Jump to content
BulForum.com

Ботев Пловдив


nakatak_zick

Recommended Posts

Сашо, стига с тия простотии на шопските фенове. Лилчо НЕ Е легнал под прав ъгъл на линията.

Добре,добре няма да споря повече.Поне на мен така ми се видя...

Нямам нищо против Ботев,напротив даже са ми симпатични.

Така че съм безпристрастен в този случай. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Добре,добре няма да споря повече.Поне на мен така ми се видя...

Нямам нищо против Ботев,напротив даже са ми симпатични.

Така че съм безпристрастен в този случай. :)

По-добре псувай адаша ти, че виж кво разправя за ЦСКА. ;)

Link to comment
Share on other sites

http://7sport.net/7sport/index.htm

 

Рефер закла и Ботев

Локо (Сф) измъква 2:2 в Пловдив със спорен гол

 

Точка от Ботев измъкна Локомотив (Сф). Двата тима завършиха наравно 2:2 в Пловдив. Столичани си тръгнаха щастливи не без помощта на съдията Христо Ристосков. Реферът от Сандански призна доста спорен гол на Зоран Балдовалиев в 45-ата мин. Тогава нападателят стреля с глава, Арсов боксира, топката се удари в дясната греда и се върна обратно към вратаря, който я отби отново. Страничният съдия Петър Стойчевски обаче зачете попадението. Реферът бе погнат от играчите на Ботев, но голът не бе отменен.

На полувремето агитката замеря съдийската бригада с бутилки минерална вода.

Иначе Ботев на два пъти повеждаше чрез Георги Христов (7) и Величков (66). Марчо Дафчев възтанови равенството в 74-ата мин.

- Головете вкараха съдиите. Така ни свиреха и в Благоевград - оплака се президентът на Ботев Димитър Христолов. Босът се закани да пусне жалба.

Link to comment
Share on other sites

По-добре псувай адаша ти, че виж кво разправя за ЦСКА. ;)

Той незнае кво говори тоя.Тъпия му мозък измисли нещо и после като му се обадиха 7-8 човека да го питат и неможе да обясни за кво мисли така че "ЦСКА не е български отбор".

И продължава да твърди макар и да не е прав.По неговата логика Челси,Ливърпул и Манчестър не са английски...

Link to comment
Share on other sites

аз донякъде съм съгласен, особено снощи гледам цска са радват на гола и трима негри бяха само в началото и си танцуват някви танци там, кат ги видиш как да кажеш, че са бг отбор...

Link to comment
Share on other sites

аз донякъде съм съгласен, особено снощи гледам цска са радват на гола и трима негри бяха само в началото и си танцуват някви танци там, кат ги видиш как да кажеш, че са бг отбор...

Арсенал колко негри имат?Манчестър?Челси??

Къде няма негри???

Link to comment
Share on other sites

В Ботев няма, в Лацио има ама ги псуват! кор за негрите! Пък и айде кажи ми колко българи имаше вчера в състава на цска? И в колко други български отбора има толкова чужденци в титулярния състав

Link to comment
Share on other sites

Ши им еба майката Шопска тъпа! 1вият не беше гол, тъй като топката трябва да влезе цялата! Шибаният садия дори не отсъди гола. Погледна страничният педераз и тогава нз закво отсъди гол! 2рото беше пасивна засада в която Лилчо не видя нищо т.е. нямаше! абе шибаните доко софия почват както миналият сезон зимат си свои садии и им плащат. Ето за това няма да има футбол в България! Тоя шибан садия го бяха били в Самоков майче, но явно му е било малко! Миналата година на одряза.. сега пак...

 

а доколкото негрите.. какво им е на негрите ? Че ако ги няма тея негри изобщо няма да има футбол в България.. не че в момента има ...

Link to comment
Share on other sites

въпрос към Лилчо Арсов:

- Мачът на сезона за Ботев дербито с Локо (Пд) ли е?

- За Ботев всеки мач е важен и отговорен, в това число и дербито с Локо. Това е просто един обикновен двубой. Ботев има по-голяма тръпка в мачовете с Левски и ЦСКА, отколкото с Локо. Тръпката при съперника обаче идва от мачовете срещу нас. Това е разликата при двата отбора.

много е прав! До преди няколко години, когато бяхме класи над Локото винаги те са били много по-надъхани в дербитата срещу нас

Edited by Botev1912
Link to comment
Share on other sites

Макара и почти невъзможно дано да отстранят Рен, за да имаме поне малка радост в Европа тази година

 

Радостта ще е при 0:3 в София и 4:0 във Франция ;)

 

Арсенал колко негри имат?Манчестър?Челси??

