Jump to content
BulForum.com

Оргазъм в Прахосмукачката?!


Recommended Posts

  • Replies 178
  • Created
  • Last Reply

 

Весо махнаха ли ти бана бе? Аре да постнеш тука само да видим з акво стаа въпрос или направо копни цялата тема на ноутпад и качи щото мен ме баннаха лекички :P . Аре плс направи го.

П.С. Тва за оргазма взема го пробвам... Ше видим кой кви съвети е давал :).

Link to comment
Share on other sites

Весо махнаха ли ти бана бе? Аре да постнеш тука само да видим з акво стаа въпрос или направо копни цялата тема на ноутпад и качи щото мен ме баннаха лекички :P . Аре плс направи го.

П.С. Тва за оргазма взема го пробвам... Ше видим кой кви съвети е давал :) .

Не са, ама аз минах на ггбит :)

korema14vw.jpg

koremasavet8zt.jpg

polata3bk.jpg

Айде и аз да се отчета :D

aideiotmenmalko1rf.jpg

Link to comment
Share on other sites

АХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХААААА!!! Бати тъпаците... Ем... имаше една тема помня една разправяше как си напъхала нокийката в един презерватив O_o нагласила го на вибрация... пъхнала я а познай къде от 3 пъти и си звъняла X_x. Бахти болните хора... В същата тема една разправя че го направила с лионска наденица Оо ( ония дебелите ), обаче цитирам: "Беше ме гнус на голо и затва й сложих презерватив ) :lol: :laughing: :lol: :) :P :D.

Link to comment
Share on other sites

АХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХААААА!!! Бати тъпаците... Ем... имаше една тема помня една разправяше как си напъхала нокийката в един презерватив O_o нагласила го на вибрация... пъхнала я а познай къде от 3 пъти и си звъняла X_x. Бахти болните хора... В същата тема една разправя че го направила с лионска наденица Оо ( ония дебелите ), обаче цитирам: "Беше ме гнус на голо и затва й сложих презерватив ) :lol: :laughing: :lol: :) :P :D .

А теб закво са та баннали :D

Link to comment
Share on other sites

Prostotii kolkoto iskate:

1

2

3

 

:lol:

 

Една от тези теми ( а още много други ) съм ги пуснал аз и после съм гледал реакции :laughing: :lol: :laughing: . Нищо сериозно... А да напсувах и един моддер ама това е нормално :P .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Aве хора тва с прахосмукачката да не го е постнал полицай Дюфи?! :blink: :D

Toя сайт бил пълен с комедийки. Имам чувството , че нарочно се праят на тъпи да гледат сеира на другите - хахах

Link to comment
Share on other sites

Aве хора тва с прахосмукачката да не го е постнал полицай Дюфи?! :blink: :D

Toя сайт бил пълен с комедийки. Имам чувството , че нарочно се праят на тъпи да гледат сеира на другите - хахах

Ей ти откри топлата вода :D

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Ще може ли само да quotnete първите постове от темите защото все още съм баннат :<.

 

Едит: Nevermind. Оправих се!

:)

Link to comment
Share on other sites

Дам.... OMFG е най-точното , което може да се каже :tongue

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 8 months later...

Хахахах , форум сбирка са си направили :D

Link to comment
Share on other sites

оле не чета форумите в тиинпроблем-а и се заливам от смях немога да разбера как може да има такива глупаци на тоя свят браво на VeSo за страхотната тема много смях пада :)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

teenproblem е слаба ракия вече. Истината е в изповеди.цом

 

Коментари по темата:

Oт тази изповед могат да се направят наколко извода:

1. Ти си куче, на 15 години (не зная, човешки или кучешки), адски интелигентно (за да можеш да набираш що годе свързан текст чрез клавиатура). Приятелката ти Чита, след като е изблизала сладоледа се е изблизала по *утката и вероятно е вкарала някой опашат палавник.

2. Ти си на 6 (че и по-малко), но с адски развита фантазия и научен от разведената си мама да чопли домашния компютър.

3. Тийнейджър с определена липса на почти всякакво оребряване на мозъчната кора, предизвикано от тотална липса на образование.

4. Поредния идиот, който търси популярност, чрез разкази на неизживени детски фантазии, изкривени от времето.

Link to comment
Share on other sites

teenproblem е слаба ракия вече. Истината е в изповеди.цом

 

Коментари по темата:

ейййййй, от колко време не се бях сещал за този сайт :D

като ми е тъпо влизам вътре да се поразсея :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...