Jump to content
BulForum.com

Епа човещинка е..


Recommended Posts

Предполагам на всеки един човек му се е случвало да си каже 'Притаковало ми се е чуждо...'

Какво правите в такива моменти ? Отивате при чуждото? Или си го казвате още 20-30 пъти? Или започвате да си мислите какъв сте мръсник/мръсница? Или отваряте интернет-сайт пълен с мадами/пичове да плакнете окото от страх да не извършите някоя глупост? :D

Как бихте реагирали, ако разберете, че приятеля/приятелката Ви изневерява? (Предполагам, че няма да Ви стане приятно и да си кажете 'Епа, нека, човещинка е :D '

Интересни ще са ми мненията, в които някои хора от форума биха споделили за изневерите им и за развитията след това..

;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

По принцип гледам да се стягам, ама понякога... Поне като го върша се постаравам да остане тайна! Иначе ако разбера че са ми изневерили изплясквам тотално, един път разбрах в последствие и на секундата и звъннах, няма да споделям кво и казах щото не е много цензурно и повече не съм я виждал...

Link to comment
Share on other sites

То сега като си млад ако не "изневериш", на стари години като си направиш семейство ли? ;) Приказката за двата стола чували ли сте я. Ако държиш на приятеля/ката си не виждам причина да го правиш. Често има изключения, алкохола е перфектното извинение: "ама то беше тъмно и бях пил, пък тя таковата и аз докато кажа, и тогава...обещавам повече няма да пия "

Link to comment
Share on other sites

Ще отида на чуждо и... ако ми хареса достатъчно много и има бъдеще, ще продължа с чуждото, признавайки си всичко, директно. Нея ще я боли, но все пак Живота е пред мен. А ако на Нея и се прииска и отиде... ако е било само заради удоволствието, мисля, че ще го преживея, ако продължи да бъде с мен и иска да е с мен, ако не променя отношението си към мен. А ако обича друг, това вече е сериозна изневяра, но тогава Тя ще ми каже. Тогава мен ще ме боли... но по-малко от лъжата. Това е принципът!

Link to comment
Share on other sites

Ще отида на чуждо и... ако ми хареса достатъчно много и има бъдеще, ще продължа с чуждото, признавайки си всичко, директно. Нея ще я боли, но все пак Живота е пред мен. А ако на Нея и се прииска и отиде... ако е било само заради удоволствието, мисля, че ще го преживея, ако продължи да бъде с мен и иска да е с мен, ако не променя отношението си към мен. А ако обича друг, това вече е сериозна изневяра, но тогава Тя ще ми каже. Тогава мен ще ме боли... но по-малко от лъжата. Това е принципът!

 

Честно казано, ако наистина съм влюбен в момичето предпочитам да не знам за изневярата, щото след това отношенията ми никога няма да бъдат същите...

Link to comment
Share on other sites

Ми аз винаги ако ще се хващам с момиче съм с нагласата да не изневерявам....все пак ако се случи няма да го скрия искам всичко да е на открито в една връзка...ще й кажа пък ако ме приеме обранто ще съм щастлив и се надявам че няма да повторя глупоста си....ако тя ми изневери....хммм зависи ако моята приятелка ми изневери с момиче нямам нищо против не го приемам като конкуренция....нищо лошо неможе да излезне от това най-малко да спечеля някоя тройчица....а ако е с момче зависи....ако е за просто едното без да му прави на него удоволствие(разбирайте свирчоци) може да простя ако наистина държа на нея....обаче ако е правила тая услуга почти е сигурно че ще побеснея и не отговарям(е няма да я бия споко най-много него....)....ебати философията а?

Link to comment
Share on other sites

Абе изневярвата си е изневярва, не зависимо дали само са се целували или са правели нещо повече. Аз лично не бих простил. Както и не съм прощавал. Искам, както се отнасям аз, така да се отнасят и с мен. Знам, че не е хубаво да се казва никгоа, но аз не бих изневерил. Всичко е в главата и е въпрос на самоконтрол. А и като се замислите, какво печелите от една изневяра и какво губите, спроред мен и вие не бихте го направили. И не си мислете, че това е нещо, което може да се скрие, рано или късно се научава и недай си боже да сте женени или с дете, тогава не ми се мисли...

