти колко билета искаш миналата година нали пуснаха повече и имаше хора, които останаха отвън

 

 

Ами да имаше хора които бяха отвън , и ся като са само толкова пак ще има хора отвън .. Или при семкаджийте на буферите

Супер Яко ;)

В петък ли ще пускат билетите на Хр.Ботев?

Link to comment
Share on other sites

не се знае още. говори се за петък, ама не ми се вярва, обикновено ги пускат сутринта в деня на мача

Link to comment
Share on other sites

не. на лаута най-вероятно ще има 300 билета, сутринта в деня на мача сигурно ще има на нашия или предния ден, ще се види как ще е

Link to comment
Share on other sites

БФС реши пловдивското дерби между Локомотив и Ботев в събота да се изтегли с час и половина. Първоначално двубоят бе насрочен за 17.00, но в последствие бе преместен за 15.30.

 

Причината за промяната на часа е молбата на телевизия Евроком Пловдив, която ще предава двубоя директно.

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля,че ако се наемат да постегнат малко 9-ти Септември ще стане идеален за всякакви случаи...и отбори.А последно утре ли ще ги пускат билетите???

 

Едит:Цитирам"Футболистите на Ботев искат да играят изцяло с черни екипи в дербито с Локомотив (Пловдив) в събота. Tова съобщиха от ръководството на "жълто-черния" клуб.

 

Тази идея се подкрепя и от клубната ръководство на "канарчетата". За целта ще бъде изпратена специална молба до ръководството на БФС. От Българския футболен съюз обаче ще трябва да вземат под внимание и факта, че Локомотив (Пловдив) играе с черно-бели фланелки и черни гащета и дали ще могат играчите на двата тима да се различават добре на терена.

 

Подобен проблем възникна миналата година по време на домакинството на Локомотив (Пловдив) със Славия.

 

В момента Ботев играе изцяло с жълти екипи. За първи път "канарчетата" играха с черни екипи през 1992 година, когато президент на клуба бе италианецът Паоло Динучи."

 

:unsure: малко малоумно...черни екипи...

Edited by Niki6a
Link to comment
Share on other sites

Не сме ли играли за пръв път с черни екипи 1980 година 2-0 срещу говедата? Айде някой по дърт съфорумец да каже

Edited by VeSo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...