Jump to content
BulForum.com

Епа човещинка е..


Recommended Posts

  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply
Не ви разбирам за какво спорите, при положение, че отношението към изневярата се определя от отношението към секса, а то от своя страна зависи от отношението към хората около нас въобще. Независимо от какъв пол са. Да не говорим, че начина, по който се отнасяме с хората се определя от възгледите ни за живота по принцип. Така че според мен никой неможе да съди никого за мнението му по един или друг въпрос. Толерантността в случая е от жизненоважно значение, но имам усещането, че "моралистите" в темата я проявяват доста повече от "печените ебачи", което следвайки логиката от първото ми изречение ме навежда на мисълта, че все пак предпочитам да си имам вземане-даване с "по-моралната" част от човечеството, защото по-пълно се вписват в моето лично понятие за Хора.

 

Хммм ние не сме заклеймявали някой като смотан, тъп, задръстен или какъвто и да е било.... Просто казах че са ми странни вашите разбирания ама ги приемам! Вие почнахте да говорите, че не сме хора, че се фукаме или нещо такова... Различни хора - различни разбирания...

Link to comment
Share on other sites

Хммм ние не сме заклеймявали някой като смотан, тъп, задръстен или какъвто и да е било.... Просто казах че са ми странни вашите разбирания ама ги приемам! Вие почнахте да говорите, че не сме хора, че се фукаме или нещо такова... Различни хора - различни разбирания...

малко грешиш. аз започнах с нечовеците и се самообявих за такъв, защото изобщо не се вписвам във вашите понятия за човещинка. и тъй кат мнозинството тука дефинира секса като основна движеща сила в живота, а мнозинството определя какво точно е човек, значи аз и тези които успяваме да се движим по други причини и начини не се вписваме във вашата картинка. но и не искаме. асасин обаче прие присърце да склони възможно най-голяма част от съфорумците към своята кауза. та това се случи накратко.

асасин, понякога и мен ме е яд че съм такъв добряк. но пък обикновено си ми много хубаво даже. а в интернет човек може да бъде какъвт иска, нали? позволи ми и на мен да не повярвам на разказите от хиляда и една нощ и четирицифрения брой жертви...

Link to comment
Share on other sites

Не ви разбирам за какво спорите, при положение, че отношението към изневярата се определя от отношението към секса, а то от своя страна зависи от отношението към хората около нас въобще. Независимо от какъв пол са. Да не говорим, че начина, по който се отнасяме с хората се определя от възгледите ни за живота по принцип. Така че според мен никой неможе да съди никого за мнението му по един или друг въпрос. Толерантността в случая е от жизненоважно значение, но имам усещането, че "моралистите" в темата я проявяват доста повече от "печените ебачи", което следвайки логиката от първото ми изречение ме навежда на мисълта, че все пак предпочитам да си имам вземане-даване с "по-моралната" част от човечеството, защото по-пълно се вписват в моето лично понятие за Хора.

 

 

snejko, ne e to4no taka...

Majete, koito obi4at jenite po princip(ne znaia dali ste bada razbrana pravilno...), t.e. majete, koito napravo bogotvoriat jenite po princip... kak da go obisnia... Abe, to im li4i v pogleda-sposobni sa da gledat vsika kato edinstveta jena na planetata, takiva kato Don Juan..., koito obi4at vsiaka jena i mnogo jeni. Ima6e i edna druga prikazka na Garsia Lorka, 4e edin maj moje da obi4a mnogo pove4e ot edna jena i vsiaka s goliama bolka i mnogo silno. Ta takiva maje(malko kato italiancite :) )... Tezi maje sa neveroiatni liubovnici... i v sastoto vreme ne mogat da se zadarjat pri nito edna jena...

Ima i drugi maje: moje cial jivot da karat samo s edna jena, no ste sa gola voda vav vsi4ko...

 

I za da ne bada obvarzana s niakoi tvardenia, ste kaja, 4e za men ka4estven seks ne moje da ima pri ednokratno izkonsumirvane :) Samo moga da kaja, 4e ot ujasno mnogo vreme ne vijdam smisal v seksa za edna nost i tova stana, zastoto po4uvstvax razlikata....

Link to comment
Share on other sites

Ta takiva maje(malko kato italiancite :) )... Tezi maje sa neveroiatni liubovnici... i

Май си била по-късметлийка от мен щом си попадала точно на "кадърния" тип:)

Ima i drugi maje: moje cial jivot da karat samo s edna jena, no ste sa gola voda vav vsi4ko...

Хм...някак си немога да се съглася с това. Историята познава доста известни мъже, които са обичали и били само с 1 жена. Е...поне така твърди историята:)

Samo moga da kaja, 4e ot ujasno mnogo vreme ne vijdam smisal v seksa za edna nost i tova stana, zastoto po4uvstvax razlikata....

Мдам, само човек, който е усетил разликата е направил правилния избор:)

Link to comment
Share on other sites

..........

Ima i drugi maje: moje cial jivot da karat samo s edna jena, no ste sa gola voda vav vsi4ko...

..........

жу,

от теб не го очаквах, ама и на теб искам да благодаря за ласкавото определение.

Link to comment
Share on other sites

Човещинка е да налашкаш някоя от тия дето си мислат че като са с един мъж и са хванали господ за шлифера и после като ги заебеш та гледат се едно си им изял десерта с клечки за зъби.Някои хора тук(с малки изключения) се оптват да усложняват простите неща показвайки колко висок морал имат без да се усещат колко са зле :sick

Link to comment
Share on other sites

На някои отдавна ебането не им е идея фикс, затова могат да си позволят да бъдат по "морални" а на теб като ти гледам акъла, май единствения ти шанс се разхожда около гарата :devil

Link to comment
Share on other sites

теб като ти гледам акъла, май единствения ти шанс се разхожда около гарата :devil
Да бил съм и на гарата,на коматевския възел,бил съм и в Новотела, а къв ми е шанса не си ти тоя който го определя
Link to comment
Share on other sites

Докторе, и на гарата има определена тръпка...

Просто на тебе ти е по-тесен спектъра на сексуалните интереси... За сметка на това някъде другаде ти е по-широк предполагам...

Link to comment
Share on other sites

Ми да. То количеството без качество води до разширяване на интереса, но при мен количеството си върви с качеството, затова и не страдам от хомофобия :devil

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...