Jump to content
BulForum.com

Конзолна Тема


Lil Scrappy

Recommended Posts

ааа отказвам се от смакдауна.не можах да хвана нито 1 победа.всички там имат по няколко стотин срещи ебаси...няма кво да се мъча срещу някви макс 15 годишни лапета дето само тва цъкат

 

ще изчакам pes6 и mgs3 subsistence където ще покажа истински хардкор умения :D

(жалко че winning eleven 10 е ntsc)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Пробвах и world cup 2006 онлайн...Играта е ултра тъпа,но направих 2 мача и 2 победи

И тя си има ранкинг и тнт.Ше опитам ся да кракна pes5 и да пробвам ще тръгне ли онлайн

Link to comment
Share on other sites

Влязох в socom 3-пълна лудница е -играещите са 2000 !Има купища карти,сървъри,различни мисии абе супер яка е.

Играта иска рег. на самата конзола в нета.

ако искаш да ти обясна как става регването на конзолата пиши лс.

този рег. ти е необходим за онлайн на всички ФЪРСТ ПАРТИ(игри на сони) игри.-за killzone също...

Edited by EazY-E
Link to comment
Share on other sites

Ето още една много очаквана игра за XB360 Genre: Action Role-Playing

11786-t_masseffect_walkthrough_1_e36.jpg

Mass Efect Walkthrough Part 1

Графиката е ненормална но по сичко личи че и гейм-плея е бесен

Edited by Lil Scrappy
Link to comment
Share on other sites

Scrappy tazi igra sus sigurnost 6te e neveroqtna. Nqkade 4etox edno interview s nqkoi ot bioware 4e imat planove da q izkarvat za pc no 4e 6tqlo tova da stane okolo godina sled tova ili ne6to takova. Imam edin priqtel deto 6te si zima xbox360 tova sus sigurnost 6te mu haresa. Toi iska da si prekara live za xboxa oba4e ne znae nqkoi ne6ta zatova 6te pitam teb. 4uval sum 4e ako ima6 Xbox bez live na konzolata i se gubelo 50% ot smisala. Znam 4e ima Gold i Live memberships i 4e za gold trqbvalo da se pla6ta toi slujel za online gaminga a za silver si mojel da si downloadnva6 content online ama i toi ne bil bezplaten ( mrazq microsoft). Ta ako mi razqsni6 cenite i metodite za zapla6tane (credit card i tn.) na gold i silver 6te sum ti mnogo blagodaren.

Edited by PiBaTa
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ето едно видео на игра която според мен ще стане хит ( който е играл първата част за ХБОХ знае за какво става въпрос )

 

11941-t_forza2_customization.jpg

Forza Motorsport 2 Customization

 

С тая некст ген графика играта ще изглежда много ненормална

Link to comment
Share on other sites

Fight Night Round 3-доста добър боксов симулатор...

При това от EA и я няма за PC(и EA не вадят вече добрите си игри за пц ,а :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Fight Night Round 3-доста добър боксов симулатор...

Да така е за ХБ360 изглежда наистина реалистично и графиката е ненормална

Като излезе ПС3 ще видим как ще изглежда за нея

Link to comment
Share on other sites

Eazy-e "Fight Night Round" seriite nikoga ne gi e imalo za pc neznam kakuv e smisala da po4vat ot 3tata 4ast da gi izkarvat :). Gledax edno film4e za xbox360 grafikata izglejda naistina nenormalno sigurno i na ps3 6te e takava. A 4uxte li novinata nqma da ima ps3 versiq na smackdown vs raw 2007 4ak do kraq na 2007 godina :(.

Link to comment
Share on other sites

Ха ,ми що да не я пуснат.Pes3 я пуснаха след като преди това имаше 7 версии на играта които бяха излизали само за ps1 и ps2

иначе ти кога смяташ да си взимаш ps3 ?

пък и при положение че игрите ще са само оригинални поне година и половина,точно за кеч-а ли би хвърлил 120 лв ?

Edited by EazY-E
Link to comment
Share on other sites

Mi ps3 mislq da si zimam kato mu padne cenata sq na koleda si tursq da si vzema xbox360. I 4estno kazano izob6to nqma da si kupuvam originalni igri za ps3 moje bi samo mgs4 i nqkoq druga. Za ps2 na original sum si zel god of war, shadow of the colossus i mislq da si zimam mgs3 kato izleze evropeiskata versiq.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ето още едно добро предложение с Vin Diesel

 

12667-t_wheelman.jpg

The Wheelman Trailer

Трейлара кърти няма как да не си заслужава това заглави

Играта се очаква както за PS3, XB360 така и за PC

Edited by Lil Scrappy
Link to comment
Share on other sites

Mom4eta az su6to imam ps2 ..ma mise eba..nai qkata igra za mene e resident evil 4 zaedn os devil may cry seriite i t.n ta imam okolo 10 igri prodavam si4ko e originalno....koito iska pove4e informaciq da pi6e v temata

Edited by skippa
Link to comment
Share on other sites

интересува ме колко струва чипирането на плейстейшън 2 и колко често може да се прецака самата конзола от това чипиране?

