Jump to content
BulForum.com

Испания Примера Дивисион сезон 05/06


veseo

Recommended Posts

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply
И какво излиза - който не е играл с Реал, той не ги е бил ;)
Ехеее. Какво заключение :woot . Поне за 30-ти път го пишете все едни и същи хора ;). Явно сте се поизчерпили ...

 

Реал Сосиедат много ме кефят :). Да бият лидера ... доста интересно :). Но мисля, че с доброто представяне на Хетафе е свършено :(, може би се повтаря историята на Леванте - същия треньор. същата съдба. Дано поне да не изпаднат :(

Link to comment
Share on other sites

Ако Барcа и Реал си заздравят защитите ще се справят доста по-добре,защото ние имаме един класен защитник и тва е Puyol.Стана ми странно като прочетох че ван Бронхорст е в номинираните зa наи-добар защитник в Европа :blink: .Oчертава се едно резултатно дерби меjdy двата Испански гранда.Иначе си мисля ,че Хетафе макс ще успеят да се класират за Интертото,ako im stignat silite de

Link to comment
Share on other sites

Бетис-Реал Мадрид 0:2. :) Ето,че прекъснахме негативната серия от две поредни загуби.

Следващия кръг приемаме Сарагоса.

Браво ;). Дано и Сарагоса да бием и след това да се оправят нещата с контузените :). Честито на всички фенове !
Link to comment
Share on other sites

Изключително ценна победа взехме :) Много правилно тактически игра отборът, което отново доказва, че Люксембурго е способен треньор. :)

Освен това видя се, че има хляб в младите играчи в отбора. Рамос, Уудгейт, Робиньо, Диого бяха на висота. Мехия пък се оказа щастливата смяна :D

Link to comment
Share on other sites

Ариго Саки отмени слухове за Карло Анчелоти на място на Люксембурго от следващия сезон, като твърдо се заставя зад бразилеца. По интересната новина е че старши терньора на Реал е посикал 4 нови попълнения през зимата:

 

- Сисиньо, който вече е подписал договор с Реал който стартира през Януари. Ляв бек (Сао Пауо)

- Рикардиньо, хлаф. Сантош

- Алекс от Фенербахче, нападател и офназивен полузащитник. Той ще дублира Роналдо.

- Дани Ландзбат, крило. В момента се състезава в Азе Алкмар.

Link to comment
Share on other sites

- Сисиньо, който вече е подписал договор с Реал който стартира през Януари. Ляв бек (Сао Пауо)

- Рикардиньо, хлаф. Сантош

- Алекс от Фенербахче, нападател и офназивен полузащитник. Той ще дублира Роналдо.

- Дани Ландзбат, крило. В момента се състезава в Азе Алкмар.

To kakto varvi Real shte vzemat celiq brazilski nacionalen otbor, na svetovnoto prz 2006 shte igrae ne Braziliq a Real Madrid :)

Link to comment
Share on other sites

Много ми е интересно как ще играят всики футболисти като стартовите са само 11 :blink: Ще се претъпкат с футболисти и пак няма да имат отбор. Може да са единици, но не са отбор.

Link to comment
Share on other sites

Ариго Саки отмени слухове за Карло Анчелоти на място на Люксембурго от следващия сезон, като твърдо се заставя зад бразилеца. По интересната новина е че старши терньора на Реал е посикал 4 нови попълнения през зимата:

 

- Сисиньо, който вече е подписал договор с Реал който стартира през Януари. Ляв бек (Сао Пауо)

- Рикардиньо, хлаф. Сантош

- Алекс от Фенербахче, нападател и офназивен полузащитник. Той ще дублира Роналдо.

- Дани Ландзбат, крило. В момента се състезава в Азе Алкмар.

 

Сисиньо не е ли десен бек ? Ако е така, ще станат доста :). Освен това стават 8 бразилци, като правото мисля че са 3 или 4 в отбора :).

Link to comment
Share on other sites

Сисиньо не е ли десен бек ? Ако е така, ще станат доста :). Освен това стават 8 бразилци, като правото мисля че са 3 или 4 в отбора :).

Абе щом ги е поискал начи може. :) Аз се надявам(ако дойдат тези момчета),да се подмени коренно състава :) Имам предвид следното:

Да се махне Салгадо и на негово място Сисинио.Време му е на Салгадо да се отказва от футбола или поне да седне на скамейката малко :bgrin:

Раул-ами с него е същата работа,като че ли повече гледат името му отколкото играта,верно че е легенда,но си мисля че и той трябва да посяда на пейката,вчера почти нищо не показа...

