Jump to content
BulForum.com

Спомени от evrocom.info


Recommended Posts

Хех кой от вас чеда мои помнят времето, когато нямаше правилата, нямаше уорн, аз пишех на шлокавица, модерите се брояха на пръсти не даваха банове за топици като тоя :)

 

Това беше лирическо встъпление.

Тука искам да поразкажете за някви мисли и преживелици покраи тоя форум:)

Ето аз например си спомням, че като постнах гореспомената тема бях в такова добро настроение и причина имаше.....щях да излизам тогава с една мацка.......

 

Та чакам ся вашите:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Ами...днес се навършва 1 година от присъединяването ми в този форум.Видях и добро и лошо - дали от модерите дали от някой юзър (веднъж отнесох 20% заради такъв).Останал съм с много добри впечатления...всичко нужно може да се намери тук.Винаги ще има човек, който да ти помогне в различни области.

Като цяло...пазете форума чист (нещо, което аз не съм правил понякога) и го развивайте...поне с полезни теми! :)

Link to comment
Share on other sites

На 24ти декември :lol: навършвам и аз 1 година.Е ся няма да коментирам 60те % благодарение на Life Feel i Dreamer

Link to comment
Share on other sites

Аз пък 1 годинка съм я минал вече!

Ми тука отначало ми беше много уютничко,когато имаше warez.ru(поклон пред светлата му памет :cry ) и беше бъкано с сякакви хорица...Много яко беше!Първо постоянно си виснех тук и пишех яко и си споделях с хорицатааа...ахх временаа,временааааааа...

Link to comment
Share on other sites

Аз гоня трета година. Макар и да съм от ветераните...не съм от баш ветераните. А форумът си го имаше още преди warez и преди кабелния на Евроком... Вено да каже.

Link to comment
Share on other sites

На 6 Ноември навършвам 8 месеца...забавен форум...много ама много смешни теми и още по-смешни мнения!!!Видях и добро и лошо от този форум....доброто е че научих страшно много за програми,търсачки,игри,филми и какво ли още не....лошото е че сигурно съм единствения член който за 8 месеца има 100% уорн и последно предупреждение за изгонване....забавно а?Като цяло аз се насладих на warez.ru само няколко месеца и нямам впечатление от самия сайт ама форума е супер здрав....браво също че успяхте да запазите локалния сървар и в момента да е най-пълния локален сървар от всички!!!БРАВО....впрочем Модераторите РУЛИРАТ!!!! :punk :P

Link to comment
Share on other sites

:) Преди беше много яко!

 

Влизам търся си СД кей за Диабло - питам! Търся еди кой си филм - питам! Имах така бая проблеми с Дриймър и само се карах с него, че ми локва темите и ме уарнва :)

 

Тва е супер отдавна, скоро ще станат 2 години. Тогава беше много по-разкрепостено, тогава бях много ограничен човек. Пишех само тук, и много ме беше яд, че вечер някъде се правеха само по 10 нови мнения на час и ми беше скучно. После 2-3 дни не гледах умишлено форума, че да се позарадвам после, че имам повече да чета.

А сега...хвърля едно око, от 50 нови мнения из темите отворя 2-3 и тва е, скука вече обзема всичко навсякъде :/

Link to comment
Share on other sites

Аз след 2 седмици ще направя 1 годинка :). Иначе съм видял и добро и лошо, както почти всички. Доброто - доста ми помогнаха съфорумниците, за което благодаря, а лошото (най-лошото) е, че се скарах с най-добрия си приятел, макар че 1 от причините беше форума де ... :(

Link to comment
Share on other sites

Форумът е открит на 27-October 02 ;)

 

BiGLaMeR е регистриран в този ден, а има общо 5 поуста :)

 

Има и по-стар форум от този. Както и да е... Аз пък на 29ти октомври 02 си прекарах интернет, но чак няколко месеца по-късно цъкнах форума...а съм форумен маниак по призвание...

Link to comment
Share on other sites

Ами както и при вас така и при мен има хубави и лоши моменти.

Хубавите - най-вече писането във темата Формула 1, верно скарах се с някои хора и за това си получих уорна, но споровете, които водих заедно с Дон Чефо немогат да се сравнят с нищо. :) :) :) Към хубавите моменти трябва да включа и помоща дадена ми от някои съфорумци, я да подкарам някоя игра или просто да инсталирам даден драйвър. Има и още много хубави неща, запознах се с близо 100 човека за по-малко от 2-3 месеца и т.н.

Лошите - Най-лошия момент беше надписа "П Р О Ф И Л А К Т И К А". :cry Имаше и други, но съм ги забравил. :)

 

Важното е, че хубавите моменти прекарани тук са много повече от лошите. Надявам се така да е и занапред. :)

Link to comment
Share on other sites

Спомням си аз, навремето един модем струваше 400 лева, и интернета струваше ужасно скъпо и не се предлажаше навсякъде. Тогава ги нямаше тея модератори, нямаше админи, имаше един гол форум и се пишеха всякакви глупости. Ех какви времена бяхааа.