мерси

Edited by frodo
Link to comment
Share on other sites

зависи къде.в Пловдив са скъпари и е към 120 лв.

дали е чипирана или не за мен няма значение-важен е моделът и оптиката му.

дебелите ps2-ки с изключение на 5004 бяха с изключително калпави оптики и ми се развали оптиката на една от тях при положение че карах само на оригинални дискове.

слим-овете(новите ps2-ки с намален обем и вграден интернет адаптер) са с доста по-надеждни оптики- ся съм с чипиран слим и проблеми не е правил

но е важно пиратските дискове да са на качествен носител иначе оптиката се тормози.

съветвам всеки да използва или verbatim или traxdata и да записва игрите на скорост 2.4 с dvd decrypter

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Yakuza-та е много добра игра.Скоро излизат Okami,FF12,Rogue Galaxy,Godhand,God of war 2

 

Между другото декември излиза J.League Winning Eleven 10 + Europa League '06-'07"

Обикновенно J league варианта на winning eleven (pes) е винаги най добрия

Link to comment
Share on other sites

Незнам но като гледам какви заглавия предстоят да излизат за новите конзоли и с каква графика PS3, XB360 вече не се интересувам от старите

има там някоя добра игра за PS2 and XBOX които им предстоят да излезат скоро

и след това ще се правят само за Next-Gen Console-лите

такаче аз поне ще се орентирам кам по новото и по добро

Link to comment
Share on other sites

Графиката на игрите никога не е била на първо място за мен.За xbox не е излизала добра екслузивна игра от цифра време,да не говорим ,че не предстои нищо да излиза.За 360 зася само бозави игри,или такива дето ги има за пц.

Ps3 ще излиза чак март,а x360 няма кво да предложи на феновете на конзлите.Тва е конзола за пц геймъри които играят повърхностни комерсиални игри.

В момента ps2 има един от най-силните си периоди от излизането на конзолата.

Тия дни излезе и най-добрият хорор за ps2- rule of rose.

В арената го има

Докато ps3 и nintendo wee дойдат в България има много време,а кога ще излезат първите добри игри за тях изобщо не се знае.

Важното е ,че за ps2 добри игри ще има чак до февруари-тогава излиза god of war 2 и final fantasy 12

После ще му мислим

Edited by EazY-E
Link to comment
Share on other sites

В един магазин има XBOX 360 включен на страхотен LCD телевизор. Всеки, който влиза може да разцъка. Графиката е УБИЙСТВЕНА. Нищо общо със старите конзоли. Графиката е много важно нещо, за да се кефиш като играеш. Не може да е с някви снежинки и да облъчва и да ти е кефско

Edited by Botev1912
Link to comment
Share on other sites

Кви снежинки кви пет лева ?

Един качествен 100 херцов телевизор (говоря за някой около 900-1000 лв ,а не турски боклуци беко и тнт) ,със сегашното поколение конзоли-xbox,gamecube,ps2 си вади супер добра графика

Edited by EazY-E
Link to comment
Share on other sites

Графиката на игрите никога не е била на първо място за мен.

.За 360 зася само бозави игри,или такива дето ги има за пц.

Ps3 ще излиза чак март,а x360 няма кво да предложи на феновете на конзлите.Тва е конзола за пц геймъри които играят повърхностни комерсиални игри.

Важното е ,че за ps2 добри игри ще има чак до февруари-тогава излиза god of war 2 и final fantasy 12

Ай стига ве графиката не била от значение тия ги разправяй на някой друг ( в днешно време всеки иска графиката да е на много високо ниво и Next-Gen Console-лите го позволяват )

ХБ360 имала само бози за сега ай стига си говорил глупости зами почети малко коментари на хора които са се здобили с конозлата, а и докрая на годината се очакват много добри заглавия

за ПС3 ноември като се пусне в USA ще видим какви ще са отзивите

Link to comment
Share on other sites

Искам да ми изброиш няколко много добри заглавия за x360 ,които ги няма за пц и няма да излизат за пц.

Ама не някви според твойте разбирания фифи ,ниид фор спийдове,а нещо наистина качествено.

Link to comment
Share on other sites

Еми ето някои:

Forza Motorsport 2, Call of Duty 3, Gears of War, Jade Empire 2, Lost Planet, Mass Effect, Ninja Gaiden 2 за сега знам че тези ще си заслужават покупката

И още много други

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...