Зидан-Следващия сезон се отказва от футбола(през 2006 година)...

Ще продадат някой,все пак трябва да си избият парите :) И ще се отворят места за новите,за да играят и да се доказват :rolleyes: Разбира се това е мое мнение и ми се иска да се получи :)

Link to comment
Share on other sites

Divaka, за Зидан съм съгласен, но Раул на резервната скамейка - никога :excl:

Също така не ни трябва десен бек(имаме двама отлични), а ляв, защото Роберто Карлуш скоро ще си ходи, а Раул Браво не го бива. Нуждаем се и от поне едно крило(ляво),а може би и дясно, защото Бекъм много често се контузва.

Link to comment
Share on other sites

Честито!Ако играем така няма кой да ни спре :punk ;)

 

Да де ,ама няма да играете всички мачове срещу Сосиедад или подобни на него :D :P ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе щом ги е поискал начи може. :) Аз се надявам(ако дойдат тези момчета),да се подмени коренно състава :) Имам предвид следното:

Да се махне Салгадо и на негово място Сисинио.Време му е на Салгадо да се отказва от футбола или поне да седне на скамейката малко :bgrin:

Раул-ами с него е същата работа,като че ли повече гледат името му отколкото играта,верно че е легенда,но си мисля че и той трябва да посяда на пейката,вчера почти нищо не показа...

Зидан-Следващия сезон се отказва от футбола(през 2006 година)...

Ще продадат някой,все пак трябва да си избият парите :) И ще се отворят места за новите,за да играят и да се доказват :rolleyes: Разбира се това е мое мнение и ми се иска да се получи :)

е как ше се откаже от футбола на 30 години мисли малко бе :D :D :D

сисиньо пък въобще не е необходим.салгадо си играе.и диого е добър

роберто карлос е железен и е най добрия ляв бек в света.специално той няма добър заместник

проблема на отбора е че няма нито 1но бързоного ляво или дясно крило.това е много важно в съвременния футбол

вижте как челси мачкат по крилата с райт филипс дъф джо коул и робен

Link to comment
Share on other sites

е как ше се откаже от футбола на 30 години мисли малко бе :D :D :D

сисиньо пък въобще не е необходим.салгадо си играе.и диого е добър

роберто карлос е железен и е най добрия ляв бек в света.специално той няма добър заместник

проблема на отбора е че няма нито 1но бързоного ляво или дясно крило.това е много важно в съвременния футбол

вижте как челси мачкат по крилата с райт филипс дъф джо коул и робен

 

На Салгадо му е рано още,дам :) Може да изкара още няколко сезона.При Бекъм е същото ;)

Link to comment
Share on other sites

е как ше се откаже от футбола на 30 години мисли малко бе :D :D :D

сисиньо пък въобще не е необходим.салгадо си играе.и диого е добър

роберто карлос е железен и е най добрия ляв бек в света.

Интересно къде го набута покрай играчи като Малдини :blink:

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

с кво го превъзхожда малдини ? с мазната си коса

ай моля ти се.карлос е уникален играч няма втори с такъв удар...малдини ...ха

чудно ми е с колко точно пъти карлос е по бърз от него.

Link to comment
Share on other sites

с кво го превъзхожда малдини ? с мазната си коса

ай моля ти се.карлос е уникален играч няма втори с такъв удар...малдини ...ха

чудно ми е с колко точно пъти карлос е по бърз от него.

Играта не се измерва в това кой е най-големият селянин, а защитник...иска се и малко мозък.

Малдини е легенда и ще го помним вечно.Карлош ще бъде забравен с отказването му от футбола...

Link to comment
Share on other sites

с кво го превъзхожда малдини ? с мазната си коса

ай моля ти се.карлос е уникален играч няма втори с такъв удар...малдини ...ха

чудно ми е с колко точно пъти карлос е по бърз от него.

 

Нормално е да говориш така за Малдини,защото си фен на Интер и си пристрастен ;)

Ако Карлос беше толкова добър,Реал нямаше да проявяват интерес към Ашли Коул,нали? ;)

Бързината не е най-важна,това е футбол,а не лека атлетика.

Link to comment
Share on other sites

карлос има с какво да остане в историята.изгледай му някоя компилация от нечовешки нереални и незнам как да кажа голове и удари.голът му срещу франция от пряк свободен няма аналогия в съвременния футбол.малдини с кво да го запомня.с изчистени топки и шпагати ?...

не го мразя защото е от милан макар в този отбор да има крайно противни играчи .(без стам и сийдорф)роберто има един проблем и това е че е на 32 години.иначе пак си има и физиката и бързината и удара и центрирането

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...