Jump to content
BulForum.com

Спомени от evrocom.info


Recommended Posts

Иначе от тая игрица и аз имам доста спомени.9 месеца я играх и сега никой от форума не играе...всички сме в една друга онлайнка! :D

/офф Прати един ПМ с линк към играта че тъкмо се чудя какво неангажиращо нещо да цъкам :) /офф

Интересно ми е колко са останали тука които си спомнят за самото начало ... free.veno.org (колко народ тогава разпитваха как се влиза във Веното ;) ), smet.ru etc ....

Ако не съм имал нет в нас и не съм бил регнат във форума брои ли се че го помня тва време? :bgrin:

 

Относно хубавите и лошите моменти - още помня един спор с Dreamer и един мод относно правилата и 20те ми процента warn. Не че ги махнаха, но беше весело :P

Помня как Psychosis и Hate едва ли не нахълтаха с вратата в първата ми тема :rolleyes:

Помня как се зарибявах да качвам комикси заедно с Alucard, но те си останаха неоценени. Лошо няма, така съм по-ъндърграунд :P

Като цяло бая неща помня...весело беше в тоя форум. Не че ся не е, просто тръпката от преди като че ли изчезна...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply
QUOTE(KILLERINCHO @ Nov 23 2005, 00:49)

 

Леко ми е минал тука рожденния ден и пак съм готов за подвизи хехе. Имаше мааааалко парти снощи , което пък е лека тренировка за голямото в събота :)

Link to comment
Share on other sites

Трябваше под профила ми да пише,че съм в този форум вече от 2 години,но още в началото пуснах една тема дет не трябваше и веднага ми лепнаха БАН :lol: :lol: :lol: ,ама веднага,няма уарн направо БАН.Ще кажа заглавието на темата,но не ми слагайте БАН,моля ви :lol: Визио или Евроком,Кое е по-доброто.Иначе много му се радвам на форумчето,винаги ще има някой,който ще ти помогне.Когато затвориха warez.ru :cry :cry :cry 2-3 седмици незнаех откъде да свалям пък и го нямаше и любимия ми форум.Ими беше много кофти,защото тогава много свалях и се радвах на нета.И един ден бях в google и търсих за няква кола и на последните страници видях един форум-много малък и неизвестен.Един беше питал откъде да сваля,като затвориха уареза :cry и друг му беше отговорил да му прати и-мейл.И така и аз веднага му пратих:И след 2-3 дни получих това.

 

здр, яд ме е вече, че отговорих на темата в дира;) вече над 50 мейла имам от юзъри, които са я видели и продължават всеки ден да пристигат по 5-6 нови. аман! все пак - казал съм... ето ти 3 линка към новите сървъри на евроком:

 

:laughing: :laughing: :laughing:

 

И така........

Link to comment
Share on other sites

Тази вечер ще ми остане най скъпия и незабравим спомен от evrocom.info.Докато си чета любимия ми форум ми правиха свирка.Невероятно е съветвам ви да пробвате,ако желаете ;)

Link to comment
Share on other sites

Тази вечер ще ми остане най скъпия и незабравим спомен от evrocom.info.Докато си чета любимия ми форум ми правиха свирка.Невероятно е съветвам ви да пробвате,ако желаете ;)

Мухахахахах аааа не паднах от стола....дааа определено ще го пробвам!!!Аз пък вчера си смених ника ако не сте забелязали вече не съм Robi_89 а NightKiller....

Link to comment
Share on other sites

На рожденния си ден (егати съвпадението) навърших 3 години във форума, поне на цифри. Иначе пиша в него едва от миналия октомври. Преди това предимно съм пълнил уареза с музика. free.veno.org го помня иначе.

