Jump to content
BulForum.com

Епа човещинка е..


Recommended Posts

Пич, ако ще е за едната тръпка намери си алтернативи. Има толкова начини да усетиш тръпка без да си прецакаш партньора, но явно теб само този те кара да се чувстваш "мъж".

 

Тръпката е едно на ръка, да не забравяме и удоволствието... И за кой път да питам, защо трябва да ми пука че прецаквам някой за когото не ми пука???!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply
И в крайна сметка се получава, че за някои хора секса е всичко...

 

Аве все едно си играем на развален телефон, ние ви говорим едно, вие си знаете вашето... Да ви попитам, вие само сериозни връзки ли имате ве? Ходите само с момичета в които сте или мислите че сте влюбени?? Нямате ли връзки ей така за разнообразие с момичета които просто ви харесват, ама не изпитвате чувства към тях??!

Link to comment
Share on other sites

Ами аз поне не.Момичетата,които просто ми харесват съм добър приятел с тях и си хоикаме по кафенца.За да бъда с някои трябва да изпитвам по-силни чуства от просто сексуално привличане.Но както се вижда в темата хората са прекалено различни в разбиранията си за връзките.

Link to comment
Share on other sites

Нямате ли връзки ей така за разнообразие с момичета които просто ви харесват, ама не изпитвате чувства към тях??!

Не.

Link to comment
Share on other sites

Аве все едно си играем на развален телефон, ние ви говорим едно, вие си знаете вашето... Да ви попитам, вие само сериозни връзки ли имате ве? Ходите само с момичета в които сте или мислите че сте влюбени?? Нямате ли връзки ей така за разнообразие с момичета които просто ви харесват, ама не изпитвате чувства към тях??!

 

Ъхъ...

Link to comment
Share on other sites

Ами аз поне не.Момичетата,които просто ми харесват съм добър приятел с тях и си хоикаме по кафенца.За да бъда с някои трябва да изпитвам по-силни чуства от просто сексуално привличане.Но както се вижда в темата хората са прекалено различни в разбиранията си за връзките.
Не.
Ъхъ...

 

:huh: Честно казано ми е трудно да го повярвам... Явно сме доста различни хора ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами ако си беше направил труда да прочетеш какво съм написал в предните страници, може да разбереш защо дават точно тях за пример! Какти казах оправдавам изневярата само в несериозните връзки, с момичета за които не ти пука!

 

Добре, несериозните връзки за връзки ли ги смяташ? :confused

Link to comment
Share on other sites

Добре, несериозните връзки за връзки ли ги смяташ? :confused

 

Ами щом така ги наричам значи ги смятам... Все пак и там има някви взаимотношения и връзка между партньорите ;)

Link to comment
Share on other sites

Отношението е точно каквото е отношението между кон и кобила - отношение на (моментно) удовлетворяване на хормонална нужда. Ако мислите, че е добре всички да се сведем дотам и да го караме както знаем, добре. Само казвайте по-навреме да мога да емигрирам някъде навън. В Непал примерно...

Link to comment
Share on other sites

Ами щом така ги наричам значи ги смятам... Все пак и там има някви взаимотношения и връзка между партньорите ;)

На такива като теб обикновено им пожелавам да си намерят майстора, но специално в твоя случай ще постъпя егоистично и ще пожелая на себе си да не ме избива на агресия когато ти чета плоскоумните словоплетства.

Link to comment
Share on other sites

На такива като теб обикновено им пожелавам да си намерят майстора, но специално в твоя случай ще постъпя егоистично и ще пожелая на себе си да не ме избива на агресия когато ти чета плоскоумните словоплетства.

 

Запази си дълбокомислените морални простотии за себе си! Аз ти пожелавам да ти изневери любимия човек, па да видим тогава какви ша ти са възгледите...

Link to comment
Share on other sites

Запази си дълбокомислените морални простотии за себе си! Аз ти пожелавам да ти изневери любимия човек, па да видим тогава какви ша ти са възгледите...