Къде няма негри???

 

Колко английски звезди играят извън Англия и колко български? Затва няма да имаме национал, щото англичани, италианци и подобните ГОЛЕМИ (футболно) нации звездите им ако не играят в своята държава ще пробият в друга голяма държава. А нашите младежи играят в Б групите, или отбори от ранга на Берое и Видима и са едно трудно видими за селекционерите, второ имат по-малка възможност за развитие.

 

Щом са добри играчи кво от тва,че са негри?

 

Съгласен. Ама ако са ПО-ДОБРИ от българските играчи. За мен в ЦСКА Неи е талант, другите са пълнеж. Въпреки, че щеше да е по-лошо за Ботев, много по-добре щеше да е за ЦСКА да вземат Георги Христов вместо разни Гарсеси и Амуникевци.

 

а доколкото негрите.. какво им е на негрите ? Че ако ги няма тея негри изобщо няма да има футбол в България.. не че в момента има ...

 

Ще има. Просто в национала няма да играят Томашич, Вагнер и Зоран Янкович, а Пламен Николов, Веско Минев и Георги Христов. Примерно.

Edited by veseo
Link to comment
Share on other sites

къв х та гони, тая година славия направиха отбор, единствения шанс е да купим мача, защото както всички знаем славия са най-курвенския отбор и продават на поразия... нооо с бати мити :zzz важното е всички да са излеем в софия :punk

Link to comment
Share on other sites

къв х та гони, тая година славия направиха отбор, единствения шанс е да купим мача, защото както всички знаем славия са най-курвенския отбор и продават на поразия... нооо с бати мити :zzz важното е всички да са излеем в софия :punk

 

Къв отбор :D Имаха един Тодор Колев и го продадоха. Тва е най-мишкарския шопски отбор, на нивото на Видима, Берое и Вихрен са. Което не значи, че ще вземем точки 100% де ;)

Link to comment
Share on other sites

Къв отбор :D Имаха един Тодор Колев и го продадоха. Тва е най-мишкарския шопски отбор, на нивото на Видима, Берое и Вихрен са. Което не значи, че ще вземем точки 100% де ;)

най-малкото си спомни кога сме взимали нещо в СФ през последните години? Май беше преди да изпаднем срещу Локо сф и то щото яската ни го даде. Пък и Данчо няма да играе

Link to comment
Share on other sites

прогнозата ми е, че ние ще правим пропуски, а те ще вкарват голове и крайно 2:0 :(

Да, срещу Славия винаги играем слабо и обикновенно падаме с 2:0 или 3:0. Дано този път да отидем по-надъхани...

 

Пък и Данчо няма да играе

За колко мача му е наказанието?

Link to comment
Share on other sites

Да, срещу Славия винаги играем слабо и обикновенно падаме с 2:0 или 3:0. Дано този път да отидем по-надъхани...

За колко мача му е наказанието?

 

 

2 мача му е наказанието .... :(

С Локо СФ. и Славия ....

Link to comment
Share on other sites

Къв отбор :D Имаха един Тодор Колев и го продадоха. Тва е най-мишкарския шопски отбор, на нивото на Видима, Берое и Вихрен са. Което не значи, че ще вземем точки 100% де ;)
Хаха, чак толкова слаби не са тази година, че да ги сравниш с Видима. Имат играчи като Йордан Господинов, Йордан Петков, Здравко Лазаров, Саша Симонович, Елтон и Ортега, които за българското първенство са на добро ниво. Не знам дали и Росен Кирилов не подписа с тях наскоро.

 

 

Абе сега имат няккави бразилчета,които много играели :unsure:

Май са един бразилец и един нигериец, доколкото знам :unsure:

Edited by sincity
Link to comment
Share on other sites

Хаха, чак толкова слаби не са тази година, че да ги сравниш с Видима. Имат играчи като Йордан Господинов, Йордан Петков, Здравко Лазаров, Саша Симонович, Елтон и Ортега, които за българското първенство са на добро ниво. Не знам дали и Росен Кирилов не подписа с тях наскоро.

Май са един бразилец и един нигериец, доколкото знам :unsure:

Напълно си прав, хич не са слаби. Нападателите са бразилец (Елтон) и нигириец (Ортега).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...