Link to comment
Share on other sites

4eta ia tazi tema i re6ix da vidia koga sam se registrirala... Mai skoro ste duxam svesti4ka :))))

Spomniam si kak se biax za4ela v edin forum i mi stana interesno. Ima6e niakakva tema za svetovnata politika. Biax se registrirala v tozi forum. Po4ti ne pi6ex, no dosta 4etiax. Vednaj stana na vapros v edin razgovor za tozi forum i edin poznat mi kaza-zasto ne se registrira6 vav foruma na Warez. Negovite potrebiteli sa ot Plovdiv i t.n. i t.n. Biax izpliaskala i vzex, 4e se registrirax i oste s parvia post niakoi mi se naxvarli :). Ne pomnia koi. Spomniam si, 4e tozi forum v o4ite mi be6e kato edin zatvoren obstestven krag, v koito ne priemat dobre novobrancite :) Posle zaradi edin moi iztrit post zatrix po4ti vsi4kite si mnenia xaxaxa. Napravo me be6e zaboliala glavata ot rovi4kaneto i trieneto. Ne mislix, 4e ste e tolkova izmoritelno i oteg4itelno. V interes na istinata poniakoga tuk naistina e zabavno i naistina ima ujasno mnogo otziv4ivi xora, za koeto blagodaria:)

Samo mnogo ste me e iad, ako se okaja edinstvenia potrebitel, koito ne e darpal nisto ot Warez-a...

Link to comment
Share on other sites

форума наистена е един от най добрите в които аз се ровя, пиша , след месец ще стане 1 година от както съм се логнал , имало е и лошо и убаво , карал съм се с админи че ми трият постове и т.н. :angry: но иначе доброто е повече :bgrin: наистена е повече :bgrin: тука винаги съм получавал отговор на въпросите си , намерих много яки хора(даже вече ги имам за свои приятели) покрай тоя булшит и много яки збирки направихме и който не е идвал само е изпуснал :punk :punk :punk :punk :punk тука и други работи хубави са ми се случвали но те вече на са за разправяне :woot

Link to comment
Share on other sites

Те зайците може и да не знаят, какво е сапунка. Някои изглеждат много големи зайци.

 

То и в казармата като влезнеш, влизаш само с идеята за това, що е то сапунка. Старите те учат какво е сапунка :) Затова са старите, да учат зайците B)

Link to comment
Share on other sites

Форумът си е хубав, полезен и интересен. Само един път някои ми беше барнал компа и пуснал една тема, която ме докара до 60% предупреждение. Ама аз съм си виновен, като не се лог- офф- вам.

Едно време и аз пишех на шльокавица, ама вече ме е срам и не го правя.

Айде живи и здрави!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Края на февруари 2006 правя 2 години..забавен форум..винаги съм търсел информация..не винаги съм я получвал имам си и 40% варн :punk без който не може за мен който няма варн не е човек(да не ми сложите още ей) :tongue и така ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм от горе долу година и полувина в този форум. По едно време бях спрял да пиша, ама както и да е :P . Единственото лошо нещо беше надписа "ПРОФИЛАКТИКА". Все още нямам уорн :D

Link to comment
Share on other sites

Края на февруари 2006 правя 2 години..забавен форум..винаги съм търсел информация..не винаги съм я получвал имам си и 40% варн :punk без който не може за мен който няма варн не е човек(да не ми сложите още ей) :tongue и така ;)

 

Е как да не ти сложа уорн ми кажи. Според твоето изказване, модераторите не сме хора, а това според правилата на форума се води обида към екипа който се занимава с поддръжката на форума и доколкото се сещам наказанието беше бан форевър........ Шегувам се :)

Link to comment
Share on other sites

Спомням си и деня в,който като отворих уареза пишеше профилактика :cry :angry1 (мразя вече профилкатики,само кофти неща се случват от профилактиките)и си мислех,че всичко ще се оправи до 2-3 дни максимум и работеше само форума.Беше пълно с потребители и всички питахашкво става и постоянно пускаха нови и нови теми и изведнъж(на същия или на другия ден,незнам точно)всичко изчезна :cry

Link to comment
Share on other sites

Аз пък помня, когато карамана си пусна еврокомец, как все киснех у тях, четях форума и го тормозех да ми сваля филми.

Помня си и първото предупреждение от мод, което си остана и последно :). Беше за вторият или третия ми пост.

Link to comment
Share on other sites

Ако не се лъжа ZGAN ми беше лепнал БАН-а. :laughing:

 

$me prava za ban v forumite ot kakto sushtestvuvat ne e imal...i jalko :tongue

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...