Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Вчера за пореден път гледах "Обществен Враг" с Уил Смит. Много добър екшън-трилър, интересен сценарий и неочаквани развръзки.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Скоро гледах "Мобилна връзка" с Ким Бейсинджър и Джейсън Стейтъм.Струва си гледането :punk ,филма е с доста нестандартен сюжет,което ми допадна.Определено Нокиа и Порше са наляли доста средства в това филмче. :)

Edited by Lady Marmalade
Link to comment
Share on other sites

Скоро гледах "Мобилна връзка" с Ким Бейсинджър и Джейсън Стейтъм.Струва си гледането :punk ,филма е с доста нестандартен сюжет,което ми допадна.Определено Нокиа и Ферари са наляли доста средства в това филмче. :)

 

Porche malka popravka ;)

Link to comment
Share on other sites

XXX (2002) ( Triple X ) - главния герой Вин Диезел е едно лудо к***ле който се занимава сас сичко от мотори, коли през скеитборди та до сурфинг и сноуборд.... Той е привикан да стане специален агент и в замяна ще му заличат миналото.Трябва да разбере каква е тази група "Анархи 99" с какво се занимава и какви са и целите.Има много хубави коли жени и яко музика има хубави сцени който не го е гледал му го препорчвам!За мен това е един много хубав екшан !!!! :punk

EDIT:

А man a apart (2003) - Гледам че не е дадено инфо за филма - Вин Диезел ( какво да си говорим повече според мен ) В този филм Вин е взет от улицта и е обучен от полицията за борба с наркотиците той и още такива като него. След като успяват да уловят НАЙ-ГОЛЕМИЯТ мексикански босс който пренася дрога те убиват жена му. Вин Диезел губи контрол над себе си и започва да трепе на ред без да спазва закона и правилника.И в повечето случаи млати с рацете.Много добре изиграна роля според мен

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

Rose Red - Уникален филм!Продължителност около 4 часа и 15 минути.Предостатъчни да ви се изцълкят очите!Продължение на The Diary Of Ellen Rimbauer,макар да е сниман преди това.Историята е доста заплетена и увлекателна,така че ще ви оставя сами да я разберете.Ще ви предупредя,че филмът е задължително да се гледа на тъмно,иначе се губи 80% от качеството му.Около час и половина ви въвежда в атмосферата,запознавайки ви с героите,предисторията и т.н.След това близо 3 часа ще се настръхнали с погизнала пазва :).Наистина един от най-добрите,дори най-добрият хорър който съм гледал.Режисьорът си служи с много интересни похвати.Смесва елементарни ефекти,сцени тип Star Wars (например) където си личи,че обектите са играчки,със сцени където си има доста качествено 3D.Операторът също си знае работата.Камерата се движи плавно,тайнствено...За фон почти постоянно има писъци и подобни.И Стивън Кинг е помагал за филма,така че си правете изводи.И ако още някой не е разбрал - всъщност филма е по роман на С.Кинг.

Оценка:9.5/10

 

The Village - Общо взето странен/различен филм.Краят е наистина неочакван и точно той ме грабна.Лошото е,че през останалото време си гледах тъпо в монитора очаквайки нещо да стане.Действието във филма започва от първата секунда, така че нямате време да се потопите в атмосферата.Постепенно обаче това става и точно когато си мислите дали да спирате филма от тъпотия,идва повратен момент.Добър замисъл,но не чак толкова добро изпълнение.

Оценка:6/10

Link to comment
Share on other sites

"Бандата на Оушън 2"-филм пълен със смях,обрати,добра актьорска игра и едно голямо забавление....

Link to comment
Share on other sites

Гледах GARFIELD. Много забавно филмче. Успешо може да се нареди до Shrek, Ice Age и Finding Nemo, въпреки че не е изцяло анимиран. А, да не забравя, Дженифър Лав Хюит е супер сладка!!!

Link to comment
Share on other sites

The Village - Общо взето странен/различен филм.Краят е наистина неочакван и точно той ме грабна.Лошото е,че през останалото време си гледах тъпо в монитора очаквайки нещо да стане.Действието във филма започва от първата секунда, така че нямате време да се потопите в атмосферата.Постепенно обаче това става и точно когато си мислите дали да спирате филма от тъпотия,идва повратен момент.Добър замисъл,но не чак толкова добро изпълнение.

Оценка:6/10

 

 

.....

.....

The Village - Общо взето странен/различен филм.Краят е наистина неочакван и точно той ме грабна.Лошото е,че през останалото време си гледах тъпо в монитора очаквайки нещо да стане.Действието във филма започва от първата секунда, така че нямате време да се потопите в атмосферата.Постепенно обаче това става и точно когато си мислите дали да спирате филма от тъпотия,идва повратен момент.Добър замисъл,но не чак толкова добро изпълнение.

Оценка:6/10

 

а бе, ти филмов критик ли ще ставаш бе? :laughing: (имам чувството, че си ги записваш някъде тея работи и после ги прасваш тук. друго обяснение не мога да намеря)

мнението ти за филма го разбрахме, ама на всяка страница ли ще го даваш .... при това 1:1

Link to comment
Share on other sites

The Forgotten

Много неща чух за този филм - и положителни, и отрицателни. В крайна сметка събрах нужното желание да го гледам. И не останах разочарован. Но не останах и доволен. Което е по-важното в случая. Освен добрата игра на Джулиан Мур, не мога да отбележа нещо, което прави впечатление.

