Jump to content
BulForum.com

Испания Примера Дивисион сезон 05/06


veseo

Recommended Posts

Да де ,ама няма да играете всички мачове срещу Сосиедад или подобни на него :D :P ;)

E то по твоят логика трябва да очакваме Барса да отнесе Реал с поне 7 гола разлика :lol: :D

Шегувам се разбира се, но все пак в Испания всички отбори са силни. Факта, че отбор като Хетафе, който се бори за оцеляване е в челните места го доказва.

Колкото до спорът "Малдини-Роберто Карлос" - намирам го за абсолютно безмислен, защото и двамата са отлични футболист. Макар да играят на един и същи пост те са много различни и трудно могат да бъдат сравнявани. А колкото до възрастта - и двамата са минали най-добрите си времена!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply
карлос има с какво да остане в историята.изгледай му някоя компилация от нечовешки нереални и незнам как да кажа голове и удари.голът му срещу франция от пряк свободен няма аналогия в съвременния футбол.малдини с кво да го запомня.с изчистени топки и шпагати ?...

не го мразя защото е от милан макар в този отбор да има крайно противни играчи .(без стам и сийдорф)роберто има един проблем и това е че е на 32 години.иначе пак си има и физиката и бързината и удара и центрирането

 

Аз не съм казал,че е слаб футболист,или че няма да остане в историята ;) Гледал съм му много компилации,все страшни голове има,това е вярно :punk :) Малдини може с това да го запомниш,да!Това е работата на защитника :)

Link to comment
Share on other sites

E то по твоят логика трябва да очакваме Барса да отнесе Реал с поне 7 гола разлика :lol: :D

 

Базикаш ме нещо а ?? ;) :P Шегаджия

 

Шегувам се разбира се, но все пак в Испания всички отбори са силни. Факта, че отбор като Хетафе, който се бори за оцеляване е в челните места го доказва.

 

Мдаа , именно за това става въпрос ;)

Link to comment
Share on other sites

Нормално е да говориш така за Малдини,защото си фен на Интер и си пристрастен ;)
А ти го казваш като голям фен на Реал, нали ? :laughing: И ти имаш преистрастия, така че ;)
Link to comment
Share on other sites

мене ме кефи повече роби карлош :P голям пич е, а и когато вкарва гол поне са ефектни :bgrin: малдини е добър защитник, но не ми се вписа в схващанията за играта,а те са - че най добрата защита е нападението :D

Link to comment
Share on other sites

мене ме кефи повече роби карлош :P голям пич е, а и когато вкарва гол поне са ефектни :bgrin: малдини е добър защитник, но не ми се вписа в схващанията за играта,а те са - че най добрата защита е нападението :D

RESPECT...

Link to comment
Share on other sites

мене ме кефи повече роби карлош :P голям пич е, а и когато вкарва гол поне са ефектни :bgrin: малдини е добър защитник, но не ми се вписа в схващанията за играта,а те са - че най добрата защита е нападението :D

Roberto Carlos osven s bomben udar po drug nachin trudno shte vkara.Ima unikalen udar e hubavo, ama tva li e osnovnoto pri zashtitnika ? Ne znam dali si imal udovolstvieto da gledash maldini v nai-dobrite mu godini, che kazvash che e "dobar igrach". Mnogo poveche ot tova e, i tova koeto go pravi legenda e i che i cqlata si kariera q e otdal na Milan, dokato nisichkiq gologlavec shte otprashi natam nakydeto mu zamirishe na dolari ;) a tiq klisheta za napadatelnata igra...ako iskash bez zashtitnici da se igrae ?

Ediniq fen na Real drugiq na Barca, verno tam izpovqdvat napadatelnata igra ama..protivnicite izpovqdvat tova da im vkarvat po nqkolko parcala na neorientiranata im zashtita.

Link to comment
Share on other sites

Също като фен на Интер мога да каже че спора Малдини с/у Карлос е безсмислен.Малдини е сигурно най-добрият защитник на нашето време и се нарежда до легендите от далечното минало.Рекордите му са достатъчно доказателство за класата му.А Роберто Карлос като обича много да вкарва голове да беше станал крило,та да го запомним с това.Наистина защитникът трябва да разчита на интелект,не на груба сила.Спомнете си един Лоран Блан и ще разберете че работа на бразилеца е просто потичване по терена,няма никаква техника в защита.Иначе не отричам че е един от най-добрите,но не може да застане на върха.Друг пример-моят лубимец Хавиер Санети,просто и неговата игра е на светлинни години пред тази на Карлос !

Link to comment
Share on other sites

Барса почнаха да се засилват :D За два мача направиха голова разлика 10:0

да, а в последните 4 мача им е 15:0 :bgrin: 20-ти ноември идва дано да играят на 100% :punk

Link to comment
Share on other sites

Евалата на Реал, зася само 2 дузпи и вкараха цяла 1. Барса са съдийски отбор бе :P

Link to comment
Share on other sites

Сега разбирам как са се чувствали феновете на Барса, когато им подаряваха равенствата и победите ;). Не е много добро чувството, но все пак дано да бием :).

Link to comment
Share on other sites

Един път да не прецакват Реал и вие веднага почнахте да приказвате а мача с Валенсия 2 червени измислена дузпа. Барса отново ги подкрепят като видят зор веднага дузпи червени на противниковия отбор.

Link to comment
Share on other sites

а мача с Валенсия 2 червени измислена дузпа

 

И на вас измислиха дузпа, просто не можахте да си я вкарате :) А червените бяха заслужени, за разлика от факта, че след това отмениха картона на Бекъм, защото бил "от уважение към съдията" :blink:

 

+ Срещу Атлетико - дузпа и червен картон в 6 минута

 

Не съм фен на Барса(по-скоро им симпатизирам) но недейте да плюете тях, като специално по това сте същите ;)

Link to comment
Share on other sites

реал са пичове.на бернабеу рекламират конами

 

иначе барса от началото на сезона имат към 10 дузпи и 7-8 червени за другите отбори :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Да знам, че не си фен на Барса май си фен на късметлиите.

 

Вероятно визираш тия калитари дето биха с 5:1 днес ?

Link to comment
Share on other sites

няма кво да го коментирам мача на реал. явно съдията щеше да свири дузпи докато вкарате някоя.

 

За барса мога само да кажа, че продължават да мажат :punk

Link to comment
Share on other sites

няма кво да го коментирам мача на реал. явно съдията щеше да свири дузпи докато вкарате някоя.

 

всяко нарушение в наказателното поле си е дузпа...ако има 10 такива и 10 дузпи ще даде...

 

точно пък фен на барса ли ша ми говори за съдии и за дузпи ?

 

:lol: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

всяко нарушение в наказателното поле си е дузпа...ако има 10 такива и 10 дузпи ще даде...

 

точно пък фен на барса ли ша ми говори за съдии и за дузпи ?

 

:lol: :laughing:

ми щото бяхте мноо отворени, ама сте същите. ей за тва ще ви говоря :lol:

Link to comment
Share on other sites

всяко нарушение в наказателното поле си е дузпа...ако има 10 такива и 10 дузпи ще даде...

 

точно пък фен на барса ли ша ми говори за съдии и за дузпи ?

 

:lol: :laughing:

първото не беше никаква дузпа

Link to comment
Share on other sites

Първата дузпа беше доста умела симулация на Робиньо :D , но втората си беше реална!

Излишно е да продължаваме да се заяждаме, затова, че съдиите подкрепяли Реал или Барса.

Очевидно е, че и двата отбора получават подпирания ;) Също така е и очевидно, че испанските рефери са страшно слаби като цяло :angry:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...