Link to comment
Share on other sites

Абе изневярвата си е изневярва, не зависимо дали само са се целували или са правели нещо повече. Аз лично не бих простил. Както и не съм прощавал. Искам, както се отнасям аз, така да се отнасят и с мен. Знам, че не е хубаво да се казва никгоа, но аз не бих изневерил. Всичко е в главата и е въпрос на самоконтрол. А и като се замислите, какво печелите от една изневяра и какво губите, спроред мен и вие не бихте го направили. И не си мислете, че това е нещо, което може да се скрие, рано или късно се научава и недай си боже да сте женени или с дете, тогава не ми се мисли...

 

Тогава да, ама ако ходиш с момиче просто ей така за разнообразие, даже е интересно има тръпка :D

Link to comment
Share on other sites

Човещинка е, ако не ти обръща внимание другия партньор. Иначе си е просто глупост!.

Ако партньорът ти не ти обръща внимание е не просто човещинка, а необходимост.

Ако партньорът ти ти обръща достатъчно много внимание и е всичко, което си искал, е не просто глупост, а ЛУДОСТ!

 

Но тук мисля, че водещо значение има възрастта. Защото е лудост, когато разсъждава така един 16 годишен, и лудост, ако не разсъждава така един на 30. Въпреки, че човек е на толкова, на колкото се чувства, все пак опитът и акъла са други, а и докато можеш, трябва да опиташ всичко, за да разбереш какво искаш, и какво да търсиш. За да може да знаеш кога си го намерил и да си истински щастлив.

Link to comment
Share on other sites

Абе изневярвата си е изневярва, не зависимо дали само са се целували или са правели нещо повече. Аз лично не бих простил. Както и не съм прощавал. Искам, както се отнасям аз, така да се отнасят и с мен. Знам, че не е хубаво да се казва никгоа, но аз не бих изневерил. Всичко е в главата и е въпрос на самоконтрол. А и като се замислите, какво печелите от една изневяра и какво губите, спроред мен и вие не бихте го направили. И не си мислете, че това е нещо, което може да се скрие, рано или късно се научава и недай си боже да сте женени или с дете, тогава не ми се мисли...

всичко ще простиш ако я обичаш достатъчно:) но да изневеряваш е подло и ако някои изневерява просто не уважава партньора си. Тва че е били момент на слабост, мани ги тея простии няма такива неща. връската е мн сериозно нещо и трябва огромни усилия от ДВЕТЕ страни за да просъществува

Link to comment
Share on other sites

Аз го простих, но просто не можеш да продължиш с това момиче повече. Нищо няма да е същото. А и мисълта, че го е направила и че може пак да го направи, а тя що го направи, щом веднъж го е направила, никога няма да мога да я преудолея.

Link to comment
Share on other sites

Или започвате да си мислите какъв сте мръсник/мръсница? Или отваряте интернет-сайт пълен с мадами/пичове да плакнете окото от страх да не извършите някоя глупост? :D

 

 

 

Това определено е решение на проблема :D

 

Runner:

 

Абе изневярвата си е изневярва, не зависимо дали само са се целували или са правели нещо повече. Аз лично не бих простил. Както и не съм прощавал. Искам, както се отнасям аз, така да се отнасят и с мен. Знам, че не е хубаво да се казва никгоа, но аз не бих изневерил. Всичко е в главата и е въпрос на самоконтрол. А и като се замислите, какво печелите от една изневяра и какво губите, спроред мен и вие не бихте го направили. И не си мислете, че това е нещо, което може да се скрие, рано или късно се научава и недай си боже да сте женени или с дете, тогава не ми се мисли...

 

Братче,много си прав и аз съм на това мнение

Link to comment
Share on other sites

По принцип гледам да се стягам, ама понякога... Поне като го върша се постаравам да остане тайна! Иначе ако разбера че са ми изневерили изплясквам тотално, един път разбрах в последствие и на секундата и звъннах, няма да споделям кво и казах щото не е много цензурно и повече не съм я виждал...

/off

Току-що сподели мааалката си тайна с над 7 000 човека :D

 

И м/у другото такова нещо трудно може да се нарече просто "човещинка"...

Link to comment
Share on other sites

Честно казано, ако наистина съм влюбен в момичето предпочитам да не знам за изневярата, щото след това отношенията ми никога няма да бъдат същите...