 

Сега остава да гледам и The Village, мненията за който също са много контрастни.

Link to comment
Share on other sites

Skoro gledah Jeepers Creepers i me vpe4atli sys opredeleno mitologi4niq si harakter. imam predvid, 4e toi e ot onezi filmi, izvira6ti ot amerikanskite legendi i mitove, kato Children of the Corn, Candyman i t.n., koito vinagi sa bili klasiki mejdu Horror-ite... prepory4vam 4astite mu, mislq bqha 2...

Link to comment
Share on other sites

samkijot, ха-ха, вярно стана недоразумение :). Иначе си прав,първо си записвам някъде и после пействам тук, просто защото не всеки ден гледам филм и ми се иска да пиша за повече филми наведнъж.Дори пиша мнения и за такива коието съм гледал преди години,но се сещам за тях и в момента.

 

Saw - Психарска работа...Целият замисъл и реализацията го правят наистина отличаващ се от останалите психо-трилъри.Лошото обаче е,че има прекалено малко..хмм..гадни сцени.Почти всичко остава скрито.Поне действа психически и сами може да си представите какво се е случило :).Във филма става дума за сериен "убиец".Слагам убиец в кавички,защото всъщност той не е убил нито една от жертвите си.Просто ги хваща,слага ги на определено място и им поставя условия.Нещо като игра в която жертвата трябва да избяга.На преден план е изложена идеята за оценяването на живота в критични моменти.Като цяло много ми хареса,атмосферата е уловена и бас държа,че няма да се сетите кой е убиеца :).Финалните 2-3 минути са култови,защото почти всичко се разкрива на фона на як саунд.

Оценка:8/10

 

Final Destination - Един от филмите с най-оригинален замисъл който съм гледал.Възможно ли е да надхитриш смъртта?Възможно е,донякъде...Става дума за група ученици на които им предстои полет до Европа.Един от тях обаче точно преди да излетят заспива и сънува как самолетът се разбива.след като се събужда всява паника сред съучениците си като крещи всички да слизат.Някой го послушват,но някой не.Така малката групичка останала на летището се "наслаждава" на зрелищна експлозия малко след като самолетът излита.Проблемът е,че Смъртта (показана като вятър) си иска жертвите.Така на един по един започват да се случват нещастни случаи.Точно тук е силната част на филма.Тези нещастни случаи са измислени страхотно и всеки е уникален.Накрая има нещо като хепиенд,защото смъртта е победена,но...повече във втората част.

Оценка:9/10

 

Final Destination II - Продължение на култовият филм.Идеята е същата,просто убийствата са други и по-оригинални от тези на първата част.Тук се разбира,че всъщност главният герой от първата част все пак е загинал в последствие...

Оценка:9/10

Link to comment
Share on other sites

Тhe Human Stain

Много добър филм. Главните герои са Антъни Хопкинс и Чарлийз Терън - достатъчно добър довод, за да се гледа.

Добрият стар Ханибал играе ролята на многоуважаван декан , който по странни стечения на обстоятелствата бива обвинен в расизъм и обиден напуска университета. Когато научава за случилото се, жена му получава удар. И героят ни остава сам. След време се запознава с един писател. Двамата се сприятеляват и споделят историите си. Ако искате да разберете какви са, гледайте филма. Добър избор за приятно прекарване на вечерта!

Link to comment
Share on other sites

Тhe Human Stain

Много добър филм. Главните герои са Антъни Хопкинс и Чарлийз Терън - достатъчно добър довод, за да се гледа.

Добрият стар Ханибал играе ролята на многоуважаван декан , който по странни стечения на обстоятелствата бива обвинен в расизъм и обиден напуска университета. Когато научава за случилото се, жена му получава удар. И героят ни остава сам. След време се запознава с един писател. Двамата се сприятеляват и споделят историите си. Ако искате да разберете какви са, гледайте филма. Добър избор за приятно прекарване на вечерта!

 

Nicole Kidman

Link to comment
Share on other sites

Gothika

Повече никога, ама никога няма да се водя по чужди мнения! Бил много глупав филм, Halle не можела да прави друго, освен да си върти задника...Не мисля така.

Това е един от най-добрите психо-трилъри, които съм гледал. Мрачна атмосфера, странно убийство, свръхестествени сили и най-вече - добра игра от страна на красавицата Berry. Не съм много доволен от завършека, можеше да се напрегнат и да измислят нещо друго. Но и така си го бива филчето. И то много.

Link to comment
Share on other sites

Пиша, защото много се впечатлих от филма SAW. Маниашка психо-бруталия! До последно неможеш да разбереш какво става. Наистина замисъла на филма много ми хареса, но завършека не! Можеше да е нещо по добро със хепи енд :) нямаше нужда от такива крайности, както в онези стари филми, в които накрая всички умират и ти става много глупаво. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...