Link to comment
Share on other sites

От 7 месеца съм в тоя форум. Преди тва като пиявица съм смукал от Warez-а. Ся отново пиша с кеф в тоя форум. Бях спрял за известно време. За модерите - готини хора ( някой ). За админите - също, но поне ся има дисциплина с тоя уорн. Иначе щяхме да сме кат някъв тъп училищен форум и щеше да иам само тъпи и малоумни теми като в тийнпроблем.нет. Но определено се кефя на яки и тъпи темички и много съжалявам за закриването на клуб "Идиот".

 

You have chosen to ignore all posts from: shadowhand & Leper_Messiah.

 

Now that's not very nice... :P

Link to comment
Share on other sites

Спомням си аз, навремето един модем струваше 400 лева, и интернета струваше ужасно скъпо и не се предлажаше навсякъде. Тогава ги нямаше тея модератори, нямаше админи, имаше един гол форум и се пишеха всякакви глупости. Ех какви времена бяхааа.

 

Мда, аз моят го купих от панаира на луда промоция за 240лв. Преди не можеше да си купиш модем без интернет, но аз си купих модема, но още нямах пари да се закача (88 кинта инталация се плащаше). Разбира се после се включих на нормално, но пак спестих някой и друг лев. Иначе за форума...като гледам някои хора не помнят, че е имало цял раздел Адрес 4000 и не просто Тя и Той, ами и Те и Те, Тя и Тя, Той и Той. После ги махнаха поради издънки и безсмисленост. Другото култово от старите времена е името на сегашния подфорум Other...оригинално заглавие - Bullshitz, още когато всичко беше със Z накрая...

Link to comment
Share on other sites

Еми аз имам един не много приятен спомен :( .Точно след като изпратих хората на Евроком,които ми пуснаха нет,видях и този надпис ПРОФИЛАКТИКА :crazy: .Щях да се побъркам :(.Сега положението е приемливо така да се каже,защото все пак има от къде да сваляме каквото ни трябва (или поне аз).За малкото време прекарано от мен във форума имам все добри впечатления,добри хора,помагат като се пита учтиво,и още никой още не ме е напсувал :).

Link to comment
Share on other sites

Един от най-добрите ми спомени са с Bullfleet!!!!

Тогава се запознах с много хора(не лично,по нет-а ;) ) всички бяхме задружни и обсъждахме луди стратегии! :laughing: Супер купон беше.Спомням си как докато бях на у-ще си мислих дали някой ме напада и като се връщах у нас веднага пусках компа и почвах да си пиша с всички хорица!!Много яко беше.То и сега го има Bullfleet,ама повечето от старите маймуни се отказаха и стана скучно! :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Един от най-добрите ми спомени са с Bullfleet!!!!

Тогава се запознах с много хора(не лично,по нет-а ;)

 

3 срещи имаше и беше супер яко! :) Закво не дойде...

 

Иначе от тая игрица и аз имам доста спомени.9 месеца я играх и сега никой от форума не играе...всички сме в една друга онлайнка! :D

Link to comment
Share on other sites

3 срещи имаше и беше супер яко! :) Закво не дойде...

 

Иначе от тая игрица и аз имам доста спомени.9 месеца я играх и сега никой от форума не играе...всички сме в една друга онлайнка! :D

Хмм, коя ? Аз също играх на булфлийт и в началото беше супер. Играхме с приятели, направихме общ съюз, но на тях нещо не им харесва и повечето се изнесоха. Ние ги разбихме и оттогава започнаха едни ... Иначе булфлийт-а беше яко едно време :)
Link to comment
Share on other sites

Интересно ми е колко са останали тука които си спомнят за самото начало ... free.veno.org (колко народ тогава разпитваха как се влиза във Веното ;) ), smet.ru etc ....

Link to comment
Share on other sites

3 срещи имаше и беше супер яко! :) Закво не дойде...

 

Иначе от тая игрица и аз имам доста спомени.9 месеца я играх и сега никой от форума не играе...всички сме в една друга онлайнка! :D

Така ли?!?!??!Изобщо незнаех че има такива срещи на тия от Булфлиита!!Карай... :music

Link to comment
Share on other sites

Интересно ми е колко са останали тука които си спомнят за самото начало ... free.veno.org (колко народ тогава разпитваха как се влиза във Веното ;) ), smet.ru etc ....

 

Аз се присъединих към форума след като излязох от казармата през Декември 2001-ва, когато баща ми реши да пусне кабелния интернет. Първото нещо, което свалих от free.veno.org беше XP-то, което и до сега ползвам, а тогава беше още съвсем прясно, прясно.

 

 

 

 

 

Форумът е открит на 27-October 02

 

BiGLaMeR е регистриран в този ден, а има общо 5 поуста xmas.gif

 

И преди това имаше форум, но различен от този на външен вид.

Link to comment
Share on other sites

Интересно ми е колко са останали тука които си спомнят за самото начало ... free.veno.org (колко народ тогава разпитваха как се влиза във Веното ;) ), smet.ru etc ....

 

Намират се и такива антики все още :ghost

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...