Възгледите, скъпи мой, са нещо, което се формира не само от натрупания житейски опит. Как иначе ще обясниш непоправимия оптимизъм на хора, на които им са се случвали най-големите гадости. Лесното е да ти изневерят и да се превърнеш в...ти. Трудното е да ти изневерят и да останеш Човек. Освен това...малко грубичко пожелание...ама да речем, че си го изпросих:)

Link to comment
Share on other sites

Точно като на теб, когато ти изневери твоя любим човек...
Възгледите, скъпи мой, са нещо, което се формира не само от натрупания житейски опит. Как иначе ще обясниш непоправимия оптимизъм на хора, на които им са се случвали най-големите гадости. Лесното е да ти изневерят и да се превърнеш в...ти. Трудното е да ти изневерят и да останеш Човек. Освен това...малко грубичко пожелание...ама да речем, че си го изпросих :)

 

Ами на мен не ми е изневерявал, единствения любим човек който съм имал, ама връзката ни не се получи щото замина в чужбина... :angry: :cry И може би наистина от тогава се промених...

Както и да е, честно казано откакто се превърнах в аз ми е много по-добре! И аз все още се смятам за Човек!

Link to comment
Share on other sites

Възгледите, скъпи мой, са нещо, което се формира не само от натрупания житейски опит. Как иначе ще обясниш непоправимия оптимизъм на хора, на които им са се случвали най-големите гадости. Лесното е да ти изневерят и да се превърнеш в...ти. Трудното е да ти изневерят и да останеш Човек.

Смятам, че обстоятелствата не променят човека - само му помагат да се "прояви". Какви точно да бъдем, решаваме ние. Не винаги съзнателно...

Link to comment
Share on other sites

Смятам, че обстоятелствата не променят човека - само му помагат да се "прояви". Какви точно да бъдем, решаваме ние. Не винаги съзнателно...

Всичко зависи... Пожелавам на всеки да намери голямата си любов, както и тя да е споделена. Положението обаче никога не е черно или бяло. Всеки си мисли че знае как ще реагира в един определен момент, но повярвайте - никога не можеш да си сигурен , докато не ти се случи. Смятам, че нямат право да говорят хора, които не са преживели това...

Link to comment
Share on other sites

Ами на мен не ми е изневерявал, единствения любим човек който съм имал, ама връзката ни не се получи щото замина в чужбина... :angry: :cry И може би наистина от тогава се промених...

Както и да е, честно казано откакто се превърнах в аз ми е много по-добре! И аз все още се смятам за Човек!

ама няма проблеми бе. абсолютно си прав. ти си човек, а ние - тъпите загубеняци, които се движим по други морални правила не сме. няма проблеми. предпочитам да не съм Човек, ако определението включва тотално подчинение на оная ми работа и изразходване на всичките ми усилия за 5те секунди ендорфинен шок.

мобо - нечовек.

Link to comment
Share on other sites

Отношението е точно каквото е отношението между кон и кобила - отношение на (моментно) удовлетворяване на хормонална нужда. Ако мислите, че е добре всички да се сведем дотам и да го караме както знаем, добре. Само казвайте по-навреме да мога да емигрирам някъде навън. В Непал примерно...

 

Mnogo mi obyrnahte temata v druga nasoka, i chak pochnah da se otkazvam da ia cheta :wacko:

Ne sam napisala "Jivotinka", a "Choveshtinka"..

Zashtoto, dokolkoto znam ima golqma razlika - jivotnite praviat seks (daje i seks ne moje da se kaje), razmnojavat se.. Ako za nqkoi hora e jivotinka da spish s chujdo - aide molja vi se, mojte izvinenja.

Seska e obshtuvane na visoko nivo.. Nqkoi qvno go nqmat :> (Nishto lichno kam nikoi)

:D

Link to comment
Share on other sites

ТОЧНО ТАКА!!!

Просто секса е с различна тежест за всеки... Някои се превъзнасят за любовта... Ок ама любов без секс не ми я хвали... По-добре обратното!

Link to comment
Share on other sites

Pechenata, поне 80% от писалите тук, с радост биха изневерили на дясната си ръка, ама.... няма :(

А Снежко да ми даде дефиниция за изневяра. Това като да правиш секс с някой друг ли да се разбира или.... :huh:

Счита ли се за изневяра да се влюбиш в някой друг(а) но единственното което правиш е да въздишаш по него(нея) позволявайки си и да му намериш малко местенце във фантазийката ти съпровождаща оргазъма (който получаваш с или без помоща на партньора ти) :confused

И не преекспонирате ли много темата за моногамията :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...