Agree !

 

Човещинка е, ако не ти обръща внимание другия партньор. Иначе си е просто глупост!.

Agree !

 

Инак в темата за в момента само тва "човещинка" ме дразни кво е човещинка ... човещинка е да си тъп ... да пръднеш ... да се наакаш ...да се уригнеш ...ама да е човешко да въриш са ибеш с чуждо ... ся верно е на всеки му се иска няма кво да говорим ама ей така да го приема кат "абе то спонтанно е станало голяма работа ... ко па да ми пречи туй" нема чалъм да стане аз поне кат си представя как жена ми идва и ми вика "Миличко снощи ей така без да искам се изпющях с един пич ... нали не се сърдиш ?" ... тази тем се свежда до темата за Ревноста и за Изневярата ... като е напълно безмислено отново да се говори по тез въпроси по които е тъпкано един път.

Link to comment
Share on other sites

Ех, тази изневяра беее...на що теми беше тема, как не се изморихте да я коментирате. Гудо е прав: какво по дяволите е това "човещинка"??? Аре малко по-сериозно...така или иначе на авторката би трябвало да и е ясно (поне след толкова престой във форума) кой какво ще напише. Мислех и аз да се изкажа по темата, да спомена колко гадно нещо е да се изневерява и как никога вече не искам да ми се случва, ама айде няма B) Ще замълча 1 минута в памет на доброто старо време когато хората имаха какво да питат и какво да кажат.

Link to comment
Share on other sites

няма по-хубаво от изневярата :lol: особено когато изневеряваш на някой на когото държиш ;)

 

Coolest girl here :excl:

 

Иначе Гудо го каза по-добре отколкото мога да го кажа аз. Евала за мнението, братле. Втръснало ми е хората да си оправдават свинщините с тази мизерна думичка "човещинка".

Link to comment
Share on other sites

Такива мисли ми се въртят из главата от няколко дена, ама ще се опитам да ги прогоня. Ако не стане...ще му мисля тогава. Ама то аз като съм почти женен, май съм забравил как се флиртува :D

Link to comment
Share on other sites

Аз пък бих изневерил ако ми падне. Защо пък не? И сега ще започнат постове от сорта: Виж те го тоя колко е неморален, обаче ако ходиш или живееш с някое гадже дълго време и й знеш и най-малкия навик наизуст, дори и часът в който си бръсне краката, винаги ще ти се преиска да "обърнеш" нещо чуждо :D .

Link to comment
Share on other sites

Вместо да правиш глупусти, по-добре се разделете, те нещата и без това отиват натам, защо трябва да я нараняваш допълнително?

Link to comment
Share on other sites

Вместо да правиш глупусти, по-добре се разделете, те нещата и без това отиват натам, защо трябва да я нараняваш допълнително?

 

А защо не? Защо винаги трябва да те е грижа? Ако наистина си я обичал и все още имаш такива чувства към нея, да - не трябва, ама ако вече не ти пука за нея защо не? Защо повечето хора се старят да останат приятели след края на връзките? Веднъж изневерих на една моя приятелка и се погрижих тя да разбере (не от мен), щото и без тва щях да късам с нея, защото ме издразни много, като се опита да ме командва...

Link to comment
Share on other sites

Вместо да правиш глупусти, по-добре се разделете, те нещата и без това отиват натам, защо трябва да я нараняваш допълнително?

ти пък!ако след всяка изневяра следваше развод.......... :wacko: ;)

Link to comment
Share on other sites

Прекалено много разсъждавате! Всичко е адски субективно, всяка ситуация е различна, всеки човек уникален. Ако го желаеш - правиш го. По-добре да изневериш на "нея", отколкото на себе си... А времето ще покаже кой крив, кой прав.....

 

От моя гледна точка - аз бих изневерил, но не бих понесъл изневяра. Знам, че е егоистично, but it's just the way I am....

Link to comment
Share on other sites

и вашите майки също....

само гудо е отчасти прав да не се криете зад "човещинка"-та. как пък само на мен никога не ми се иска да "обръщам" чуждото? аз кво, нещо болен ли се явявам или ненормален?

а ако партньорката ми "обърне" трябва да знае, че обръща и мен - заставам с гръб и продължавам напред....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...